Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться летіти в космос?

До чого сниться летіти в космос?

Зміст:

Сонник літати в космосі уві сні

До чого сниться летіти в космос? Якщо ви зацікавилися подібним нічним баченням, то вам варто згадати свої відчуття під час польоту.

Коли станете вивчати сонники, не зайвим буде вказати мету свого польоту, чи змогли ви досягти її.

Побувати в космосі уві сні

Міжгалактичні подорожі уві сні можуть мати безліч тлумачень. Якщо ви не деталізуєте своє бачення, то вам буде досить складно скласти прогноз на майбутнє.

Емоції під час сну

Вважається, що якщо ви відчували приємні відчуття, то в реальності можуть виповнитися ваші найпотаємніші бажання.

Приснився незвичайний політ

Сновидець знаходиться в гармонії з собою і навколишнім світом. Все, що він задумав, вдаватиметься з першого разу.

Коли відчували тривогу, страх, значить події, що будуть розвиватися, почнуть нести негативний характер. Якщо присниться подібне, тоді ви відчуєте невпевненість в завтрашньому дні.

Провісники вважають, що ви перебуваєте на порозі нового життя, але боїтеся зробити вирішальний крок, вважаючи, що ви ще не готові до змін. Не варто боятися, сміливо йдіть вперед.

Пророцтва тлумачів

Кожен сонник космос розглядає по-різному. Багато що залежить від дій і почуттів сновидіння в період бачення.

Тлумач Густава Міллера

Потерпіти уві сні крах космічного корабля

Космос, який ви бачите з ілюмінатора — ви занадто погрузли в побутової рутини. Варто подарувати собі відпочинок, набратися нових вражень.

Коли ви спокійно робите переліт з однієї планети на іншу, то вам варто бути готовим до неприємних несподіванок.

Побачити себе в космосі — приємно проведете час в колі добрих друзів.

Крах корабля, на якому ви летіли — ситуація навколо вас стає занадто напруженою.

Тлумач Ванги

Провидиця вважала, що якщо уві сні ви часто подорожуєте в космосі, то в реальності ваші близькі люди не розуміють вас. Ви значно віддалилися від них, так як мислите нестандартно і досить ефемерне.

Ванга досить негативно відгукувалася про снах, в яких під час міжгалактичного подорожі вам довелося зустрітися з представниками неземних цивілізацій. Це бачення означає, що в реальності ви зустрінетеся з людиною, який зачарує вас. Насправді ж, під маскою добродушності буде ховатися нечиста сила. Вам варто бути гранично обережними.

Тлумач Зигмунда Фрейда

Заблукати уві сні і шукати потрібну планету

Коли уві сні людина здійснює космічний переліт з однієї планети на іншу, то наяву він переситився сімейним життям. Йому не вистачає гострих відчуттів.

Фрейд вважав, що наслідки будуть самі негативні. Сновидець втратить свою сім’ю, а й нові взаємини не принесуть йому радості, навіть якщо вони і складуться.

Тлумач Лоффа

Подорожувати в космосі — ви втомилися від сірих буднів, бажаєте зміни обстановки. Лоффа давав ще кілька цікавих трактувань:

Універсальний тлумач

Літати в космосі уві сні не по своїй волі — життя піднесе вам неприємний сюрприз. Це буде досить складне випробування, яке вам доведеться подолати.

Літати уві сні навколо Землі і думати про секрети світобудови — ви з радістю б покинули свою країну. Також сновидіння говорить про те, що ви хочете відправитися в тривалу подорож.

Тлумач Мандрівника

Сниться галактика

Коли вам просто сниться космос, то він є символом вашого внутрішнього зростання, розвитку особистості. Якщо уві сні ви вилітали у відкритий космос, то навколишні люди вважають вас зарозумілим людиною з важким характером.

Якщо в нічному баченні ви летите у напрямку до планети Земля, то попереду вас чекають матеріальні труднощі і провал розпочатої справи.

Бачити всю галактику — справа, розпочате вами, завершиться успіхом.

Сонник Федоровской

Якщо уві сні ви перебували у відкритому космосі, то незабаром дадуть про себе знати хронічні захворювання. Сплячій людині знадобиться госпіталізація в стаціонар.

Бачити уві сні, як в небо злітає космічний корабель — зіткнетеся з поганим станом здоров’я у вашого родича.

Деталі бачення

Що б вам ні приснилося, ви зможете знайти прогноз з цього приводу на сторінках тлумачів снів:

Найчастіше польоти на інші планети вважаються позитивним знаком. Якщо уві сні ви не відчували негативних емоцій, то і в реальності з вами не трапиться нічого поганого.

Не виключено, що у вас є досить багато планів на майбутнє, залишилося тільки придумати, як їх правильно реалізувати.

Якщо ви літали занадто довго, значить вам просто варто бути більш уважним, і тоді ви не потрапите в неприємну ситуацію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: