Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кров з пальця?

До чого сниться кров з пальця?

Зміст:

Сонник кров з пальця

Якщо уві сні приснилася кров, що випливає з пальця, то найголовніше тлумачення буде — зустріч з кровною ріднею. Швидше за все, найближчим часом до вас в гості нагрянуть родичі. Але тлумачення сновидінь складна наука, яка будується на безлічі факторів, тому для правильного прогнозу варто пригадати всі супутні символи.

До чого сниться кров з пальця

З наукової точки зору, на кінчиках наших пальців зібрано безліч нервових закінчень. Тому даний символ уві сні безпосередньо пов’язаний з емоційною і чутливою сферою.

Бачити кров на пальцях, на думку сонників

Спочатку, ви можете заплутатися в безлічі передбачень, які знайдете в Тлумачі снів. Але якщо надасте собі працю досконально розібратися у всіх тлумаченнях, то будете винагороджені гранично точним прогнозом.

Якщо приснилася кров з пальця

Жіночий сонник

Сонник чаклунки Медеї

Порізати палець уві сні — вищі сили посилають вам попередження, що не залазьте в чужі справи, це плачевно для вас закінчиться.

Відрізати його — через свою дурість позбудетеся друга, родича, або понесете матеріальні втрати.

Сонник Тафлісі

Сонник Ванги

Даний сонник говорить, що порізаний в сновидінні пальчик, призводить до дрібних неприємностей в реальному житті. Для того, щоб впоратися з ними вам не потрібно занадто багато часу або сил.

Сонник Зигмунда Фрейда

Якщо був палець в крові

Для чоловіка сновидіння, в якому він бачив зранені фаланги рук, говорить про те, що сновидець вважає себе неповноцінним, не може вести себе розкуто в сексуальних відносинах.

Для жінки ж подібне сновидіння, стає сигналом про небезпеку. На вас може бути скоєно напад.

Палець, рясно замотаний стерильним бинтом — натяк на те, що вам слід використовувати більш надійні засоби контрацепції.

Думки інших сонників

Сонник Цветкова бачить у снах про пошкоджених пальцях наступні тяготи в життя сплячого. Також порізані пальці говорять про швидкі зміни в особистому житті сплячої людини. Ви дізнаєтеся про зраду другої половини, або ваші взаємини самі по собі охолонуть і перестануть представляти хоч якусь цінність для вас обох.

Якщо травмовано пальці ніг, то не виключено незабаром отримати вивих, перелом.

Брати чи здавати кров з пальця на аналіз

Якщо в сновидінні у вас беруть кров з пальчика на аналіз, значить, в реальному житті ви сильно переживаєте про долю свого родича. Ви щиро співчуваєте йому та бажаєте допомогти.

Брати кров на аналіз у іншої людини — швидше за все наяву ви будете використовувати його в своїх корисливих цілях.

У подібних снах слід звернути увагу на колір і густоту крові. Чорна кров для хворої людини може означати швидке одужання. Для абсолютно здорового, подібні сновидіння, обіцяють дрібні неприємності.

Яскраво червона субстанція обіцяє любовні пригоди.

Занадто густа кров сигналізує про нерозуміння з коханою людиною. Якщо ви бачите згустки — не виключені матеріальні втрати.

Бачити уві сні забір крові для медичних досліджень — говорить про те, що ви дуже втомилися від неприємностей і переживань, гостро потребуєте підтримки близьких.

Іноді можна зустріти таке тлумачення — якщо у вас беруть кров з пальця, то ви на невизначений термін розлучитеся зі своїм близьким людиною.

Інші тлумачення снів про кров з пальця

Бачити руку або фаланги одного закривавленими — на нього чекають біди і негоди, впорається з якими, зможете допомогти ви, вчасно підставив йому своє плече.

Кров на пальцях ніг означає, що у вас намічаються неприємності, що стосуються майнових питань. Можливо, вас очікують судові тяжби, розділ майна, при цьому справи будуть просуватися явно не на вашу користь.

Покалічені або ампутовані фаланги на обох кінцівках говорять про те, що вашим планам і надіям не судилося збутися. Такий сон може означати повну втрату майна, розлучення або смерть коханої людини.

Якщо з фаланги на нозі сочиться чиста, яскрава кров, це говорить про те, що плани сновидіння будуть порушені його родичами. Але в підсумку ви зрозумієте, що це було зроблено з благими намірами, і всі залишаться задоволені підсумком.

Коли ви спеціально ріжете свій палець — ви своїми руками зробите так, що принесете собі збитки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: