Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться купувати взуття?

До чого сниться купувати взуття?

Зміст:

Сонник купувати взуття

Ноги, побачені уві сні, нерозривно пов’язані з долею людини, а все, що на них одягнуто, символізує подорожі, любовні переживання і спрагу змін. Подібні мрії не можна залишати без уваги, бо вони мають доленосний сенс. Хочете дізнатися, до чого ж сниться покупка взуття? Тоді постарайтеся згадати колір черевиків і їх зовнішній вигляд.

Тлумачення сновидінь по сонникам

Купувати уві сні взуття — значить, в реальності прагнути до змін в особистому та професійному сфері, бути орієнтованим на результат і рухатися тільки вперед.

Сниться подібний сюжет людям, що йде по життю з девізом: «Бачу ціль — не бачу перешкод». Однак кожен тлумач сновидінь інтерпретує покупку взуття під час дрімоти по-своєму.

Інтерпретація Густава Міллера

Сонник відомого психолога трактує побачену уві сні пару взуття як підказку, правильно розшифрувавши яку, сплячий знайде вихід з ситуації, що проблемної ситуації.

Так, на думку Міллера:

Приміряти уві сні обновку в магазині

До чого ж сниться даний сюжет незаміжнім дівчатам? Їм він віщує забезпечених залицяльників і шикарні подарунки.

Думки Ванги

Сонник ясновидиці схильний вважати, що сниться покупка взуття до далеких подорожей і не завжди приємним пригод.

Приміряти яскраві лаковані туфлі

Нові, блискучі туфлі

Якщо ви придбали відмінні черевики, то незабаром будьте готові до зустрічі з приємною людиною. Для жінок подібне сновидіння є сигналом про знайомство з хорошим хлопцем і можливої інтимної близькості з ним.

Рвані підметки

Сонник стверджує, що бачити уві сні некрасиві туфлі — це знак негараздів і печалей. Можливо, вам доведеться випробувати нужду і переступити через свою гордість заради подолання фінансової кризи.

Взуття виявилася мала

До чого сниться покупка взуття не вашого розміру? А до того, що сплячий напевно бажає позбутися від людини, що входить в його найближче оточення.

Натерти мозоль від маленьких туфель — значить мати справу з неприємним, нахабним і настирливим людиною.

Тлумачення доктора Фрейда

Сонник психоаналітика асоціює будь-яке взуття, побачену уві сні, з жіночим началом.

Купівля чудовою обувки свідчить про повну гармонію в ваших сексуальних відносинах, чому багато хто заздрить. Якщо ж підметки виявилися малі, то задоволення від інтимної близькості ви практично ніколи не відчуваєте.

Сниться ж покупка нового взуття в магазині до бажання сплячого завести роман в таємниці від своєї другої половинки.

Бачити на прилавку безліч виробів зі шкіри — значить, прагнути поповнити свій сексуальний досвід новими знаннями.

Погляд езотеричного сонника

Побачена уві сні взування символізує дорогу.

Вибирати ношені або пошарпані черевики

Сонник вважає, що купувати нове взуття — значить, в реальності жити в мирі та злагоді зі своєю другою половинкою. Ваші відносини сповнені любові і взаємоповаги. Удача буде вам супроводжувати у всіх починаннях, чому деякі будуть не раді. Сонник радить не звертати уваги на заздрісників і, не звертаючи, йти до поставленої мети.

Купувати брудні, старі черевики з дірками — це негативний знак. Може так статися, що вас наздожене невдача, а плітки недругів зашкодять репутації.

Позиція дворянського сонника Н. Грішіной

До чого уві сні приходить образ взуття? Н. Гришина вважала, що вона є знаменням поїздки і зміни партнера.

Для жінок купувати нові туфлі в царстві Морфея — значить, наяву зустріти чоловіка і провести з ним повну пристрасті ніч.

Купувати рвану пару — до розставання, розлучення або безпліддя. Крім цього старі черевики цей сонник розглядає як знак безуспішної роботи. Ваші труди не будуть оцінені по достоїнству. На повагу і успіх можете не розраховувати.

Замшеві черевики сняться до романтичних пригод і ніжним обіймам.

Колір взуття

Дуже важливо згадати, якого кольору була приснився вам взування. Ця деталь може стати ключовою при тлумаченні сновидіння. Адже тільки в разі повного і правильного розуміння побаченого уві сні можна зрозуміти, до чого нам потрібно бути готовими в реальності.

Колір придбаних туфель і інтерпретація тлумачів:

Обов’язково позбудьтеся від суєти і хаосу в житті, навчитеся приймати правильні рішення і тверезо оцінювати ситуацію. Тільки в цьому випадку сновидіння про покупку взуття привнесе у ваше життя позитивні зміни.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: