Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купувати одяг?

До чого сниться купувати одяг?

Зміст:

Сонник купувати одяг

Зовнішній вигляд завжди важливий не тільки в реальності. Те, як людина виглядає уві сні, може сказати навіть більше, ніж зовнішній вигляд в період неспання. Це і стан здоров’я, і ​​хід фінансових справ, і відносини з оточуючими.

Зрозуміти до чого сниться купувати одяг досить просто. Це внутрішня готовність до змін і коригування способу життя. Бути може, ви хочете змінити роботу або закінчити додаткові навчальні курси. Або ж настав час будувати сім’ю і заводити дитину.

Вчиняти будь-які покупки в комфортних для вас умовах — бути активним творцем своєї долі і отримувати від цього величезне задоволення. Якщо ви набували одяг не тільки для себе, але і для членів своєї родини, цілком можливо незабаром, ви зможете придбати власне житло.

Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення подібних снів, важливо згадати такі моменти:

Місце, де відбувалися покупки

Загальна обстановка того місця, де вам довелося купувати одяг грає практично ключову роль в отриманні достовірного тлумачення. Так, стихійний ринок або навіть критий павільйон, побачений у сні, означає, що рішення щодо зміни власного життя прийде до вас після тривалого спілкування з різними людьми.

А ось купувати новий одяг в магазині, особливо, якщо він просторий, світлий і красивий, означає, що свій життєвий план ви вже давно намітили, і чекаєте тільки слушного моменту, щоб втілити його в життя.

Робити свій вибір на ринку

Якщо вам приснилося, що ви купуєте новий одяг на ринку, то потрібно згадати, як виглядали торгові лотки, розмовляли ви з продавцями і був видний процес примірки.

Покупка одягу в магазині

Якщо купували в магазині

Бачити себе в світлому великому просторому магазині з високими стелями і величезними дзеркалами — потрапити в суспільство, яке будете сприятливо впливати на плідність вашої роботи.

Ходити по відділах, вибираючи собі одяг — отримаєте декілька пропозицій про участь в досить цікавих проектах. Потрапити до відділу, де продають дитячий одяг — для заміжньої жінки може означати вагітність.

Як виглядала одяг

Тлумачення снів, в яких фігурує одяг, безпосередньо залежить від її якісних характеристик. Важливо згадати максимально можливу кількість деталей: колір, фасон, чи було в ній зручно, підходила обрана уві сні одяг вам до лиця.

Практично кожен сонник говорить про те, що яскрава і гарний одяг сниться до високого становища в суспільстві або призначенням на нову посаду. А брудна або залатана — до обману. Протилежних думок різних джерел практично немає. Але кожен сонник звертає увагу на деякі важливі деталі.

Древнє і сучасне думка

За часів наших далеких предків одязі надавали набагато більше значення, ніж тепер. Тому що саме вона розкривала головні особливості особистості, на відміну від сучасного часу. Такі характеристики як якість тканини, крій і додаткові аксесуари показували соціальний статус і положення людини — це було можливо тільки для вищих станів.

А з бідними верствами населення все було куди простіше: одяг мала бути чистим та охайним, дірки залатати, і вона повинна бути підібрана відповідно до віку (коли люди вступали в шлюб, їм вже не дозволялося носити юнацьку одяг).

У сучасному світі ці умовності практично вичерпані, залишивши волю тільки індивідуальний смак і креативності людини.

Древній Велесов сонник

Як виглядала одяг

Наші далекі предки вважали, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. І в той час це було як ніколи правильно. Саме одяг виділяла матеріальний стан співрозмовника, тому перше невербальне знайомство відбувалося ще до вітання.

І поведінка була відповідним. Купити собі одяг могли тільки заможні люди, а тим, хто собі дозволити цього не міг, доводилося власноруч її майструвати. Тому і тлумачення нічних мрій, яке дає цей сонник, відповідне.

Психологічний сонник Міллера

Основна причина такої популярності, яку отримав сонник Міллера в тому, що його тлумачення абсолютно зрозумілі навіть на інтуїтивному рівні. Цей сонник вважає, що купувати уві сні одяг — намагатися змінити свої відносини із зовнішнім світом. Головне, що це не просто прагнення, це активність, перші дії, які сновидец готовий зробити для отримання відповіді від власного оточення.

Тлумачення, виходячи з власних відчуттів

Дуже важливо звернути увагу на те, чи була куплена або підбирати одяг вам до лиця. Сон може трохи спотворити особливості фігури або особи, тому навіть дуже невдалі в реальності фасони будуть виглядати чудово. Саме тому органічно сприймаються сни, в яких сновидець переноситься в іншу епоху або етнічну територію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: