Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ліфт падає вниз?

До чого сниться ліфт падає вниз?

Зміст:

Сонник ліфт падає вниз

Ліфт — засіб пересування між поверхами. Щоб дізнатися, до чого уві сні виявитися в ліфті, важливо запам’ятати, в який бік він рухався, вгору або вниз.

Наснилася кабіна ліфта

Для чого людьми ліфт використовується в реальному житті? Для спуску і підйому між поверхами. Фактично те ж саме тлумачення вкладає в нього сонник. Падати, перебуваючи в ліфті — до життєвих невдач, підніматися — до змін в кращу сторону.

Приснилася аварія ліфта

Сновидіння не влаштовує коротке визначення, що падіння загрожує невдачами і бідами? Ви хочете чіткіше розібратися в своєму нічному баченні? Значить і копнути доведеться глибше. Насамперед необхідно розглянути основні передбачення, надані самими популярними тлумачами снів.

Що скаже тлумач 21 століття

Якщо спуск був дуже стрімким, то справи сплячої людини йтимуть не найкращим чином. В принципі, сновидец навіть не зможе на них вплинути. Чи залишиться набратися терпіння і пережити складний період.

Правда, сонник вважає, що якщо спуск був не надто стрімким, не викликав у вас дискомфорту, то все буде в порядку. Життя сновидіння налагоджена, не передбачається ніякої бурі, несподіваних ситуацій.

Гірше, ніж падіння, тлумачами вважається сновидіння, в якому людина застряє в ліфті. Такий сон означає, що в минулому ви зробили необдуманий вчинок і незабаром будете покликані до відповіді за нього.

Передбачення Густава Міллера

У Міллера навіть спокійно спускатися на ліфті — поганий знак. Невдачі обрушаться на вас раптово, і ви будете довгий час перебувати в подиві.

Вийти з кабіни уві сні і побачити її падіння

Вийти з ліфта і побачити, як він полетів вниз — ви буквально дивом уникнете неприємностей. Лише з часом ви зумієте оцінити масштаб можливої трагедії.

Тлумачення Роммеля

Сниться, що ви їдете на ліфті вниз? Вам доведеться розпрощатися зі своїми надіями, які ви питали з певного приводу.

Швидкий рух, неважливо, в який бік, сниться до перешкод і перешкод, що встануть на шляху сплячої людини в робочій сфері.

Ліфт раптово зупинився — будете перебувати в небезпечній ситуації.

Страх закритих приміщень

Сон, в якому кабіна ліфта вилітає крізь дах будівлі або падає в шахту, сміливо можна назвати нічним кошмаром. Що, якщо людина страждає на клаустрофобію, тобто відчуває страх перед замкненими приміщеннями? Тоді просте перебування в ліфті, нехай і в нічних мареннях — малоприємний сон.

Не виключено, що в реальності ви ніколи не помічали за собою подібної фобії, але в нічному баченні підсвідомість підносить його як прихований страх перед самотністю. Сновидець боїться залишитися один, бути незрозумілим в соціумі.

Інші неприємності, пов’язані з кабіною ліфта

До чого сниться падаючий ліфт — більш-менш зрозуміло. Але ж уві сні можна застрягти в ньому, не встигнути, впасти в шахту. Хіба мало жахів може приснитися сновидцу. Тлумачі розглядають кожну окрему ситуацію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: