Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кум?

До чого сниться кум?

Зміст:

Сонник кум

До чого сниться кум? Образ добре знайомої людини може передбачати позитивні новини: прихід гостей, приємна зустріч і навіть сприятливе закінчення ділового проекту. Однак не варто сподіватися тільки на хороші тлумачення, адже серед усього розмаїття можна знайти ті, які передбачать можливі помилки.

Як правильно розтлумачити?

Для отримання правильного прогнозу вам доведеться зіставити різні деталі, які не завжди здаються очевидними, і тільки потім можна звертатися за допомогою до спеціалізованих сонникам.

Як розповідає сонник, кум, побачений у сні, віщує можливу зустріч в реальному житті. На ній можна поділитися давно накопичилася інформацією і дізнатися всі найсвіжіші плітки.

Якщо вам сниться кума, то варто приділити час своїм близьким родичам і друзям. У гонитві за кар’єрним підвищенням можна не помітити, як швидко проходить життя.

Незвичайні поцілунки

Сняться спроби поцілувати

До чого сниться кум, який наполегливо намагається поцілувати вас? Для отримання відповіді на це питання доведеться згадати того, з ким він хотів злитися в єдиному пориві.

Чоловіки

Популярний снотолкователь розповідає про те, що представника сильної половини людства очікує серйозна сварка або конфлікт. Вам доведеться контролювати власні емоції, щоб не доводити справу до ворожнечі. Незважаючи на те, що родинні зв’язки відсутні, завжди треба пам’ятати про збереження гармонії.

Жінки

Якщо представниці прекрасної статі приснилося, як вона пристрасно цілується зі своїм кумом, значить треба стати гранично обережною. Сновидицей судилося зробити фатальну помилку, за яку вона буде сильно страждати. Перш ніж робити якесь рішення, доведеться зважити всі за і проти.

Приснився сумний чоловік

Яким він був?

Для сплячої людини вкрай важливо згадати настрій, в якому знаходився кум:

Похоронна процесія

Якщо вам сняться сни, в яких кум йде в інший світ, то їх необхідно правильно інтерпретувати. Головне — не панікувати, оскільки сонник пророкує довге і щасливе життя. Вам доведеться згадати погоду, яка була під час похоронної процесії.

Сняться похорон кума

Ясна

Є кілька тлумачень, пов’язаних зі здоров’ям кума: якщо він хворий, то скоро видужає, а коли проблеми зі здоров’ям не спостерігається, значить йому судилося стати ще щасливішим. Вам необхідно розділити з ним не тільки горе, а й радість.

Похмура

Якщо похорон уві сні проходили в дощову погоду, то від кума надійдуть не самі приємні звістки. Для сновидіння вкрай важливо правильно інтерпретувати інформацію.

Незвичайні розшифровки

До чого сняться голі куми? Снотолкователь передбачає, що сновидцу судилося потрапити в незручну ситуацію, і знайти вихід з неї стане не так просто. Головне — не панікувати, а розпланувати план свого відступу. Побачили голого товариша уві сні — в реальному житті можуть з’явитися неприємності, до яких буде причетний він сам.

Якщо кум був чимось стурбований уві сні, значить скоро повинні початися серйозні проблеми. Вам доведеться навчитися серйозно сприймати ситуацію, оскільки легковажне ставлення може призвести до сумних наслідків.

Сварка з хресним своєї дитини означає рішення спірного питання або невеликого конфлікту. Сонник говорить про те, що вихід із ситуації буде залежати від ваших вчинків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: