Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купатися в морі?

До чого сниться купатися в морі?

Зміст:

Сонник купатися в морі

Море символізує нескінченність, Час, Вічність. Це і хаос, могутня сила безодні. Море як вічний дарувальник і вічний викрадач, вічна мінливість і одночасно незмінність таємниці.

Символіка снів

У снах блакитна безодня уособлює життя сновидіння, як він скористається благами, які вона йому дає. Творчо він живе, або задовольняється як споживач. Розшифрувати сни, де сплячий купався в морі, допоможуть сонники.

Альтернативне тлумачення

Трактування снів, де снилося море, не однозначні. Одні вважають хорошим знаком, інші з цим не згодні, якщо тільки мова не йде про безпосереднє зануренні в солоні води.

Сонник Міллера

Якщо уві сні купалися в морі

Якщо приснилося, що сновидицей пощастило плавати в морі зі своїм коханим чоловіком, це обіцяє щасливе сімейне життя.

Але коли ви спостерігали за морем з боку, це говорить про нездійсненність надій, і як результат, невдоволення своїм життям.

Шум морської хвилі вказує на позбавлену сенсу сьогоднішнє життя, невлаштованість. Однак сон обіцяє стабільність на близьке майбутнє.

Сонник Нострадамуса

Тихе море обіцяє швидке одужання, довголіття.

Море з хвилями волає до наведення порядку в своїх справах.

Якщо примарився відпочинок в курортному місті, і сновидец побачив себе потопаючим в хвилях, це говорить, що всі невдачі, які відбуваються на час поточної життя, не випадкові, а закономірні. Вони є наслідком колишніх помилок.

Коли у снах плавати в морі довелося вашому знайомому, а ви лише спостерігали з боку, це говорить про те, що скоро йому буде потрібна ваша допомога.

Сонник Ванги

Коли мариться купання в солоних водах моря, це відображення очікувань сновидіння майбутньої поїздки на відпочинок на курорт.

Плавати в тихому, теплому морському обіймах уві сні, обіцяє успіх підприємницької діяльності. І, навпаки, шторм передрікає аврал і складності.

Милуватися чистої синьою водою, обіцяє несподівану приємну зустріч, або звістки від далекого родича.

Сонник Фрейда

Якщо плавали під водою

Спостереження з далека за блакитний хвилею уві сні, вказує на бажання сновидіння зайнятися сексом. Але той, хто лежить думає про нього, як про щось нереальне, що для нього не є. Причина цього, відсутність задоволення. Все через своїх сумнівів з приводу зовнішності, які не дозволяють розслабитися.

Спостерігати уві сні за гладдю моря з корабля, вказує на ваші пошуки спокою. Щось вас турбує. Але всі ваші тривоги безпідставні і марні.

Якщо сновидец намагався увійти в розбурхане море, очікуйте божевільну ніч, пристрасний секс.

Сон, де сталося плавати під водою, волає сновидіння же не бути таким допитливим і цікавим. Це спричинить лише неприємності і сварки.

Сучасні трактування

Море в сьогоднішніх трактуваннях снів уособлює або творчий процес, або подорожі. Однак все залежить від емоційної наповненості сну, обставин.

Сонник Цветкова

Сталося плавати по морській гладі на пароплаві, обіцяє важливі події, які привнесуть значущі зміни в реальність.

Сталося пірнати і дивитися з глибини крізь воду, віщує нездійсненність ваших сподівань.

Якщо тонули уві сні

Якщо сновидец побачив себе потопаючим, сон волає не починати реалізовувати ту справу, в якому не впевнений до кінця. Є ймовірність того, що це може призвести до величезними втратами.

Сонник Хассе

Наснилося як ви купалися в блакитному, чистому і спокійному морі, віщує умиротвореним життя. Ви ніколи не будете знати турбот, реальність ваша буде безтурботним, безхмарним.

Сталося уві сні потонути в морській безодні, вказує на ваші прорахунки у веденні справ, тому воно поки не успішно.

Сонник Лонго

Білий маг вважає, що купання на морі обіцяє прийдешні клопоти.

Якщо ненароком уві сні сновидец впав в морську безодню з обриву, то це заклик побоюватися ризикованих і сумнівних заходів.

Сюжети снів

Морська безодня, це стихія зі своїми законами. Воно може примаритися ранковим, або вечірнім; може біснуватися під час шторму, а може бути ласкавим під час штилю. Ці нюанси накладуть свій відбиток у розшифровку сновидінь. До чого сниться купатися в морі, якщо:

Морські припливи і відливи, це природний цикл, який регулює життя наяву. Якщо уві сні сновидцу доводилося плавати під час відливу, або припливу, то це сигналізує про зниження енергії, втрати внутрішніх сил. Або навпаки, про натхнення, енергійності і можливості працювати на повну котушку.

Якщо плавали серед медуз

Коли у снах сталося плавати в чистій воді серед медуз, це вказує на вашу зайву поступливість, навіть аморфність. Про вас можна говорити як про людину безхребетному і відомому. Ваша пасивність захльостує через край. Ви повинні щось з цим робити, докорінно змінювати себе.

Трапляється у снах доводиться плавати в цій безкрайньої водної стихії, де було багато водоростей. Це ті обставини, які наяву вас обтяжують. Сьогоднішні відносини з другою половинкою себе вичерпали, ви різні люди. Вам потрібно зважитися на розрив, забувши про стереотипах.

Прекрасний знак, це те, коли уві сні вдалося плавати в чистому морі, що кишить цілими косяками риб. Морські мешканці в таких мріях уособлюють допомогу надійних союзників і соратників.

Брудне море у снах це неприємне ознаку, навіть якщо ви просто дивилися на нього з боку. Це віщує сварки, недомовленість.

Ситуація ускладнюється коли примарилося брудне море, а сновидец побажав вночі в ньому скупатися, коли піднявся вітер і йому довелося боротися з хвилями. Це передрікає склоки, взаємні звинувачення. А виною тому брудні плітки. І результат скандалу буде залежати від сюжету сновидіння. Принагідно, коли сновидцу вдасться впоратися з хвилями, діставшись до берега, значить він зможе виправдатися наяву. І навпаки, розбирання для сновидіння не закінчаться продуктивно і благополучно, якщо хвилі віднесуть сновидіння у відкрите море.

Марилося, що купаєтеся в морській прохолоді вночі, сигнал про небезпеку через ваших неправильних і недоречних дій.

Морська стихія, закута кригою, говорить про ймовірності морально — душевної паузи у відносинах. Не варто турбуватися в даній ситуації, тому як це лише на користь.

А ось холодна вода в нескінченній морської стихії пророкує згасання почуттів. Це початок кінця любовних відносин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: