Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лампа?

До чого сниться лампа?

Зміст:

Сонник лампа

Як припускає сонник, лампа — символ, який не просто рятує людину від темряви, але і дає певний захист перед недоброзичливцями. Якщо у вашому сні почали відбуватися не зовсім типові події, то треба відразу ж звертатися за допомогою до різних тлумачів.

Коротко про головне

Якщо у вашому сні була згоріла лампа, то в реальному житті може чекати не тільки біда, але і удача. Однак не варто слідувати тільки одним тлумаченням, оскільки кожна деталь нічного бачення допомагає розширити межі розуміння.

Наснилася світиться лампочка

Починаючи роботу зі спеціальною літературою, новачкам буває складно скласти комплексну картину побаченого, а тому тлумачення виходить не завжди точним.

Тлумачення Фрейда

Лампочка уві сні, на думку Фрейда, відображає здатність сплячого контролювати життєву ситуацію. Крім того, представлений символ відображає чоловічу сутність. Чим яскравіше було світіння, тим більша сексуальна енергетика прихована в сновидцем. Фрейд окрему увагу приділяє кількістю яскравих ламп:

Сонник Стерво

Палаюча лампа є символом успіху, але на цьому перелік сприятливих прогнозів не закінчується. В тлумачі снів розповідається ще й про те, що сновидіння скоро відвідає геніальна ідея, яка розкриє його справжню сутність.

Якщо він намагався сам запалити, то спроби перебудувати збитковий бізнес в прибутковий увінчаються успіхом. Головне — скласти попередній план і погодити його зі своїми партнерами.

Який тип?

Бачити уві сні настінний світильник з плафонами

Якщо вам приснилося висвітлює пристрій, то постарайтеся згадати його зовнішній вигляд і призначення.

Настінний

Приснився настінний світильник на кілька плафонів — символ любові і гармонії. Швидше за все, сновидцу вдасться побудувати міцні відносини на довгі роки, але ніколи не можна зупинятися на досягнутому.

Настільна

До чого сниться настільна лампа? Нічне бачення віщує урочиста подія, до якого треба приготуватися заздалегідь. Як не дивно, але вам буде відведена не остання роль, а тому і виглядати повинні відповідно.

Керосинка

Гасова лампа може бути інтерпретована відповідно до того, яке було полум’я:

Сновидець повинен зрозуміти, що лампа з гасом може пролити світло на більшість проблем в реальному житті.

Викручувати уві сні згорілу лампочку

Згаслий світло

Якщо вам приснилося, як раптово перегоріла лампа, то постарайтеся приділити цьому фрагменту побільше уваги. У різних снотолкователях описана подібна сюжетна лінія.

Версія Медеї

Викрутити згорілу лампу — сновидец постійно вторгається в чуже особисте життя. Виною всьому стає заздрість, а тому сплячому доведеться почати боротьбу проти неї.

Сняться мрії, в яких лампа розбивається або перегорає — до певних проблем в статевій сфері. Можливо, випадкові зв’язки призведуть до серйозних захворювань, які ще довго будуть нагадувати про себе.

Сучасний тлумач

Побачити лампочку — до погіршення життєвої ситуації і обмеженим життєвим обставинам. Однак вам треба навчитися виносити досвід і ставати сильнішими.

Приснився розбитий прилад

Сонник іменинників

Для кожної пори року тлумачення варіюються, а тому так важливо звернути увагу на це. Сновидіння, що народилися влітку, можуть інтерпретувати лампочку, як символ нездійснених надій. Народжені восени можуть приготуватися до того, що наснилося темрява пророкує зневіру.

Для людей, що народилися взимку, перегоріла лампа служить віддзеркаленням блискучого, але складного майбутнього. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб домогтися того рівня життя, до якого так довго прагнете. Весняні місяці накладають певний відбиток на формулювання, пророкуючи невдачу в інтимних відносинах.

Можливі проблеми

Побачити розбиту лампочку в нічний мрію — до початку серйозних сварок у сімейному колі. До чого сниться лампада? Найімовірніше, сплячого очікує імпотенція, яку навряд чи вдасться запобігти.

Наснилося, як роняєте красиву лампу — до настання тривожних подій. Якщо джерело світла вибухнув в ваших руках, і осколки розсипалися, то в реальному житті очікує поява безлічі непотрібних пригод. Побачити, як скло лопається в руках іншої людини — до відмови від прибуткового заняття.

Шматки лампочки, розкидані по всій кімнаті, закликають сплячого до обережності і уважності. Якщо ви випадково поранилися уві сні, то вдасться завоювати симпатію завдяки неабияким талантам. Злякатися вибуху — до невеликих неприємностей, яких не вдасться уникнути. Якщо ви оцінили подібну дію байдуже, то виникли труднощі будуть швидко подолані.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: