Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кров на одязі?

До чого сниться кров на одязі?

Зміст:

Сонник кров на одязі

Криваві сни малоприємні. До чого можна бачити яскраво-червоні плями на одязі? Чи є такий сон передвісником негативних змін в житті сплячої людини?

Бачити уві сні кров

Як правило, кров є символом сім’ї, родинних зв’язків, кровних родичів. Подібні сни можуть говорити про незакінчені справи ваших предків.

Сонники радять приділяти увагу самим незначним дрібницям, вони мають певний вплив на правильність тлумачення.

Сниться кров — значення сонника

Загальне значення кривавих снів

Насамперед варто вивчити тлумачення, які дає сонник з приводу самого вигляду крові. Така інформація дасть вам загальне розуміння подібного символу. Для точного передбачення варто вибирати ті тлумачі снів, які користуються найбільшою популярністю серед читачів.

Жіночий сонник

До чого сниться кров — це образ конфліктів, сварок, труднощів у взаєминах з оточуючими людьми.

Бачити пляма на своєму одязі — ваш родич надійде необачно, тим самим поставить під загрозу чесність вашого імені.

Гірше, якщо у вас забруднені руки — значить, вам буде не везти в справах.

Велесов сонник

До чого сниться кров — до зустрічі з далеким родичем. Рідше такий символ розглядається як народження у сплячої людини сина.

Бачити себе вимазані кров’ю — позитивний знак. Якщо нею забруднений знайома людина, то незабаром він отримає фінансовий прибуток.

Сонник чаклунки Медеї

Символізує родинні зв’язки

Червона субстанція уві сні символізує вашу життєву енергію. Сновидіння варто розглядати, виходячи з безлічі супутніх чинників.

Ваш одяг забруднений кров’ю певної людини — незабаром ви з ним посвоячтеся.

Сонник мага Лонго

До чого намагатися відіпрати з одягу червоні плями — ви занадто залежні від думки оточуючих людей. Найчастіше нехтуєте своїми бажаннями і відчуттями, чините за вказівкою інших.

Сонник радить вам вчитися приймати рішення самостійно, не озираючись на те, що скажуть оточуючі.

Сонник провидиці Ванги

До чого сниться кров на вашому вбранні — рідна людина надійде невірно, тим самим очорнивши вашу репутацію.

Нанести іншій людині удар такої сили, що його кров заллє вам одяг — не втручайтеся в суперечки між родичами. Своїм втручанням ви не тільки розпалило сварку, а й поставите під удар себе.

Також Ванга говорила про родове прокляття. Дізнатися, що на ваш рід навели порчу, можна після нічного бачення, в якому ви хотіли напитися води з джерела, але в підсумку помітили, що це кров, і встигли забруднити руки і одяг.

Сонник Тафлісі

Сон-попередження про плітки

Сниться, що ви впали в калюжу крові і повністю в ній забруднилися — станете забезпеченою людиною. Вам більше не доведеться важко працювати, ви зможете присвятити своє життя приємним справах.

Помітити, що ваше плаття залите кров’ю, при цьому не розуміти, як вона могла там з’явитися — хтось розпускає плітки, але ви не зможете дізнатися, хто і з якою метою так вчинив.

Сонник Міллера

До чого сниться повністю закривавлений одяг? Ви викликаєте заздрість у своїх колег по роботі . Вони будуть робити все можливе, щоб перешкодити вашому просуванню по кар’єрних сходах.

Міллер радив після подібного бачення остерігатися нових знайомств, не зближуватися з людьми.

Бачення про кров в сонниках різних країн

Старовинний російський сонник пророкує зустріч з далекими родичами в тому випадку, якщо ви бачили кров на своєму вбранні.

Тієї ж думки дотримується і український читач снів.

Забруднений одяг — можливі сварки

Згідно з французьким провісника, бути забрудненим кров’ю — на щастя, вдалому періоду в житті. Спостерігати за тим, як забрудненим одягом іншу людину — вас чекають сварки і конфлікти з близькими друзями і родичами.

У мусульман пляма крові на одязі, яке з’явилося з нізвідки, говорить про те, що люди будуть погано про вас думати. Ви не зможете виявити причину, будете мовчки страждати.

Англійці категоричні в своїх заявах. Сновидіння, в якому ви бачили кров на собі — негативний знак. Він може передрікати втрату близької для вас людини. Таке нічне бачення негативно для людей, які збираються узаконити свої стосунки. Вам з вашою другою половиною просто не судилося бути разом. Навіть якщо ви вступите в шлюб, то відбудеться якась подія, яке розлучить вас назавжди.

До чого сниться місячна кров

Найчастіше місячні розглядаються тлумачами як попередження про настання захворювання.

Якщо уві сні ви часто бачите місячні, то вам варто негайно пройти медичний огляд. Як мінімум зверніть увагу на стан свого здоров’я, проконсультуйтеся з лікарем.

На думку тлумачів, якщо ви точно знаєте, що кров на вашому одязі — місячні, то це робить істотну різницю в тлумаченні.

Плями «жіночих днів» сняться до нездужання

Сонники дають кілька основних тлумачень того, до чого бачити уві сні місячні:

Варто внести одну поправку. Якщо в реальному житті у дівчини почалися критичні дні, то таке сновидіння про місячні не несе в собі абсолютно ніякого смислового навантаження.

Інші тлумачення

До чого бачити уві сні велика пляма крові на шлюбній сукні? Вас не влаштовують взаємини з партнером. Сварок і непорозумінь у вашому житті набагато більше, ніж любові. Можливо, варто розірвати цей зв’язок, так як ви абсолютно не підходите один одному.

Сниться, що на вашому вбранні не одне пляма крові, а кілька — вас чекають життєві труднощі, перепони на шляху. Вони будуть виникати з вини певних людей, до яких ви добре ставилися.

З іншого боку, бачити уві сні одне велике червона пляма — до вдалого повороту в справах. Удача буде вподобу вам, головне, не пропустіть момент.

Бачити уві сні, як у вас з носа пішла кров і залила одяг — на вас покладуть нездійсненні завдання, які, тим не менш, доведеться вирішувати.

Для дівчини бачити уві сні запечену кров на трусах — негативний знак. Він показує, що її молодий чоловік не збирається пов’язати з нею своє майбутнє життя.

Сниться обіймати людини, забрудненими кров’ю — вам має бути знайомство з новим родичем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: