Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кулон?

До чого сниться кулон?

Зміст:

Сонник кулон

В цілому прикраси уві сні розглядаються сонниками позитивно. Вважається, що вони пророкують матеріальне благополуччя, вдалий період, щастя.

Але щоб зрозуміти, до чого сниться кулон, варто згадати його форму, матеріал, метод отримання, інші супутні деталі.

Бачити уві сні прикраса

Звичайно, прикраса в нічному баченні несе позитивний посил. Але не зайвим буде вказати, з якого матеріалу воно було зроблено, як попало до сплячого людині.

Якщо наснилася підвіска

Матеріал, з якого зроблений кулон

Добре, якщо ви встигли розглянути кулон, який приснився. Вид металу грає не останню роль.

Золотий кулон

Перше, на що звертають увагу тлумачі — це матеріал, з якого був зроблений кулон. Самим позитивним є золото. До чого сниться золотий кулон? Золотий ланцюжок вказує на матеріальний статус сновидіння, спляча людина буде жити в достатку. Будь-яка справа буде вигідним і прибутковим.

Правда, сонник золотий кулон на шиї у іншої людини трактує як пророцтво: ви повинні з повагою ставитися до особистого життя інших людей, не втручатися в чужі справи. Не варто іншим вказувати і радити, як їм необхідно діяти.

Срібний кулон

Срібло може говорити про те, що ви володієте якимись надприродними здібностями. Також подібний сон може пророкувати небувалу удачу, яка випаде на долю сплячої людини.

Приснився кулон на срібному ланцюжку може означати, що вам доведеться потрудитися в колективі. Якщо ви зберетеся з силами і будете працювати добре, то отримаєте непогане матеріальну винагороду. Головне — не сподіватися на те, що інший працівник зробить за вас всю роботу.

В цілому срібний кулон з каменем сниться до просування по службі. Але якщо камінчик був дешевим, то на вашому шляху постануть труднощі, які доведеться вирішувати самостійно.

Наснилося прикраса зі срібла

Якщо ж камінь був великим і дорогим, то вам можуть зізнатися в своїх почуттях. Один чоловік вже давно любить вас.

До чого може приснитися безліч дрібних камінчиків на ланцюжку? У вас з’явиться така ж кількість поклонників. Вам доведеться зробити нелегкий вибір, не вірте всьому, що вам говорять.

Ваші дії з кулоном

Для правильного тлумачення важливо, яким чином підвіска виявилася у вас. І, звичайно ж, не останнє місце займають ваші дії з нею.

Подарований коханою людиною кулон може означати приємна подорож або романтичну вечерю.

Якщо ж подарував прикрасу людина вам не знайомий, то в реальності у вас є шанувальник, який володіє досить великими можливостями.

Підвіска була знайдена вами в процесі сну — зумієте знайти спосіб матеріального збагачення.

До чого сниться кулон, який ви втратили? Вас чекає бесіда з керівництвом і, як підсумок, розчарування і роздратування. Ви можете навіть зневіритися в своїх силах і в тому, що ця робота вам підходить.

Для жінки, яка одружена, сон, де їй подарували кулон, означає, що їй не варто сумніватися у вірності чоловіка. Прийняти срібний кулон в дар — ви знайдете те, про що вже давно мрієте.

Дарувати прикраса комусь — в реальності надасте людині неоціненну послугу. Або ж подібний сон може означати, що ви ще більше полюбите свою другу половинку.

Негативно розглядається сонниками бачення, в якому сновидцу довелося купувати кулон, але він з тих чи інших причин не підходить йому. Такий сон обіцяє вам розчарування в людині, якого ви любите.

Складати уві сні прикраси в шкатулку

Також сонники видають кілька тлумачень, в залежності від того, що ви робили з прикрасою:

Інші тлумачення сну

Сонник Густава Міллера вважає, що бачити уві сні кулон у себе на шиї, нехай навіть золотий — знак, що ви перебуваєте під чиїмось впливом. Один чоловік повністю підпорядкував вас своїй волі і маніпулює вашою поведінкою.

Якщо це кулон у вигляді серця, то ви пристрасно любите певну людину і сліпо потураєте всім його примхам.

Інші ж сонники розглядають кулон у формі серця більш позитивно. Якщо ви поки вільні, то у вашому житті з’явиться людина, яку ви щиро полюбите, і почуття будуть взаємними.

Для жінки, яка перебуває в офіційному шлюбі, подібна прикраса говорить про приємні моменти, які вона переживе разом з чоловіком. Ваші почуття спалахнуть з новою силою.

Лик святого на ланцюжку — вам буде супроводжувати удача. Особливо такий сон сприятливий перед важливим заходом.

В цілому сонник кулон уві сні сприймає позитивно. Головне — бути у всеозброєнні і знати, звідки може прийти біда.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: