Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лак для нігтів?

До чого сниться лак для нігтів?

Зміст:

Сонник лак для нігтів

До чого покривати нігті лаком в нічному баченні? Ви намагаєтеся приховати від оточуючих людей своє справжнє обличчя, почуття, емоції. Подібні сни відвідують тих людей, які люблять прикрасити події, недосказати правду.

До чого сниться лакове покриття для нігтів

Покривати нігті лаком — на думку багатьох сонників, до нечистого сумління сплячої людини. Останній зробив якийсь вчинок, не може спокійно жити, мучиться почуттям провини.

Сниться яскраве косметичний засіб

Більшість популярних сонників, які були створені відносно недавно, розглядають питання, до чого сниться лак. Вам залишається тільки вибрати найпривабливіше для вас тлумачення. Адже давно відомо: збувається те, у що ти найбільше віриш.

Сонник Міллера

Використовувати лак для того, щоб покрити нігті — ви прагнете до шикарного життя, хочете «блищати».

Для молоденької дівчини подібне сновидіння, в якому фігурує манікюрний лак, обіцяє приємний романтичний вечір в компанії молодої людини. До чого прати лак з нігтів? Ваш обранець сильно розчарує вас.

Сонник 21 століття

Купувати лак уві сні — чекайте гостей, які прийдуть до вас несподівано, але ви приємно проведете з ними час.

Фарбувати уві сні готовий манікюр

Езотеричний сонник

Фарбувати нігті лаком — вступите в нові відносини з протилежною статтю. Для тих людей, які вже мають сексуального партнера, сон обіцяє швидке одруження.

Жіночий сонник

Даний сонник розглядає ситуацію, коли сновидицей буде повторно фарбувати свої нігтики або перефарбовувати їх. До чого сниться подібне? Героїня мрій щосили намагається приховати правду про себе від оточуючих людей. Якщо інформація буде розголошена, то думка про цю жінку кардинально зміниться.

Сучасний сонник

Фарбувати нігті — ви прагнете жити невідповідно до своїх достатків, при цьому не вживаєте спроб почати більше заробляти. Якщо ви і далі будете лише мріяти, то ваші плани не здійсняться.

Сниться застосовувати рідину для зняття лаку — вам має бути зустріч з неприємною людиною, який як мінімум зіпсує вам настрій, а як максимум може перешкодити веденню справ або очорнити вашу репутацію.

Колір лаку

Для правильного тлумачення сну вам знадобиться в точності згадати колір лаку, яким ви будете фарбувати нігті. На думку сонників, цей фактор має первинне значення для складання прогнозу.

Отже, вам сниться лак:

Інші тлумачення лаків для нігтів

Сниться, що ваш манікюр знаходиться в жалюгідному стані, наполовину облозі — вам терміново пора міняти щось у своєму житті, модель своєї поведінки.

Облазив синій лак — ваш близька людина зробить все можливе, щоб ви зненавиділи його, вставить вам ніж у спину.

Вибирати лаки — ви перебуваєте в пошуку найоптимальнішого рішення для досягнення своєї мети. Якщо ви будете задоволені вибором, то і в реальному житті зможете знайти найкращий варіант.

Нерідко зустрічається тлумачення, в якому говориться, що фарбувати лаком нігті — до отримання великих грошей, матеріального благополуччя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: