Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться квартира?

До чого сниться квартира?

Зміст:

Сонник Квартира

Всі події в видіннях мають важливе значення в тлумаченні побаченого зашифрованого сновидіння.

Чи варто надавати значення і вірити в приснилося нічне бачення, кожна людина вирішує сам. Але варто пам’ятати, що саме повсякденне і звичне місце побачене уві сні може передвіщати щось важливе в житті.

Якщо наснилася квартира

Приснилася квартира? Для початку необхідно максимально згадати побачений сон. Зверніть увагу в якому стані знаходилося приміщення, як воно виглядало:

Ще важливо відзначити яким шляхом вона дісталася сновидцу:

Для правильного тлумачення сюжету варто шукати відповідь в сонник.

Які апартаменти

Чиста, затишна квартира уві сні віщує багатство в реальному житті. Сновидіння очікує додатковий дохід.

Простора квартира — до успіху

До чого сниться квартира велика, світла і простора? У приміщенні було багато світла і повітря? Успіх супроводжуватиме сновидцу в любові і в будь-яких починаннях. Бачення вказує, що варто скористатися вдалим шансом і не упустити свою удачу.

Дивитися в нічних мареннях на велике приміщення — сприятливий сон, будь задумане здійсниться.

Брудне приміщення

Брудна і похмура сниться до неприємностей, які людина зможе уникнути, тільки якщо буде обережний і сміливий. Брудна і бачити як руйнується стіна — це є знаком беззахисності сновидіння. За сонником Міллера квартира руйнується і брудна сниться як знак — до невиконання задуманого. Якщо дівчина уві сні бачить, що живе в такому приміщенні — вона може спокійно погоджуватися на отриману пропозицію.

Нове житло

До чого сниться квартира нова — до матеріального благополуччя і незалежності. Приміщення було після ремонту на стінах бачили наклеєні шпалери, і пофарбовані стіни? Людині який побачив такий сон бачення віщує багато змін також початок нового проекту чи отримання нової цікавої роботи.

Це обов’язково принесе додатковий дохід і дасть можливість досягти великого успіху в кар’єрі. Але не варто сподіватися, що все буде легко, потрібно набратися терпіння.

Вказує сонник квартира незнайома — сниться до серйозних змін у житті.

Незвичайне бачення

Сниться своя квартира уві сні, але бачити її іншою і не такий як в дійсності (інші меблі, обстановка, планування) — тлумачення має хороше значення і вказує на сприятливі зміни в житті. За сонником Міллера бачити в апартаментах незвичайні меблі або дивне освітлення — до успіху в справах.

Незнайома квартира

Якщо наснилася незнайома квартира

Вказує сонник квартира побачена уві сні була чужа і незнайома — грядуть сприятливі зміни в житті сновидіння. Варто відзначити емоції викликані мрією. Які емоції такі і будуть зміни.

Якщо таке бачення бачила молода дівчина, то це віщує для неї швидке заміжжя. Заміжня дівчина побачила сюжет, в якому була незнайома, інша квартира віщує тривалу любовний зв’язок.

Будинок батьків або бабусі

Бачити будинок батьків або бабусі, в якому пройшло дитинство — ви дуже пов’язані зі своїм минулим. Не варто побиватися за минулим, краще налаштуйтеся на нові перспективи в житті і прагнете їх досягти. Якщо дівчина бачить таке бачення, то це вказує, що не слід вірити словам її хлопця.

Знімання житла

Здавати приміщення в оренду з меблями (або квартира була порожня) — скоро доведеться зануритися в романтичну пригоду. Але результат відносин буде залежати від пари в цілому.

Оплачувати комунальні послуги або платити за знімання приміщення — проявіть мудрість і терпіння, намагайтеся уникати сварки, інакше втратите друзів і близьких людей.

Бути в замкнутому приміщенні

У нічний мрію снилося, що ви не можете вийти з приміщення — сонник вказує, що досить сидіти на одному місці, пора почати активні дії.

Обстановка

Якщо наснилася квартира без меблів

Порожня квартира без меблів — сюжет вказує про те, що ви боїтеся залишитися на самоті. Якщо в реальному житті ви не будете відштовхувати близьких людей, тоді вам це не загрожує.

Обставляти кімнату меблями, розвішувати штори та гардини — не бійтеся освоювати нові знання і навички за допомогою цього ви зможете відкрити свої нові таланти.

Пожежа в апартаментах

До чого сниться квартира згоріла? Це знак нових любовних переживань. Для тих хто перебуває у шлюбі згоріла квартира віщує поява коханця або коханка в залежності від того хто бачив сюжет.

За сонником Міллера горить квартира — належить багато випробувань в реальному житті.

Ремонт

Робити ремонт — ви рухаєтеся в правильному напрямку і обов’язково зробите щось нове, ніж замініть старе. Можливо це будуть нові правила в роботі компанії. Снилося як спостерігали за ремонтом — ваші дрібні проблеми намагається вирішити незнайомий чоловік. Ремонтувати чужу — в недалекому майбутньому допоможете іншій людині. Ремонтувати старі апартаменти — належить багато змін в професійній сфері.

Зважитися на покупку житла і вибирати його

Купувати житло — до прибутку

Зважитися в нічний мрію здійснити покупку квартири і вибирати її — до несподіваного прибутку. Купити красиву шикарну квартиру — варто переглянути свої мрії, так як вони важко здійснимі.

Бачити в нічний мрію колишню квартиру — до невиконання задуманого.

Продавати її

Шукати нову квартиру уві сні означає, людина підсвідомо хоче змінити своє життя. Ще шукати нові апартаменти уві сні до змін на роботі і в сім’ї.

Зібратися продавати житло — прийшла пора позбутися старих і непотрібних відносин.

Продавати апартаменти — до отримання великого грошового надходження. Продавати свою колишню квартиру з важким тягарем на серці — в дійсності належить розлука з рідною людиною.

Отримати у спадок або в подарунок від батьків або бабусі

Отримати уві сні її в спадок від своєї бабусі або від батьків — до проблем і неприємностей. Бачити, що її подарували — до матеріальної незалежності.

Міняти

Здійснювати обмін апартаментів — не варто ставити все на кін. Будьте уважні. Ще міняти уві сні квартиру сниться до — необдуманого вчинку. За сонником XXI століття обмін житлоплощі сниться до похвали начальника. Довго шукати квартиру на обмін — до складних відносин в сім’ї. Шукати і швидко знайти квартиру на обмін — до грошей.

Здійснити вигідний обмін — до приємного подарунку. Дівчина побачила обмін уві сні буде улюблена. Бути незадоволеним від обміну — до розчарування в знайомому. Дівчина незадоволена від обміну квартирою уві сні — повинна постаратися в реальному житті менше довіряти малознайомим.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: