Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кров на підлозі?

До чого сниться кров на підлозі?

Зміст:

Сонник кров на підлозі

Щоденні турботи і радості, відносини з близькими, мрії і плани — з такими думками людина зазвичай засинає. Сни, які нам сняться, можуть бути відображенням цих думок. Однак сон, в якому присутня кров, дійсно інтригує, врізається в пам’ять і вимагає розшифровки.

Загальні тлумачення

Приснилася калюжа крові, і перша виникає асоціація — кровні родичі, зустріч з ними або звісточка від них. Але тлумачі снів не так прямолінійно розглядають подібні сновидіння, і більш розгорнуте і точне передбачення може дати сонник. Калюжа крові уві сні може бути своя або чужа, крім того важливо, де знаходився і що відчував у цей час сам сновидець.

Дуже важливо, які почуття ви відчували при вигляді калюжі крові на підлозі. Приїзд родичів може бути для вас як радісним, так і обтяжливим подією. Візитери можуть влаштувати розборки і з’ясування відносин з сновидцем.

Можливо, у вашій родині є заборонені теми і секрети, які рано чи пізно стануть явними. Випадковість, чиясь воля допоможуть вам дізнатися про існування кровних родичів. Такий сон, крім того, може передвіщати поява нових сімейних зв’язків.

Кров з рота

Калюжа крові утворилася через кровотечі в роті, вона лилася потоком, і ви відчували її присмак. Такий сон означає, що вам незабаром належить спілкування з родичами, яке може перерости в жарку полеміку і з’ясування відносин. Постарайтеся проявити максимальну стриманість, щоб потім не шкодувати про кинутих в серцях звинуваченнях.

Наснилася кровоточить губа

Розбита голова

До чого сниться кров на підлозі, яка цівкою стікає з голови? Сновидець, очевидно, знаходиться під постійним пресом начальства і відчуває від цього дискомфорт. Жінкам такий сон віщує з’ясування відносин з чоловіком, причому він буде пред’являти претензії до її зовнішнього вигляду, ведення домашнього господарства та виховання дитини.

Кроваві сльози

Калюжу крові на підлозі створили краплі крові, капаючі з очей. Таке сновидіння попереджає, що незабаром ви будете обмануті самим підлим способом і станете сильно через це переживати. Удвічі прикро, якщо обманщиком виявиться рідна людина, якій ви безроздільно довіряли.

Кров з вух

Молодій дівчині може приснитися, що кров сочиться у неї з вух. Такий сон означає, що обіцянки її шанувальника можуть виявитися порожніми балачками, а вишукані компліменти — лестощами і обманом. Постарайтеся не заводити нових знайомств і не ходити на побачення до незнайомців.

Кровоточить вухо означає, що вас чекають хороші новини від родичів здалеку, вдале завершення ризикованої справи.

Сниться поранене вухо

Рана на животі

Незрозумілим чином кров стікає з області пупка — такий сон попереджає про можливу хвороби близьких людей . Чоловік, який сумнівається у вірності своєї дружини, скоро викриє ошуканку, — обіцяє сонник. Якщо кров на підлозі натекло з рани в животі — вас підстерігають неабиякі проблеми зі здоров’ям, а також фінансові негаразди. Можливо, вам пора зробити паузу в роботі і зайнятися собою. Подібне сновидіння звертає вашу увагу на те, що ви віддалилися від свого коріння, і зовсім мало приділяєте часу старшим родичам.

Кровоточать ноги

Довелось бачити уві сні кров на підлозі, яка стікала з ніг — ваша підсвідомість попереджає, що завал на роботі і купа домашніх справ — не привід для поспіху. Постарайтеся зосередитися і по черзі розібратися зі своїми проблемами.

Менструальна кров

Побачити капає на підлогу кров уві сні означає, що ви готові до оновлення, до змін в особистому житті і кар’єрі. Така ситуація уві сні символізує здоров’я і можливість зачати здорову дитину, велика ймовірність, що ви скоро зустрінете свою другу половину. Чоловікові подібний сон передвіщає наяву божевільну пристрасть або конфлікт на роботі, догану від начальства, втрату прибутку.

Пологи

До чого сниться калюжа крові, яка натекло при пологах? Жінці при надії подібний сон може снитися як підсвідома, моральна підготовка до пологів, як відображення її страхів і фобій. За сонником, дитина в крові, тільки що народився, для вагітної означає позбавлення від тягаря. Для незаміжньої дівчини таке сновидіння віщує неприємності на любовному фронті — зав’язалася знайомство з видатним хлопцем буде затьмарено новиною про те, що він одружений.

Чужа кров

Змивати криваві плями

Яке тлумачення сну дасть сонник? Кров на підлозі, яка вам приснилася, що не була вашою. Як один з варіантів — великий виграш, знахідка.

Інші тлумачення

Скільки людей, стільки й думок, але цей вислів можна застосувати до тлумачів снів. Кожен з них дає своєрідну оцінку сновидіння, але при цьому вони подібні по суті.

Сонник Міллера

Кривава калюжа на підлозі, що натекло з рани, віщує сновидцу різке погіршення самопочуття, аж до серйозного захворювання. Таке сновидіння, приснилося бізнесменові, може бути попередженням про прийдешні прорахунки і втрати прибутку.

Сонник Ванги

У вас на очах звичайна калюжка перетворилася в криваву — такий сон віщує невдачу. Якщо, крім усього іншого, ви забруднені кров’ю — можливо, вас прокляли.

Сонник Фрейда

Калюжа крові, яку ви бачили уві сні, означає, що в ваших інтимних стосунках не все гладко. Звістка про зраду партнера може призвести до остаточного розставання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: