Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться кума?

До чого сниться кума?

Зміст:

Сонник кума

Якщо уві сні вам привиділися хрещена мама вашої дитини, то жоден читач снів не дасть вам однозначної відповіді.

Як вважає сонник, кума уві сні — символ багатогранний, і щоб скласти правильне передбачення, необхідна додаткова інформація.

Для тлумачення буде важливо, як ви спілкуєтеся з даною жінкою в реальному житті, і те, що вона робила в нічному баченні. Не останнє місце займатиме її зовнішній вигляд, супутня обстановка та інше.

З чого починати тлумачення?

Приснилася жінка, що хрестила дитину

Наснилося кума може обіцяти вам приємне проведення часу, зустріч з хорошою людиною і інше. Разом з тим, у приснився сну є інший посил: грядуть конфлікти з людьми, негаразди вдома і на роботі, вчинення прикрих помилок. Не виключено, що про вас почнуть ходити плітки, що неабияк зіпсують вашу репутацію.

Швидке тлумачення

Часто сновидіння воліють нам інформацію про те того, що чекає їх у майбутньому. Тлумачі розуміють, що темп життя настільки швидкий, що у людей просто немає часу на тривале вивчення текстів.

Нижче наведено те, до чого сниться певний сюжет:

Неприємні сюжети

У нічному баченні хрещена мама малюка цілком може не тільки посваритися з вами, а й повіситися, загинути при інших обставинах. Однозначно, прокинувшись, ви захочете дізнатися, не обіцяє такий сон біди.

Не виключено, що уві сні до вас з’явиться покійна в реальності родичка, а сни про небіжчиків не прийнято ігнорувати.

Розмовляти уві сні з покійною в реальності жінкою

Покійна жінка

Сниться кума, якої вже немає в живих? До чого сниться вона в такому випадку? Якщо людина в вашому сні ніби живий, значить ви повинні знати про те, що залишили в душі покійниці тільки хороші спогади.

Але бачення може показувати вам, що незабаром ви отримаєте неприємні для вас новини.

Вести з кумою діалог — кардинальні зміни в житті сплячої людини. Піти за кумою — бачення вкрай несприятливий, як і всі інші сни, в яких ви прямуєте за мертвою людиною.

Наснилася трагедія

Побачити уві сні повішений силует вашої куми — в реальному житті ви щось важливе втрачаєте з поля зору. Особливо такий сон значущий для чоловіків.

Наснилася інтимна близькість з родичкою

Передбачення стосується сімейного життя сплячої людини. Те, що хрещена мама сина або дочки вирішила повіситися в нічному баченні, ніяк не може бути позитивним і обіцяти благополуччя.

Статус сновидіння

Вважається, що якщо кума приснилася одинокому, холостому людині, то незабаром ви укладете шлюб, але він буде недовготривалим і не дуже щасливим. Для сімейних людей бачення обіцяє зміни в особистому житті.

Домашня обстановка настільки зміниться, що це відіб’ється абсолютно на всіх сферах вашого життя.

Ще кілька образів

Що, якщо вам наснився секс з кумою, або ж вона просто постала перед вами в оголеному вигляді? Вважається, що такий сон пророкує неприємності в особистому житті сновидіння.

Його шлюб довго не триватиме, і незабаром один з партнерів подасть на розлучення.

Кума вагітна обіцяє і вам вагітність або народження дитини. Також не виключено, що у вашій родині з’явиться дитина іншим шляхом, наприклад, за допомогою усиновлення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: