Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться курка з курчатами?

До чого сниться курка з курчатами?

Зміст:

Сонник курка з курчатами

Курка з курчатами, побачена уві сні, трактується двояко. З одного боку — це радісні події і веселощі, а з іншого — чвари і розставання. Правильно розтлумачити даний сюжет нам допоможе деталізація мрії.

Ваша поведінка

Курка і курчата символізують клопоти і втрачені можливості.

Для кожного з нас важливо, щоб в його домі панували мир і благополуччя. Для сімейних людей курка зі своїми курчатками вказує на правильно організований домашній побут. Ви щасливі і кохані, а домочадці спілкуються між собою як близькі друзі.

Одинакам побачене уві сні обіцяє швидке заміжжя і народження дітей.

Спостерігати за куркою з курчатами

Сниться даний сюжет до приємних клопотів і турбот. Можливо, до вас в гості приїдуть далекі родичі або друзі юності. Будинок наповниться сміхом і веселощами. Сонник радить радо зустріти тих, хто прийшов, навіть якщо візит виявиться для вас несподіваним.

Квочка з малюками

З’явилися на горизонті півні можуть сигналізувати про підступного ворога або гідному суперника. Якщо уві сні півні атакують курку з виводком, то в реальності вам доведеться стати на захист інтересів своєї сім’ї.

Бачити квочку

Ваші зусилля не пропадуть дарма, а старанна робота обов’язково принесе плоди. Сон вважається позитивним і обнадійливим.

Жінці бачити вві сні я багато курчат

Вам належить незабаром стати матір’ю. Довгоочікувані мрії стануть реальністю!

Вільним дівчатам курка з великим виводком курчат віщує занепокоєння і суєту. Вам варто задуматися над власним призначенням. Може трапитися так, що молода особа прагне сховатися від зовнішнього світу і боїться проявити себе. Однак пам’ятайте: ховаючись за пристроєм побуту велика ймовірність втрати власного «Я».

Версія для чоловіків

Чоловікам зграя курчат на чолі з куркою-мамою обіцяє прибуток, успішне хід справ, фінансову стабільність. Якщо сон сниться людині, яка працює в банківській сфері, то йому обов’язково вдасться укласти дуже вигідну угоду і просунути вгору по кар’єрних сходах, чому багато будуть не раді.

Годувати курчат

До чого бачити уві сні годування родини курей? А до того, що ви дуже мудрий і досвідчений наставник. У ваших знаннях і уміннях потребують молоді та ще поки «зелені» колеги. Проявіть терпіння і обов’язково передайте їм свої навички . Ніколи не відмовляйте в допомозі!

Годувати уві сні виводок

Ловити пухнастий виводок

Сновидець присвячує всього себе не тому, чому б хотілося. Вам постійно доводиться прикладати масу сил заради мізерних і не вартих того результатів. Сонник радить задуматися про зміну місця роботи і перестати займатися неблагородним працею.

До чого сниться збирати курчат

Якщо уві сні вам доводиться знову і знову садити дитинчат курки в клітку, то в дійсності ви шалено втомилися від рутини і повсякденних турбот.

Поява на світ курчат

Бачити уві сні курячі яйця — до труднощів. Перш ніж ви досягнете поставлених цілей, пройде чимало часу. Сновидінню слід визначитися, до чого насправді у нього лежить душа і займатися однією справою.

Хочете знати, до чого сниться вилупилося курча? Проект, який ви виношували, немов власне дитя, зовсім скоро буде реалізований. Однак для цього сонник радить мобілізувати всі свої найкращі якості: працьовитість, цілеспрямованість, винахідливість і комунікабельність.

Бачити уві сні вилуплення

Яйця, з яких тільки що вилупилися курчата, вказують на те, що у вашому оточенні багато вразливих і вразливих людей. Їх можна зачепити до глибини душі необдуманої фразою або кинутим в серцях словом.

Бачити уві сні яйця упереміш з курчатами — до необхідності проявити турботу про оточуючих. Яйця символізують крихкість. Вам слід стати більш уважним і чуйним по відношенню до рідних. Їм як ніколи буде потрібна ваша підтримка.

До чого ж сниться курка з курчатами по сонникам

Приступаючи до розшифровки сновидінь, не варто керуватися думкою лише одного тлумача сновидінь. Обов’язково ознайомтеся і з іншими поглядами на побачене вами під час перебування в царстві Морфея.

Сонник Міллера і його трактування

Бачити курку — до поповнення в родині і приємного проведення часу в колі рідних.

Вживати в їжу маленьких курчат або яйця — стати заручником власного егоїзму. Ваші справи похитнуть, а на роботі виникне аврал. Відносини з протилежною статтю будуть перебувати в підвішеному, невизначеному стані.

Сонник Міллера дає ще пару трактувань подібним сюжетам, побаченим уві сні:

Позиція сучасного сонника

Бачити уві сні яйця в гнізді

Даний сонник вважає, що сниться сім’я пернатих до несподіваного прибутку. Головне — не злякати удачу і проявити витримку.

Бачити яйця — до довгоочікуваного звістці від далеких родичів. Новини неодмінно будуть приємними.

Білі курчата обіцяють сновидцу заможне і сите існування, чому багато хто буде заздрити. Однак багате життя дасться вам не просто так. Щоб стати забезпеченим, вам доведеться дуже багато і наполегливо працювати не тільки розумово, але і фізично. Сонник радить ігнорувати заздрісників і не вступати з ними в конфлікти.

Сонник Майя

Сниться перната до багатства.

Обскубувати курку — до розчарування в своїй роботі. Вам необхідно зробити перерву і переосмислити все, що відбувається у вашому житті. Можливо, сновидцу дійсно варто поміняти сферу зайнятості.

Яйця ж можуть снитися до недозволеним проблем. Тлумач снів рекомендує кинути всі сили на усунення дрібних негараздів, що заважають вам дихати на повні груди.

Висновок Шеремінской

Курка символізує несподівану гостю, чия поява на порозі будинку буде сприйнято вами вороже.

Бачити як курчатка клюють зерно — до грошей. Найближчими днями стануть для вас воістину «золотими».

Намагайтеся бачити в кожному сні тільки позитивні моменти і жити з твердою вірою у прекрасне майбутнє.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: