Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кровотеча при вагітності?

До чого сниться кровотеча при вагітності?

Зміст:

Сонник Кровотеча при вагітності

Кров в загальноприйнятому символічному значенні є носієм життя. Вона — обитель людських пристрастей і божественних еманацій (закінчення чогось з чого-небудь).

Таємничість нічних образів

Процес кровотечі у снах уособлює втрату животворящих сил людини, неблагополучний результат будь-якого дійства. Про що говорить кровотеча в період вагітності, розкажуть професіонали в області тлумачення снів — онейроманти.

Онейромантія минулого

Колишні джерела містять інформацію про те, що кровотеча при вагітності сниться, щоб дати сигнал про існуючий збої в організмі.

Сонник Міллера

Якщо бачили кровотеча уві сні

Процес кровотечі у жінки в положенні мариться, сповіщаючи про загострення давнього захворювання, яке може не благотворно вплинути на розвиток плода. Тому потрібно регулярно відвідувати провідного лікаря, строго виконувати його розпорядження.

Сонник Фрейда

Психоаналітик трохи по-іншому трактує цей процес в мріях. Він вважає те, до чого сниться кровотеча під час вагітності, сповіщає про небажану дитину для партнера. Тому якщо жінка подумує наяву про зачаття, то їй варто трохи перечекати, поки партнер буде психологічно стати батьком. В іншому випадку він просто піде, залишивши вас з дитиною одну.

Сонник Ванги

Сниться витікання крові у жінки, яка перебуває в положенні, означає проблеми зі здоров’ям в статевій сфері у близької родички сплячою.

Онейроманти сьогоднішніх днів

Нинішні віщуни пов’язують процес кровотечі під час мрій з ганьбою, хворобами.

Сонник Лоффа

Пастор сполучає витікання крові, мрій уві сні, з ситуацією, яка приведе до втрати репутації через аморального способу життя сновидіння. Про це натякає факт, який вказує період кровотечі саме при вагітності.

Сонник Цветкова

Езотерик вказує, що немає причин для занепокоєння, якщо сниться процес кровотечі в період 1-го триместру. Сон може стати гарантією, що народиться хлопчик.

Якщо уві сні породілля була з великим животом і у неї почалася кровотеча, то вам належить дізнатися новина про близьку родичі, яка потребуватиме великої моральної підготовки.

Сонник Деніз Лінн

Якщо сновидец чоловік

Цілителька передбачає, що марять жінки таке дійство, закликає розірвати зв’язок з нинішнім партнером. Тому як він нечупара.

До чого закликають такі сни представників чоловічої статі? Чоловікові таке сновидіння вказує на його надмірну захопленість інтимними подробицями чужого життя.

Сценарії нічних видінь

Часто кров уві сні уособлює родинні зв’язки. У житті кровотечі відбуваються через пошкодження судин. Нам допоможуть деталі сновидінь зрозуміти, до чого сниться таке явище при:

Якщо сниться як почалася кровотеча у вагітної жінки, яка за сценарієм сну не була знайома сновидицей, значить це застереження про можливу зустріч з людьми, контакт з ними може спровокувати серйозне нервове потрясіння. Такий сценарій сну дає посил до припинення всіх контактів, що викликають найменше хвилювання.

До чого сниться, що сновидицей уві сні вагітна, на відміну від реальності, і у неї починається кровотеча. Сновидіння попереджає заміжню жінку про невірність чоловіка. Велика ймовірність, що суперниця завдала псування за допомогою менструальної крові.

Сон волає ні в якому разі не вживати заходів зі зняття порчі. Тому як, нанесена таким чином, вона повинна зніматися тільки тим, хто здійснював обряд. В іншому випадку можна нанести ще більшої шкоди жертві, який може сполучатися з хворобами серця, статевої сфери, а так само на алкоголізм.

Цікаво, до чого чоловікові сниться, що він вагітний і виявив у себе на трусах кров’яні виділення. Це гарантія того, що запланована угода пройде досить успішно.

До чого закликають сновидіння, в яких чоловік бачив на прокладці у своєї дружини, яка перебуває в положенні, кров’яні виділення. Сон волає про готовність пожертвувати чимось, значно дорогим для сновидіння, заради блага сімейних відносин.

Коли вам приснилося, що уві сні вам здається нібито ви вагітні, але побачивши на трусах кров’яні виділення, прийшли в поліклініку і переконалися в зворотному, це означає, що хтось із ваших близьких родичів хоче вас обмовити, щоб розлучити з коханим.

Сновидіння дає посил про нерозголошення новини, що у вас є кавалер. Нехай пройде якийсь час, протягом якого він зуміє себе зарекомендувати як відповідальний і високоморальна людина. Ось тоді і розкриєте всі карти.

Несприятливі прогнози дає сновидіння, в якому снилося як кров’яні виділення супроводжувалися великими згустками. Це передрікає викидень, якщо жінка наяву вагітна. Або безпліддя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: