Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться курка?

До чого сниться курка?

Зміст:

Сонник курка

Якщо наснилася курка можна очікувати сімейного благополуччя, затишного будинку і душевного комфорту. Не дарма занадто турботливу маму жартома називають «квочка». Цей птах, що прийшла уві сні заміжньої жінки, може означати швидке настання вагітності.

Загальна символьне значення — сімейний затишок, турбота про дітей і комфорті у власному будинку. Бачити уві сні курку — хороший знак для тих, хто цінує сімейні традиції і любить проводити час в колі рідних. Він приносить з собою силу і додаткову енергію сонця для підживлення батьківських сил і здоров’я.

Практично в усіх відношеннях жива курка зі снів віщує благо, це підтверджують перевірені часом сонники, які також доступні онлайн. Винятком є сни, в яких вона агресивно налаштована проти сновидіння: клює, нападає або не дозволяє пройти.

Якщо наснилася курка

Також для того, щоб точно зрозуміти, до чого сниться курка, слід звернути увагу на такі деталі:

Справа в кольорі

Там, де необхідно тлумачення, до чого сняться кури, важливо звернути увагу на їх колір. Якщо птахів багато і всі вони різнокольорові — це відмінний знак. Значить, практично всі сфери життя сновидіння зазнають позитивні зміни.

Білий — успіх

Якщо курка була біла

Зрозуміти, до чого сниться курка — просто. Це удача в отриманні прибутку . А якщо це білий птах — значить, сновидцу забезпечений успіх у всіх справах. Будь-які фінансові починання, нові проекти, нехай навіть самі важкі — будуть приречені на успіх. Можна братися за будь-яку роботу — вона буде добре оплачена і принесе моральне задоволення.

Занадто велика голова у білій курки — значить, сновидец готовий зайняти солідну посаду. І він буде відданий йому по праву, тому що проведена ним робота була якісною і виконаної вчасно. Якщо птах гордовито походжає і має гарний, подібний короні чубчик і сплячий на це звернув увагу, — успіх в новій справі гарантований. Люди будуть істинно поважати свого керівника.

Червоне — то любов

Червона курка, особливо несучка — символізує сім’ю і любовні відносини. Для молодої дівчини червона курка означає закоханість. А великий гордовитий півень серед червоних курей — кавалер, який перебирає дамами. Цей сон попереджає молоду особу — він не єдина, а лише одна з. Молода людина поки не віддав перевагу жодній з них.

Одна червона несучка для незаміжньої дівчини може означати швидке заміжжя. А якщо уві сні у птиці вже є курчата — то сім’ю молоді люди будуть створювати у власному будинку, в якому народяться спільні діти.

Для заміжньої жінки такий символ уві сні означає вагітність і благополучне народження дочки.

Чорний — таємні знаки

Якщо наснилася чорна курка

Чорна курка символізує зв’язок з потойбічним світом. Вона є провідником у світ мертвих. Така птиця може принести масу корисної інформації, якщо сновидец буде готовий її побачити і зрозуміти.

Якщо в голові сплячого точно виникне спогад: «вона намагалася мене клюнути» — тривожний знак. При спробі зрозуміти магічні або езотеричні практики такий сон попереджає, що подібне заняття слід припинити.

Для жінки подібний сон може пророкувати пригоди чоловіка. Але переконуватися в підозрах не варто, як і намагатися вистежити благовірного. Це захоплення скоро закінчитися, і чоловік знову буде повністю віддаватися сім’ї.

Як відбувалося взаємодія

Звичайний сон, в якому птах просто споглядати — це констатація важливого напрямку життя сновидіння. Ті обставини, що ніяк від нього не залежать. Але якщо відбувалося взаємодія, воно означає, що для отримання тих благ, які пророкує птах з сну, потрібно активно діяти.

Перед прийомом в їжу

Для тих, хто займається птахівництвом, сни про забої та обробленні птахи не вимагає тлумачення. Це реалії життя, які відображені підсвідомістю.

Якщо общипували курку

Але якщо ви ніякого відношення до їх розведення не маєте, то бачити подібний процес уві сні — не дуже хороший знак.

Думка сонників

Практично всі популярні сонники кажуть про те, що подібна птах з снів несе домашній затишок і сімейне благополуччя. Цілком можлива зустріч з родичами, які живуть дуже далеко, обіцяє сонник Міллера. Або ж велике сімейне торжество, на якому зберуться всі члени сім’ї.

Стародавні тлумачення

У давнину вважали появу курки уві сні дуже сприятливим знаком. Вона так само, як і півень, є символом сонця і достатку. Тільки не основним, чоловічим, а жіночим, більш спокійним. Це хранителька домашнього вогнища, яка не дозволяє йому згаснути. Після таких снів, можливі покупки, які пов’язані з благоустроєм будинку.

До прибутку або поповненню

Велесов сонник пояснюючи, до чого сняться кури, звертає увагу на вік сновидіння. Це один зі снів, який обіцяє одруження молодим людям і благополучне життя з народженням далеко не одну дитину для одружених.

Сімейний затишок — тлумачення Міллера

Тлумачення американського психоаналітика Міллера пов’язано з сімейним життям. На що звертає увагу його сонник: курка, побачена уві сні — символізує поведінку занадто відповідальної матусі.

Але якщо дітей у вас немає, то поява подібного символу уві сні говорить про те, що в житті сновидіння прийшов час зробитися розсудливим і прийняти цінності вічні, а не примарні, як наприклад, гроші.

Новини — психоаналіз Фрейда

Дрібні клопоти

Німецький психотерапевт Фрейд пояснюючи, до чого сниться курка, відштовхувався від постійно видаються звуків цього птаха. Тому він говорив, що курка уві сні приходить до новин. Не обов’язково від далеких родичів, можливо, вас відвідає сусід, який розповість вам про пересічного подію.

Загальне враження

Незважаючи на те, що ця корисна в господарстві птиця несе, в більшості своїй, тільки позитивне тлумачення, але все одно не варто виключати особистісного і індивідуального пояснення сну.

Якщо уві сні найбільше акцентується голова птиці, вона означає, що сновидцу варто більше орієнтуватися на логічний аналіз ситуації, а не на почуття. Тоді він зможе добитися бажаної керівній посаді.

Квочка з сну говорить про превалювання сімейних цінностей, до такого тлумачення тяжіє більшість джерел онлайн.

Якщо вже вилупилися маленькі курчата, і вона нікого не підпускає до них, значить, вам в реальності потрібно менше часу приділяти турботам про дітей. Вони ростуть і вимагають більше свободи.

Занадто яскраве оперення птиці каже про те, що ви зациклені на увазі до власної особливе. А фонове кудкудакання символізує порожні плітки.

Тримати курку в руках — дуже хороший знак. Ваша птах щастя вже спіймана. І вона буде нести золоті яйця.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: