Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купувати плаття?

До чого сниться купувати плаття?

Зміст:

Сонник купувати плаття

Одвічна проблема жінок — повна шафа, а одягнути нічого. Але, жінка завжди відчуває непередаваний захват при покупці чергової обновки в свій гардероб.

Наснилося покупка сукні уві сні

Одна з переваг жінки перед чоловіком, ми можемо носити сукні. Короткі і облягаючі, довгі і повітряні, скромні і сексуальні. І нехай зараз ми трохи відійшла від тих часів, коли сукня була обов’язковим нарядом, але все ж в арсеналі кожної чарівної спокусниці є пара трійка припасених суконь.

До чого сниться покупка сукні, думки сонника

Тож не дивно, що жоден сонник не пройшов цю тему стороною. Тому буває важко розібратися в безлічі тлумачень. Ми ж пропонуємо вашій увазі лише найпопулярніші і достовірні тлумачі снів.

Сонник Меридіана

Сонник 21 століття

Купити шовкове плаття — залежність від злого і небезпечного людини, в яку ви потрапите виключно через свою безпечність.

До чого сниться велике декольте в наряді — до змін в побуті.

Важливо звертати увагу і на колір нового вбрання:

Велесов сонник

Купувати нове плаття уві сні — до заздрості, яку будуть відчувати ваші знайомі, по відношенню до вас.

До чого бачити нове плаття в інших сонниках

Іноді сонник висловлює припущення, що купити жіноче вбрання в магазині, значить, примириться з давнім ворогом, який стане вашим вірним другом.

А сонник Цвєткова, каже, що робити покупку на ринку, до необдуманих витрат в реальному житті. Вибирати вбрання власному весіллі на барахолці — найближчим часом вас буде мучити незначне нездужання. Сниться, що хотіли купити продукти, але була проведена покупка нового плаття — ваші плани будуть зіпсовані непередбачених обставиною.

Сонник Менегетті, тлумачить покупку вбрання, який вам зовсім не сподобався, як загальне незадоволення життям, а також обіцяє неприємності. Якщо воно ще й поношена, тоді вас чекають плітки і пересуди, які будуть вестися за вашою спиною.

Купівля порваного сукні — захворювання, якщо ви спробуєте його зашити — у вас загостряться старі недуги.

Якщо шили сукню в ательє

До чого замовляти наряд у кравчині

До чого сниться покупка вбрання за кордоном

Бачити шопінг в Мілані — поїсте на відпочинок з друзями.

Сниться, що отоварюватися в Парижі — вам зізнаються в коханні, можливо романтичне побачення.

До чого купувати за кордоном відвертий червоний наряд — ви жадайте любові і ласки, але ніяк їх не отримуєте.

До чого здійснювати покупки зі других рук

Бачити на блошиному ринку абсолютно новий наряд — у важку хвилину родич або хороший знайомий протягнуть вам руку допомоги.

Купувати уві сні на розпродажі весільну сукню — вам варто уважніше ставитися до свого обранця, швидше за все це лукавих людей.

Купувати через «другі руки» поношений наряд уві сні — до обману і розчарувань.

Інші тлумачення, до чого бачити плаття уві сні

Бачити себе в наряді, одягненому навиворіт — ви занадто багато розповідаєте про себе знайомим людям, в тому числі і неприємності, які трапляються у вашій родині. Ні до чого хорошого така поведінка не призведе.

Бачити знайомого чоловіка в жіночій сукні — найближчим часом він неприємно здивує вас абсолютно невластивим чоловікам вчинком. Поводитиметься швидше по-жіночому, ніж по-чоловічому.

Деякі сонники вважають, що покупка нового наряду обіцяє примирення з подругою, з якою довгий час були в сварці. При цьому з’ясується, що причина конфлікту була дріб’язкової, і не вартою уваги.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: