Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лев?

До чого сниться лев?

Зміст:

Всім відомо, що лев — це цар звірів. Для кожної людини він може нести смертельну небезпеку. Якщо зустріти його в дикій природі піти живим у людини навряд чи вийде. Але, що означає бачення снів, з цим диким тваринам? Практично кожен кому приснився сюжет з ним задаються питанням: «До чого сниться лев»? Тлумачення бачення неоднозначна, в ній велику роль відіграють такі моменти як:

Для того щоб швидко знайти відповідь і правильно розшифрувати побачене скористайтеся онлайн-сонником.

Тлумачення сюжету

Бачити уві сні лева

За сонником Міллера лев означає, що сновидець володіє величезними силами і якщо він зможе їх приборкати і підпорядкувати собі, то однозначно з будь-якої ситуації буде виходити переможцем. Тлумачення снів, в яких лев спокійний і в доброзичливому настрої — є сприятливим знаком. Сновидінню супроводжують удача, успіх і багатство. Гладити злобного хижака — значить має бути знайомство, яке викличе тільки ніжні почуття. Дивитися як він спить — уникнете серйозної небезпеки.

Якщо в сюжеті снів хижак мирно грав з цуценям — то це знак вірної дружби.

У нічному сюжеті сидіти верхи на леві — значить завдяки мужності і наполегливості ви подолаєте всі труднощі.

Наснилася шкура хижака — у вашому будинку буде постійно багатство і щастя. Останки лева — символізують отримання призу або долею буде дано шанс знайти у свого ворога слабку сторону.

Уві сні їсти м’ясо хижака — до багатства.

Лев зайшов до ваш будинок — значить, що в реальному житті варто очікувати гостя.

Голодний і худий цар звірів — настає період переоцінки цінностей.

Хижак в клітці

Тлумачення снів в сюжеті, якого цар звірів посаджений на ланцюг (вона може бути золотий і звичайної) — означає, що за допомогою владного людини передбачається просування по кар’єрних сходів, аж до керівної посади.

Але для того щоб це здійснилося сновидцу варто забути про марнославстві і гордині.

Тварина в клітці — до труднощів

Якщо довелося бачити хижака в клітці (вона також може бути золотий) — означає, що ви перебуваєте в ситуації, в якій ви заплуталися і вам важко розібратися. Бачити в золотій клітці левицю — сонник радить бути більш обачним і не братися відразу за кілька справ, тому що не зможете завершити жодного. Зупиніться на якомусь одному і зробіть його скрупульозно і з максимальною віддачею. Бути з хижаком в одній клітці — знак вірної дружби.

Дресирувальник контролював в нічному баченні злобного хижака — тлумачення снів за сонником Міллера обіцяє успіх у професійній сфері.

Прайд

Бачити уві сні прайд і звірі йдуть все поруч — значить, що на життєвому шляху зустрінуться важливі люди. Якщо лев йде поруч зі левицею і левеням — не переживайте через дрібниці вас чекає тихе сімейне щастя.

У нічному сюжеті були левенята — зміни в інтимному житті, можливий період охолодження почуттів. Вони харчувалися молоком їх матері — вам буде протегувати впливова людина.

Бачити хижака в гніві

Зверніть увагу на поведінку тварини

Тлумачення снів де цар звірів гарчить і дуже розгніваний — поганий знак і вказує, що сновидець викликав гнів впливової особи. Лев вкусив за руку — буде агресія в вашу сторону. Хижак терзає вас — будьте обережні, є ризик виникнення проблем з нерухомістю. Лев втік зі злісним гарчанням — до душевної, а також до фізичної травми.

Сновидінню вдалося втекти від нього — мусульманський сонник віщує, що в реальному житті йому вдасться уникнути біду. Злякатися його уві сні — викликати гнів і невдоволення свого начальника.

Боротися з царем звірів — наяву залишитися байдужим до чужого горя. Переможцем уві сні був лев — виникнуть труднощі з конкурентами. Перемога була за вами — мусульманський сонник вказує, що це знак сили і влади і перемоги над ворогом. Бійка левів — до нових відчуттів.

Вказує сонник лев ощирився над вашою головою — наяву прагнучи досягти кар’єрного росту сновидіння спіткає розчарування.

Тлумачення снів, де ви захищаєте від хижака свою дитину — постарайтеся не забувати про своїх ділових зобов’язання, в іншому випадку цим можуть скористатися ваші вороги.

Якщо тварина потрапило в капкан — тлумачення снів вказує, що перед початком справи варто подумати чи потрібно його починати.

Приснився лев в зоопарку — до принизливих докорів. Якщо хижак виступав в цирку — до протекції за допомогою якої буде просування по кар’єрних службі. Полює на лева в савані — до щасливого життя.

Цар звірів незвично виглядав

Крилатий цар звірів — несподівана удача і матеріальне становище покращиться.

Забарвлення лева уві сні може бути:

Лев з крилами — до грошей

Кому сниться

Для чоловіка:

Жінці нічний сюжет, в якому вона бачила лева віщує:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: