Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купатися у ванній?

До чого сниться купатися у ванній?

Зміст:

Сонник купатися у ванній

Вчення фен-шуй називає енергетичним центром житла ванну кімнату. Адже в ній концентрується енергія життєствердною стихії — води. Вона, в свою чергу символізує матеріальні цінності і впливає на інші енергії, які панують в будинку.

Зашифровані образи

Саме концентрація водної енергії у ванній дозволяє її трактувати у снах, як місце очищення свідомості і тілесної оболонки, позбавлення шкідливих звичок, непотрібних зв’язків і дружніх взаємин шансу на існування. До чого є у снах ванна, розкажуть професіонали в сфері трактувань снів.

Популярне тлумачення

Класичні трактування снів, де виникав образ ванної кімнати, сполучають його з поведінкою і вчинками сновидіння, закликають обмірковувати свої дії, щоб не зіпсувати репутацію.

Сонник Міллера

Молоді люди, побачивши уві сні ванну, повинні бути готові до серцевих хвилювань через коханого, тому як можлива ситуація, при якій з’явиться можливість втратити гарну думку про себе у партнера.

Вагітну жінку сновидіння застерігає від нещасного випадку. А дружина — від невірності, вказує сонник.

Якщо сновидец вирішив приймати ванну в холодній воді з кимось, значить потрібно остерігатися злісних супутників в дорозі, наклепників.

Якщо приснилося як приймали ванну

Купатися в брудній воді — застереження від шкідливих вчинків заздрісників. А купатися в холодній і чистій воді, обіцяє прекрасне здоров’я.

Сонник Лонго

Білий маг вказує, якщо уві сні довелося наливати в ванну теплу воду, значить реально ви не реалізуєте свій творчий потенціал. Займіться цим і апатія покине вас назавжди.

Приймати процедури в теплій воді, віщує зустріч з давнім другом.

Лежати у ванній, з якої поступово виливається вода, значить ви сумніваєтеся в своїх силах. Можливо хтось якимось чином похитнув вашу віру, а ви довірилися цій людині. Ви повинні переглянути свої позиції і полюбити себе рідного.

Сталося купатися в ємності з ароматизованої водою, значить ви дуже високої думки про себе. Поставтеся до себе більш критично.

Лежати під спіненої воді говорить, що ви ніколи не замислювалися над реакцією оточуючих з приводу ваших пояснень. Вам не завадить бути обережніше, щоб не втратити схильності тих, хто для вас доріг.

Сонник Фрейда

Психоаналітик позиціонує цю ємність з статевими органами жінки.

Купатися в красивому будуарі, каже, що той, хто лежить користується увагою протилежної статі, тому як зовні дуже привабливий.

Про ймовірні захворюваннях сечостатевих органів, проблеми із зачаттям, передрікає купання в брудній воді.

Якщо ніжилися в теплій воді

Сниться, що пустували під час купання, значить ви схильні до експериментів і нестандартним сексуальним фантазіям і ігор.

Сонники нового покоління

Сучасні трактування цього образу дуже багатогранні і залежать від контексту сновидіння.

Дворянський сонник Гришиной

Ванна кімната сниться до захворювань, важкого труду.

Приймати теплу ванну, передрікає захворювання. Бажано заздалегідь пройти медичне обстеження.

А ось купатися в холодній воді обіцяє відмінне здоров’я.

Все, до чого сниться, нічим не наповнена, ємність обіцяє печаль, тугу.

«Швидку і раптову смерть передрікає ємність з кров’ю. Будьте обережні під час поїздок, або в пізній час доби на вулицях. »

Благополуччя, стабільність віщують лікувальні ванни у снах.

Сонник Цветкова

Коли сниться ємність, де відсутня вода, значить сновидцу доведеться в чому-небудь розчаруватися, або хтось виведе його з себе.

Ємність, повна води, обіцяй величезний успіх в бізнесі.

Сонник Семенової

Журналіст і цілитель Анастасія Семенова вважає, що сплячий незабаром буде страждати від любові, боячись впасти в очах свого коханого якщо побачить уві сні ванну кімнату.

Викидень передрікає це сновидіння вагітним.

Якщо купалися не самі

Якщо сновидец приймав водні процедури не на самоті, значить під час поїздок йому потрібно навчитися ставитися до попутників вибірково. Інакше пліткарі зіпсують, будь-якого роду, похід.

Сонник Хамідова

Викладач автотренінгів, гіпнотерапії, вчитель медитації впевнена мрій, образ ванни несе з собою хвилювання з приводу сумнівів у вірності партнера.

Якщо вода в ємності була каламутною, то зради не уникнути. Найімовірніше, метою ваших зустрічей для партнера була лише користь.

Щоденник мрій

Розшифрувати до чого сниться, як довелося купатися у ванній, допоможе аналіз всіх нюансів. Потім їх укомплектувати в єдиний осмислений образ, Тільки потім уже адаптувати відповідно реальними подіями. Розберемо, до чого сняться такі ситуації:

Недовірливе ставлення до коханого, ось до чого сниться купання під душем разом з чоловіком. Більш того, наяву ці сумніви можуть бути не безпідставними.

Одруженому людині такий сон пророкує майбутнє опір перед спокусою.

До чого сниться, як ви купали немовляти. Значить скоро настане ситуація, коли абсолютно незнайомій, або малознайомій особі знадобиться ваша допомога.

Якщо сниться мити і забавляти немовляти у ванні, це відображення ваших бажань про отримання більшої уваги і ласки від партнера.

Якщо були одягнені

Сталося приймати душ під холодною водою одягненим. Значить ви в чомусь себе скомпрометіруете, заплямувавши репутацію на стільки, що відмитися буде дуже нелегко.

До чого сниться приймати душ під чистою водою і займатися сексом. Ви готові заради свого партнера йти на будь-які експерименти, але не знаєте — чи можна йому довіряти. Сновидіння дає таку гарантію, що ця людина щирий і відданий вам.

До чого сниться мити сторонньої людини в чистій воді, якою була наповнена ємність білого кольору. Сон вказує, що настав момент, коли ви можете вирішити конфлікти і налагодити натягнуті відносини з колегою. При сімейних відносинах теж уникайте недомовок з приводу роботи. Адже щиро підтримати може тільки рідна людина. Не тримайте його в подиві, щоб уникнути зайвої напруги у відносинах.

Деякі нюанси

Загальна тлумачення водних процедур сполучається з позбавленням від негативів. Однак треба звернути увагу, якими були температура, а інший раз натиск води, її склад та якість.

Під струменями уві сні

Митися під душем, коли холодні струмені води чергуються з теплими, вказує на майбутній вибір. Ви повинні бути гранично зосереджені. Будь-яка дрібниця і деталь не повинні вислизнути з вашого поля зору.

Сталося обпектися струменем чистої води, ви приймете блискавичне рішення, але сон дає гарантію, що воно буде вірним.

Наснилося, що ви вирішили помитися, а вода закінчилася. Це означає, що в потрібний момент друзі прийдуть на допомогу.

Якщо струменя чистої води змінилися на різнокольорові, очікуйте радісну звістку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: