Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купатися в річці?

До чого сниться купатися в річці?

Зміст:

Сонник купатися в річці

Однозначного тлумачення, до чого сниться купатися в річці, знайти в сонниках не вийде. Психологічні особливості сприйняття образів в поєднанні з народними повір’ями, додатковими сюжетними деталями, створюють унікальну картину, яка буде мати смислове навантаження тільки для сплячої людини. Наші предки процес обмивання пов’язували з очищенням від гріхів, початком нового життєвого циклу.

Як запевняє езотеричний сонник, купатися в річці — дія, яке підсвідомість розцінює як спробу відновити втрачені сили, енергію, бажання спокутувати провину перед близькими людьми.

Відповідно до сучасного тлумача нічних мрій, занурення в бурхливу річку уособлює перемогу над суперниками, оскільки така особа перебуває в курсі подій, що відбуваються, вміло розпоряджається капіталом, часом, приймає виважені рішення.

Символізм бачення

Варто спиратися при виборі передбачення на подробиці сюжету, емоційний стан під час подорожі по царству Морфея.

Плисти уві сні проти течії

Річка з плином є добрим знаком, пророкуючи розмірене і сите життя, а стояча вода натякне на деградацію, погіршення самопочуття.

Психологічна характеристика

Психоаналітик Міллер вважає, що опинився у водоймі людина підсвідомо прагне позбутися від тяжкого вантажу, має намір розкрити таємницю, яку давно зберігає. Також має вагу і то, з ким купався сновидец.

Одинокий купальщик символізує самотність, печаль, а веселе проведення часу з друзями говорить про високу соціальної залежності персони, постійному спілкуванні з друзями, нужді в підтримці, розумінні.

Посковзнутися на бруду і промочити в річечці ноги — несприятливий знак, що натякає, що всі неприємності відбудуться наяву виключно з вини сплячої особи.

Прозора водиця пророкує отримання різноманітних благ, супутню удачу, а каламутна вода — це символ нездійснених мрій, розчарувань.

Про що повідають сонники

Приснилася брудна вода

На думку провидиці Ванги, пороги на річці уві сні вказують на підступні задуми ворогів, афери, погодившись на які сновидец позбудеться капіталу. Які ще значення снів про купання в річках вдасться знайти на сторінках сонників?

Побачити уві сні потопаючу людину — належить усвідомити цінності власного життя, здійснити перегляд моральних принципів.

Тлумачення для жінок

Бачити себе плаваючою в річечці з боку — отримати радісну звістку наяву.

Для заміжніх жінок купання з сторонніми чоловіками говорять про виникнення конфліктів, сварок на ґрунті ревнощів чоловіка.

Самотні дівчата незабаром після видіння з подібним сюжетом нарешті зустрінуть довгоочікуваного принца, який огорне даму ласкою, турботою.

Будинки пануватиме напружена атмосфера, коли вода виявилася каламутній, холодної.

Мрії чоловіків

Значення сну для чоловіка

Окремо сонники тлумачать чоловічі сновидіння.

Всі проблеми розсіються самі по собі, для отримання прибутку треба буде докласти трохи зусиль, праці, — так сімейний тлумач пояснює нічні марення про плавання на матраці по річці.

Додаткові відомості

До чого сниться купання в річці голяка? Романтична зустріч переросте у щось більше.

Купання місячної ночі по сонником пророкують пристрасний роман, про який залишаться приємні спогади на все життя.

Ризик виправданий, коли за сценарієм мрій довелося впасти в річку з моста. А ось купання в одязі може мати кілька різних тлумачень. За ісламським тлумачу сюжет пророкує серйозну хворобу родича, а значення за сонником Стерво обіцяє збільшення капіталу, розвиток справи усього життя.

Гірські річки у снах розповідають про можливе виникнення непорозумінь між сновидцем і колегами, рідними людьми, тихе русло підказує про часом нудною сімейного життя.

Відпочинок на природі

Бачити уві сні малюка в воді

З ким довелося купатися? Такі марні, на перший погляд, відомості здатні повністю переінакшити отримане тлумачення.

Чоловік, що пливе по річці поруч з дружиною — сприятливий знак, який повідає про що випробовується почуття довіри, наданої підтримки, моральної і матеріальної.

Бурхливі потоки або комфорт

За тлумача Нострадамуса, вдале завершення справ очікує того, кому привиділася кристально чиста річечка. Пощастить особі, якій вдалося скупатися в прозорому водоймищі.

Крижана вода символізує охолодження почуттів, відносини з близькими можуть зіпсуватися.

Втілити мрію дитинства в реальність належить тому, хто, який занурився в теплу річкову воду.

Купання в гірській річці пророкує зрушення в роботі, що тече по долині річка — це банальні речі сталість.

Короткі значення

Бачити, що пливете під водою як Іхтіандр — вміло приховуєте правду.

Купатися з людьми на пляжі — ділова розмова увінчається укладенням вигідної угоди.

Летіти над водою — добру ознаку, яке свідчить, що вийде обійти всі перешкоди.

Хтось із близьких потребує допомоги, якщо у снах довелося спостерігати, як плаває інша людина.

Тонути в річці — символ підсвідомих страхів, комплексів.

Мариться, що під час купання замерзли, а шкіра стала «гусяча» — доведеться червоніти за скоєні вчинки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: