Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купувати цукерки?

До чого сниться купувати цукерки?

Зміст:

Сонник купувати цукерки

Тлумачами позитивно сприймається будь-бачення, в якому ви щось купували в магазині. Вважається, що даний сон обіцяє безтурботне життя, приємні моменти в особистому житті, веселощі.

До чого сниться купувати цукерки? Такий сон означає, що ви зумієте вирішити давній питання, впоратися з труднощами.

Купівля солодощів

Хочете дізнатися деталі такого нічного бачення? Тоді сміливо беріть в руки сонник.

Передбачення Густава Міллера

Один вид шоколаду на прилавку вже обіцяє вам удачу в усіх сферах життя. Якщо ви дивилися на ціни, пробували шоколадні солодощі на смак, то ви широкої душі людина.

Вибирати уві сні солодощі

Міллер завжди детально підходив до розгляду будь-якого нічного бачення. Так і в цьому випадку він радить згадати вид цукерок, їх обгортку, смак. Тільки тоді сонник зуміє дати вам точний прогноз.

Що вам снилося, який вид цукерок:

Разом з тим, купувати цукерки уві сні — бачення, що може означати марність ваших сподівань. Ваші плани не втіляться в життя.

Тлумачення сонників

Приснився мармелад

Часто куплені цукерки обіцяють вам приїзд далеких родичів або просто прихід довгоочікуваних гостей. У зв’язку з цим у вас додасться клопоту, але всі вони будуть приємними.

Іноді сновидцу, купувати цукерки, варто побоюватися розчарування в близьких людях.

Тлумач Ванги

Як вважала болгарська провидиця, покупка цукерок в вашому сні обіцяє вам подальшу безбідне життя. Тут же вона стверджувала, що такий стан речей швидко призведе до перенасичення, і ви вже не зможете отримувати від життя належного задоволення.

В такому випадку вам варто зайнятися благодійністю, для того, щоб домогтися у своєму житті рівноваги.

Тлумач Цвєткова

Бачити уві сні солодощі або шоколад

До чого сняться цукерки? Сновидець відчуває дефіцит задоволення в своєму житті, у нього мало радісних подій. Таким чином, покупка цукерок означає, що незабаром все налагодиться, і ви отримаєте бажане.

Мусульманський тлумач

Як вважає даний сонник, купувати цукерки або взагалі їх бачити — хороший знак. Сновидіння говорить про те, що ви щиро віруюча людина, чистий у своїх помислах, добрий до оточуючих людей.

Слов’янський тлумач

Наснилася покупка солодощів? Незабаром у вашому житті все владнається, ви будете спокійні і щасливі. Матеріальні неприємності не стануть вас стосуватися.

Психологічна характеристика сну

У тому випадку, якщо ви не вірите тлумачам снів, а більше прислухаєтеся до психології, то вам перш за все варто заглянути в тлумач Зигмунда Фрейда.

На думку Фрейда, придбання цукерок уві сні характеризує вас, як людину легковажного. Ви часто прийдіть з новими партнерами, віддаєте перевагу недовговічні зв’язку.

Психолог попереджав, що подібна поведінка може закінчитися для вас неприємностями, однією з яких буде венеричне захворювання.

Коли куплені льодяники були з кислинкою, то у вас з партнером намітилася криза у взаєминах. Насамперед приведіть себе в порядок, а потім беріться воскрешати ваші почуття, — радить Фрейд. Це обов’язково варто зробити, звичайно, якщо ви дорожите своєю другою половинкою.

Бачити уві сні величезну кількість солодощів

Деталі сновидіння

Купувати цукерки в магазині — ви зумієте укласти вигідну для вас угоду. Особливо добре, якщо ви не торгувалися і не дивилися на ціни.

Придбати багато цукерок — сновидец відчуває нестачу позитивних емоцій. Ви забули, що таке задоволення, ваше життя буденна і сіра. Тлумачі нагадують про те, що варто іноді давати собі відпочинок і веселитися.

Деякі сонники кажуть про те, що велика кількість придбаних вами цукерок може обіцяти швидку перемогу над ворогами. Також ви можете з легкістю виграти якесь справа. Таке бачення в цілому розглядається благополучно, пророкуючи, що у сплячої людини починається найсприятливіший період в житті.

Є уві сні солодощі відразу після покупки

Якщо ви буквально згрібати все з прилавків, то на роботі у вас буде повне взаєморозуміння з колегами. Ви будете в пошані у начальства, а будь-яка робота почне даватися легко.

Ваше здоров’я під контролем

Вважається, що якщо ви купували солодощі в магазині і тут же починали їх є, то ваше здоров’я буде у відмінному стані. Особливо такий сон позитивний для людей, які останнім часом відчували себе неважливо, були хворі.

Найкращим чином такий сон буде розглядатися в тому випадку, коли шоколадні цукерки мали різну начинку. Коли ви додасте до цього ще й вафельну основу або ж печиво, то вам не буде страшна ніяка інфекція.

Сняться іриски

Болгарська провидиця Ванга вважала, що людину перестануть мучити головні болі або захворювання вух, горла, носа. Такої ж думки дотримувався і провісник Нострадамус.

Іриски або грильяж, які ви купуєте стільки, що не можете забрати, обіцяють поліпшити самопочуття. Навіть якщо останнім часом вам доводилося неабияк нервувати, ви відчували стрес, то все наслідки будуть для вас мінімальними.

Негативно розглядається бачення, в якому сновидицей купила шоколадні цукерки, а їй не вистачило грошей розплатитися, або її звинуватили в крадіжці. Також можливо, що потім ви зрозуміли, що взяли не ті цукерки. Тлумачі вважають, що негативні емоції під час такого сну обіцяють розвиток прихованих захворювань.

Вам варто терміново звернутися до лікаря, щоб визначити хворобу на ранній стадії. Тлумачі підказують місце дислокації захворювання — це будуть органи травлення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: