Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кров при вагітності?

До чого сниться кров при вагітності?

Зміст:

Сонник Кров при вагітності

Вагітна жінка, дуже чутлива. І хоча на останніх термінах сон майбутньої матусі поверхневий, але картинки жінка бачить яскраві і барвисті. До чого молодій дівчині в положенні може приснитися кров? Подібне бачення часом сильно лякає, але не варто відразу ж, панікувати, необхідно досконально розібратися.

Криваві сни під час вагітності

Для початку варто відмітити, що гормональний фон вагітної сильно видозмінюється. Це може впливати на деякі цікаві сюжети, які ви бачите уві сні. Вони ні до чого не сняться, не несуть в собі посилання, і не обов’язкові для розгляду.

Тлумачення сновидінь

Сонник вважає, бачити кров під час вагітності уві сні обіцяє дівчині легені і вдалі пологи.

Жіночий сонник

Сонник пір року

Чим більше кривавої рідини ви будете бачити, тим краще. Якщо сниться, що буквально все залито червоною рідиною — ваша дитина, буде визнаним генієм, дуже обдарованою людиною.

Сонник Міллера

Міллер досить скептично ставитися до того, до чого майбутній матусі приснилася кривава рідина. Він радить придивитися до свого оточення, в якому знаходиться людина бажає зла.

Езотеричний тлумач

Коли вагітній жінці сниться кровотеча, значить, духи — прабатьки прийняли її ще не народженої дитини. Вони охоронятимуть його в період пологів і в процесі всього життя.

До чого сниться чужа кров

Трапляється, що вам наснитися не своя, а чужа кров. Тоді, сонник не виключає, що ваше майбутнє материнство приносить нікому людині незручності. Або ж хтось не радий вашій вагітності.

Якщо кров була чужа

Чужа кров може снитися також тим жінкам, у яких занадто недовірливий чоловік, постійно переживає за стан її здоров’я.

До чого бачити місячні під час вагітності

В цілому місячні уві сні позначають початок нового життя, позбавлення від старих звичок, зміну оточення. Бачити таке може людина, яка морально підійшов до того, що пора щось змінювати. Для вагітних ж таке сновидіння, може говорити, про просте бажання повернутися в ті часи, коли жінка ще не чекала дитину. Або ж, якщо вірити провісників, місячні обіцяють майбутній породіллі відмінне здоров’я протягом усього терміну виношування дитини.

Негативні прогнози сну про кровотечу

Існують тлумачі, які вважають, що під час сну, ми стаємо максимально чутливими до сигналів, що подає наш організм. Людина бачить автокатастрофу напередодні важливої поїздки, і неприємність в дорозі трапляється в реальному житті. Спляча людина може передбачити погоду, або відчути, що рідній людині знадобиться допомога.

Вагітна жінка чутлива в двійні. Якщо в сновидінні вона побачила у себе кровотеча, то, на думку сонника, це не рідко означає, що у неї є приховані неприємності зі здоров’ям. Сонник радить не впадати в паніку, але не полінуватися сходити до лікаря.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: