Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кукурудза?

До чого сниться кукурудза?

Зміст:

Сонник кукурудза

Кукурудза — трав’яниста культурна рослина, у якого дуже смачні зерна жовтого кольору. Даний злак широко використовують у всіх її проявах: борошно, крупа. У нічному сюжеті довелося бачити цю сільгосп культуру? Значить, сновидцу варто шукати відповідь на питання в сонник: до чого сниться кукурудза? Тлумачення снів по різним сонникам може відрізнятися, але сни про кукурудзу нічого поганого не знаменують.

Основне тлумачення

Бачити уві сні кукурудзу — сновидіння символізує початок нового життя. Побачені зерна в качанах — вказує на те, що сновидіння оточують люди, яким варто довіряти. Яскраво-жовте зернятко сниться як символ отримання в найближчому майбутньому багатства.

До чого сниться кукурудза з ще не дозрілими зернами? До хвороби. Сонник радить пройти медичне обстеження для того, щоб уникнути серйозних захворювань.

Проводячи тлумачення, згадайте, як саме вам снилося сновидіння. Снилося, як злак ріс, збір врожаю, підготовка качана?

Кукурудзяне поле

Якщо наснилася кукурудза

Сновидіння, в якому фігурує величезна кукурудзяне поле — передвіщає доглядачеві початок прибуткового, але ризикованої справи. Переходити кукурудзяне поле в нічному баченні — значить, людині який побачив сон потрібно буде подолати всі професійні перепони і отримати грошову винагороду у вигляді постійного прибутку.

Збір врожаю

Приснився нічний сюжет, як ви в поле збираєте урожай — сонник пророкує сновидцу забезпечене життя і безтурботне старість.

Купувати

Купувати в сюжеті снів початок — скоро дізнаєтесь несподівану новину, яка буде сприяти реалізації задуманого.

Чистити урожай

До чого сниться кукурудза, і сновидец очищав в нічному сюжеті початок? Сновидіння віщує матеріальні труднощі.

Їсти початок

Тлумачення снів вказує: в сновидінні довелося їсти врожай — до великих фінансових втрат через не економності.

Варена початок

Бачити уві сні, як ви самі готуєте кукурудзу, сновидіння обіцяє приємне проведення часу з друзями в галасливій компанії.

Наснилася варена, і ви купили її на пляжі — знак того, що ваша втома стає вашої нав’язливою ідеєю, тому вам негайно потрібно відправитися на відпочинок.

Якщо приснилися кукурудзяні пластівці

Є варену кукурудзу — сюжет попереджає, вам потрібно бути економніше, а то через вашу безрозсудною витрати грошей, ви ризикуєте залишитися без усіх заощаджень.

Кукурудзяні пластівці

А ось є кукурудзяні хлопья — це означає, що сновидіння дає вам зрозуміти, що приділяючи багато уваги дрібницям, ви втрачаєте головне, що може привести до краху всіх ваших праць.

Консервована кукурудза

До чого сниться кукурудза консервована? До нових сексуальних відносин без зобов’язань.

Хто бачить нічний сюжет

Важливо відзначити, хто саме бачив сюжет. Адже один і той же фрагмент може бути по-різному тлумачити в залежності від того кому він снився.

Жінці

Представницям прекрасної статі сниться, що вона видобуває зерна з початку — до красивого і працьовитому нареченому.

Дівчина в сновидінні варила сама кукурудзу — до знайомства з майбутнім чоловіком. Шлюб буде вдалий, сім’я буде жити в любові, повазі і в достатку.

Просто варений качан сниться незаміжньою дівчині — до веселих посиденьок з подругами. Якщо ж в сновидінні початок виявився небагатий на хороші зерна, тлумачення говорить, що дівчині варто бути уважнішими і обачнішими при виборі кавалера.

Заміжньої дами, яка недавно вступила в шлюб, довелося бачити кукурудзяне листя з великою кількістю формуються качанів — до швидкої вагітності і до народження щасливих і красивих діток.

Хороший знак для бізнесменів

Тим, хто займається бізнесом

Для людей займаються бізнесом, бачити в сновидінні поле зеленої кукурудзи — нічна мрія вказує, що ви перебуваєте на правильному шляху, і результати вашої праці приведуть до фінансової стабільності ваше підприємство.

До чого сниться в нічному баченні кукурудзяне поле — тим, хто хоче зайнятися бізнесом? До успіху в аграрному бізнесі. Сонник вказує, що ви зможете добре заробити на вирощуванні культурних рослин і на розведенні великої худоби.

Сонник Міллера

Тлумачить сонник: кукурудза побачена уві сні була стара і засохла — сон слід прийняти як рада стати м’якше. Так як суворість характеру сновидіння не дає можливість змінити життя на краще.

Сонник Міллера вказує, що якщо в сновидінні ви були на кукурудзяному полі — до початку нового і ризикованої справи.

Згадайте, який урожай був:

Розбирати початок по зерняткам — тлумачення Міллера віщує: отримаєте задоволення від спілкування з близькими людьми. Дивитися, як це робить інша людина — в реальному житті будете радіти за успіхи близької людини.

Кукурудзяна олія, побачене в сновидінні — віщує велику пристрасть в реальному житті.

Проводячи тлумачення нічного сюжету, намагайтеся детально пригадати весь побачений сюжет. Адже тільки так ви зможете провести правильне тлумачення і дізнатися, що ж вам віщує побачений сон.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: