Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться леопард?

До чого сниться леопард?

Зміст:

Сонник леопард

Назва тваринного леопард походить від злиття назв — лев і пантера. Цей звір уособлює лють, гордість, божевільну динаміку. Гепард — це древнє мисливське назву леопарда, походить від літературного індійського, що означає «плямистий».

Асоціації в мріях

Господь просвітив Данила, відкривши, що лиходій зможе змінити те що йому визначено не більше, ніж цей звір зможе змінювати плями на своєму хутрі . Звідси леопарда позиціонують як зв’язок з сатаною, зв’язок гріха з хіттю. До чого сниться леопард уві сні, нам розкажуть тематичні джерела.

Якщо бачили леопарда

Серед різноманіття трактувань

Якщо взяти джерела різних авторів минулого і сьогодення, які працюють в сфері тлумачення нічних видінь, що посилаються підсвідомістю, і шляхом порівнянь обчислити загальну тенденцію, то виявимо ключову думку . Її можна сформулювати фразою — за допомогою гри світла і тіні в хутрі тварини, образ мрій підкреслює мінливість людини і обставин. Образ наголошує і на помилки сплячого. До чого сниться леопард, докладніше.

Сонник Міллера

Уві сні образ леопарда нагадує людям, що впав в ейфорію від раптового, алювіально успіху, що завжди так може не бути.

Тим, кому марилося примірка леопардового шубки, посил сну — згадати повчання кумирів — найчастіше від об’єктів захоплення повинно чекати неприємностей.

Шкура леопарда символізує небезпеку, що загрожує бізнесу. А причина її криється в, шанованому вами, несумлінному людині.

Сонник Лоффа

Якщо сниться, як вказує сонник, леопард, який дозволяв себе гладити, це уособлення знайомих сновидцу людей, яких він підозрює в фальшивості і непостійність. І цьому досить причин.

Приснився дитинча леопарда, підростаючий повільно, але мабуть? Це обіцяє, що фінансовий добробут сновидіння таким же чином буде примножуватися.

Сонник Деніз Лінн

Ви стоїте на порозі втілення своєї ідеї в реальність. Згадайте завзяття на початкових етапах розробки проекту. Залишилось зовсім небагато. Успіх прийде, якщо покличе на допомогу якості звіра, який приснився — міць, силу волі, і навіть не стане зайвою лють.

Циганський сонник

Джерело вказує, що сам леопард є уособленням хвастощів, несмак, претензії.

Полювання на звіра, під час якої вдалося його вбити, вказує на старомодні смаки сновидіння, що стосовно одягу.

Гепард є символом активності та хитрості з дитячих років.

Якщо бачили і гепарда

Мрій, гепард вказує на вельми вправного і тямущого від природи, партнера. Він чесний, але в його відданості можна засумніватися. Швидше це егоїстична людина, що має мінливі плани і широкий діапазон інтересів.

Леопардові стежки сновидінь

Зустріч з цим хижаком наяву не обіцяє нічого доброго. А вже в сновидіннях можуть привидітися вельми страшні ситуації. Цікаво, що можна очікувати після таких видінь? Розберемося, до чого сниться леопард, докладніше акцентуючи увагу на ситуаціях:

Примарилося, як на вас, невідомо звідки взявся, нападає леопард? Хоча успіх в бізнесі гарантований, хоча йому будуть супроводжувати безліч складнощів і перешкод.

Якщо в цій дикій сутичці вам пощастило вбити хижака, то наяву справу, яке заходило в глухий кут, стронется з мертвої точки і почне давати стабільний дохід.

Сталося бачити як леопард, або гепард кидається у вузькій клітці, моторошно блискучий очницями, наповненими ненавистю, видає моторошний рик? Цей сон передвіщає, драматичні для ваших ворогів, події. Вони будуть на стільки напруженими, що чисто з людських міркувань ви будете змушені надати допомогу.

Якщо в сюжеті сну, ви бачили себе блукаючи лісом, і на вашій стежці зустрілася, гордо сидить, що не представляє небезпеки, дика кішка.

Це провісник важливого офіційного доручення, яке отримає сновидец. Від його успішного виконання залежить подальша доля сплячого, стосовно кар’єри. Уві сні трапляється невеликий підтекст — якщо звір подавав вам лапу, то успішний результат складного завдання наяву гарантований.

Побачене у снах опудало звіра, якого ви злякалися через правдоподібного вигляду, закликає сновидіння проявити побільше розуміння та співчуття до рідної людини, щиро розпитавши про його складному житті до знайомства з вами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: