Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лабіринт?

До чого сниться лабіринт?

Зміст:

Сонник лабіринт

Заплутані ходи, напівтемрява, страшні звуки, боязнь залишитися один на один з незвіданим — кожному доводилося зіткнутися з подібним нічним кошмаром. Прокинувшись, відійшовши від негативних емоцій і крижаного страху, насамперед необхідно заглянути в сонник. На сторінках тлумача вийде знайти відповідь, до чого сниться лабіринт.

Незвідані маршрути, що нагадують павутину, у снах прирівнюються до вже пройденого життєвого шляху і майбутнім можливим подіям.

Перед вибором виявиться людина, якій марилися нав’язливі сни про нужду вибратися з ходів підземелля, нескінченних коридорів приміщень, заростей садових рослин.

Про що розповість сон

Сняться нескінченні коридори і тупики

Як запевняє сонник, лабіринт і тупики в ньому зовсім не означають, що пора ставити хрест на певному занятті.

Трактування може виявитися абсолютно різною. Звивиста система коридорів в свідомості асоціюється з представленими можливостями, тупик ж означає несподівано виникла.

Сучасній людині мрії з подібним сюжетом можуть постати у вигляді комп’ютерної гри, де кожен невірний крок повертає сновидіння на початковий рівень. Бачення означає, що виконується наяву дія не приносить результату, незабаром буде потрібно змінити стратегію, освоїти нові лазівки.

Коментар психолога

Всі запропоновані психоаналітиком варіанти тлумачень різні, але з огляду на особливості людського сприйняття, всі вони мають право на існування.

Хорошим знаком, який обіцяє довгий, захоплююча пригода, подорож по диким місцевостям, цікаві зустрічі, стане бачення про переплітається мережі залізничних шляхів.

Тлумачення Ванги

Якщо сняться заплутані ходи

Більшість тлумачень відомої провидиці з Болгарії представлено в негативному ключі.

Якщо приснилися заплутані ходи, то наяву персона не зовсім задоволена соціальним статусом, посадою на роботі, людину мучать сумніви різного характеру.

До чого сниться лабіринт за сонником Ванги? Важкий період і випробування, які не кожному до снаги, віщує сон, де всі старання знайти вихід не увінчалися успіхом. Нічний кошмар такого роду лише підкаже, що настав час взяти себе в руки, з гордо піднятою головою долати перешкоди, відбивати удари долі.

Тунель уві сні, де довелося шукати когось, розповість, що сплячий потребує допомоги, моральної підтримки, матеріальних благах.

Якщо шукали вас, то совість не дає спокою, подумайте про скоєних раніше проступки, можливо, настав час розплати за скоєне.

Значення сну за сонником Н. Грішіной

Тлумач дає кілька популярних сюжетів, пояснюючи знаки підсвідомості.

Лабіринт, представлений сходами — це кар’єра, висхідні і низхідні ступені покажуть, куди рухається персона наяву.

Дії за сценарієм

Шукаючи потрібне тлумачення, перебираючи різні варіанти, звертайте увагу навіть на найдрібніші подробиці, такі як місце розвитку подій, атмосфера, які відчувають емоції. До чого сниться лабіринт?

Зустріч зі страшним звіром у снах готує сновидіння до боротьби зі страхами, які заважають розвитку особистості, втілення бажань.

Хорошим знаком стане з’явився провідник, будь то річ або жива істота. Це означає, що ви можете покластися на свого друга.

Опинитися уві сні в непрохідній пастці

Якщо опинилися в пастці

Наснитися лабіринти і ходи можуть, попереджаючи людини про небезпеку, що наближається. Зупинитися перед входом уві сні — спробувати зберегти колишні почуття, довірчі відносини.

Тлумач Медеї стверджує, що чим більше поворотів, звивистих стежок, тим вагомішим виявляться прийдешні зміни.

Сновидіння мучать переживання з приводу відсутності важелів впливу на підлеглих, коли привидівся лабіринт з боку.

Існує неоднозначне пояснення. Спостерігати за пересуванням людей по шляхах зверху — це знак влади, авторитетності.

Пора задуматися про сімейний спосіб життя, частіше бачитися з друзями, приділяти більше часу прогулянкам з дітьми, якщо у снах доводиться стикатися зі знайомими людьми.

Психоаналітик Зігмунд Фрейд асоціює вхід в коридори, початок шляху з великою кількістю статевих партнерів, збільшенням сексуального апетиту.

Емоційний стан

Перебуваючи в лабіринті, незалежно від сценарію подій, згадайте, які емоції переважали протягом сновидіння.

Приснився темний тунель

Перебувати в образі дитини уві сні, бродити по хитромудрим тунелях — це підсвідоме бажання відвідати рідну домівку, відверто поговорити з матір’ю.

Що відбувалося за сюжетом

Допоможе розібратися з тим, що відбувається представлена ​​погляду сновидіння картина.

Так, тікати від переслідувачів прирівнюється до жадоби приховати недобрі задуми.

Помічник уві сні є уособленням внутрішнього «я», що складається з звичок, вражень, емоцій.

Блукати уві сні по страшним коридорах

Довелося довго блукати

Ходити страшними коридорами — шукати себе, а натрапляти на тупики — знак, що обраний невірний шлях для досягнення цілей.

Боротися з відчаєм доведеться людині, якій сняться нав’язливі кошмари, де той плутає по шляхах.

До чого сниться лабіринт? Жінці бачення обіцяє зустріч з молодою особою, яка після відходу так і залишиться закритою книгою. Чоловікові зустріч з дівчиною обіцяє цікаве проведення часу.

Остаточно загубитися, блукати безцільно — поганий знак, що говорить про виснаження як фізичних сил, так і духовних.

Знайти вихід з ув’язнення

Яким би уві сні не здавався тривалим пошук виходу з лабіринту, знайти його — сприятливий знак.

Сновидець дотримується правильного шляху наяву, коли у снах наближається кінець довгого подорожі по темних, порожніх коридорах.

Короткі тлумачення

Триголовий собака, іменована Цербером, яка слідує по п’ятах сновидіння, натякає на необхідність швидше приймати рішення.

Лабіринт Мінотавра — не особливо примітна бачення. Сюжет сниться людям, які надмірно захоплюються міфологією.

Вдала спроба сховатися від чудовиська тлумачиться негативно, так як людина виправдовує вчинки, не бачить, де істина, а де обман.

Якщо довелося зустріти вартою, то сновидец беззаперечно слід бажанням начальника, не замислюючись про наслідки для оточення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: