Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лелека?

До чого сниться лелека?

Зміст:

Сонник лелека

Світлі птиці, побачені уві сні, практично завжди несуть хороші новини і поліпшення добробуту.А ось якщо приснився лелека, що ширяє в небі, людина чекає глибшого пояснення, тому що цей птах має сакральне значення.

З давніх часів говорили, що лелека приносить дітей. І це була не казкова відмовка, щоб не залучати малолітніх слухачів в занадто особисті подробиці сімейного життя, а природне повір’я тих часів.

Якщо на чиюсь дах сіл лелека — можна було чекати поповнення в сімействі. І не важливо, відбулося це в реальності, або просто наснилося.

Сакральне значення цього птаха оскаржити неможливо. Тому, тлумачачи, до чого сниться лелека, кажуть про щасливе сімейне життя, швидке весілля в будинку і народження багатьох дітей. Не варто також забувати про те, що саме цей птах вважалася символом сонця і оживає природи після зимового сну.

І тоді стає зрозуміло, чому деякі джерела, пояснюючи, до чого сниться лелека, говорять про відродження духовного життя, повернення до духовних витоків і зародження нового, більш якісно і високоморального погляду на основні принципи світобудови.

Думки різних сонників

Якщо приснився лелека

Практично кожен сонник, пояснюючи, до чого сниться лелека, говорить про сімейне благополуччя і народження спадкоємця. Поганим знаком вважається побачити птицю, яка полетіла від вас або покинула гніздо, звите на вашому домі. На жаль також сниться мертвий або вбитий лелека.

Стародавнє слов’янське сонник Велеса — сімейне гніздечко

Наші далекі предки вважали лелеки символом сонця і відродження життя. Не виключено, що це — одна з птахів, яка в давнину вважалася вісником весни і початку нового року. А оскільки їй приписувалися функції відродження родючості землі, то це також перенеслося на людину.

Тому, древній сонник також вважає, що лелека, побачений у сні на даху, означає збільшення в сімействі, якщо сниться жінці. А от чоловікам подібна птах сниться до плідної роботи, та отримання спадщини

Для жінки

Якщо молода дівчина побачила, що в її двір прилетів лелека — скоро до неї прийдуть свати. І навіть якщо їй наречений не сподобається з першого погляду, відмовляти йому не потрібно, тому що він — посланий долею чоловік. Чи не прийме цих сватів — наступних буде чекати дуже довго і подружнє життя у неї не здасться.

Для чоловіка

У більшості випадків, чоловікам подібні сни сняться перед отриманням спадщини або одруженням. Можливо, юнакові доведеться переймати ремесло батька, тому що тільки таким чином він зможе вигідно одружуватися і добре утримувати сім’ю

Сонник Міллера — успіхи

Створений на основі психоаналізу сонник Міллера, впевнений в тому, що лелека, який приснився в першій половині тижня — означає зміни в роботі, а в другій половині — зміни в сім’ї. Білий — вони будуть на краще, а чорний — на гірше.

Сонник Фрейда — зачаття

Створений на основі пансексуальність теорій сонник, пояснюючи, до чого сниться лелека, говорить про швидке зачаття і народження дитини. Чоловікові такий сон сниться як знак того, що йому скоро доведеться переосмислити роль сім’ї та батьківства для нього в цілому.

Аналіз власних почуттів і відчуттів

Навіть в реальності, бачити цю горду птицю в небі приємно. Є відчуття повноти життя, єднання з природою, розуміння того, що життя тече, а значить, і всі неприємності також підуть.

Відчувати уві сні радість від такої зустрічі — отримати бажане. Можливо, ви давно замислювалися про продовження роду, але не могли зізнатися в цьому навіть собі. Зараз саме той час, коли варто на це зважитися.

Зустрівся білий лелека на лузі або у дворі, і ви відчуваєте захоплення перед птахом, звертаючи увагу на блискучий дзьоб і красиве оперення — знайомство з майбутньою половинкою. Чим більше привабливим був лелека — тим приємніше буде зовнішність у цієї людини.

Злякатися, почувши жорсткий помах крила у себе над головою — ваш звужений виявиться дуже сильним і владним людиною.

Допомагати пораненою птиці — хтось потребує вашої співчутті.

Ридати над мертвою — непереборна сила обставин зруйнує всі ваші надії і сподівання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: