Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ліфт?

До чого сниться ліфт?

Зміст:

Сонник онлайн Ліфт

Часом повсякденні і звичні речі в реальному світі можуть нести особливу прикмету, навідавшись в світ мрій. До чого сниться ліфт? Що обіцяє сучасний винахід, наявне в кожному багатоповерховому будинку і яким нікого не здивувати? В основному ліфт уособлює ділову сферу, а також справи і події, безпосередньо з нею пов’язані. Однак питання не має однозначної відповіді, так як існує чимало варіацій течії подій уві сні. Щоб зрозуміти, що хоче донести до нас підсвідомість, звернемося до сучасних сонникам і провідним провісників. Саме вони разом з власною інтуїцією допоможуть наблизитися до істини.

Що означав Ваш сон?

Якщо приснився ліфт

Кожна дрібниця в сновидінні має величезне значення. Чи доводилося спостерігати за фантастичними подіями або ж просто довелось їхати вгору? Згадайте деталі і проаналізуйте, а тлумачення снів прояснить спливаючу в свідомості картину.

Хто ви?

Важливою деталлю є той факт, ким сновидец є в реальному житті. Від цієї деталі залежить правильне тлумачення спіткало сну.

Які обставини чекали?

Проаналізуйте своє оточення

До чого сниться ліфт уві сні? Що говорить нам велику кількість людей або брудне приміщення? Продовжуючи аналізувати сновидіння, доцільно згадати всі деталі щодо цього засобу пересування.

Зламане приміщення закликає відступити від планових дій, які не спричинять успіху. Бути може, імпровізація призведе до великих результатів.

Застрягти в ліфті вважається поганою прикметою, що говорить про те, що в життєвих справах доведеться потерпіти крах. Після сну постарайтеся вести справи з максимальною обережністю.

Куди прямував ліфт?

Вгору або вниз

До чого сниться ліфт, який прямує вгору або вниз? Дана обставина має надзвичайну важливість при тлумаченні подібних снів. Незважаючи на гадану однозначність відповіді, подія вимагає докладного роз’яснення.

Направлятися вгору

Сновидіння обіцяє вдале завершення справ і здійснення довгоочікуваних планів. Слід зауважити, що досягнення успіху буде пов’язано з допомогою сторонніх осіб. А ось кар’єристам підйом вгору віщує просування по кар’єрних сходах і збільшення матеріального добробуту.

Що з цього приводу говорить сонник Міллера? Психолог вважає, що герої подібних снів незабаром знайдуть незліченні багатства і доб’ються високого становища в суспільстві. Їхати на останній поверх — до обману. Однак це буде брехнею на благо, щоб не змушувати переживати близьких людей.

Їхати вниз

Якщо ліфт порожній

Буває і так, що доводиться не тільки підкорювати вершини, а й рухатися в зворотному напрямку. Що ж очікувати спостерігачам снів, в яких довелося їхати вниз?

Традиційно бачити себе в опускається ліфті — до повільного просування поточних справ. Недобрий прогноз дає універсальний сонник, попереджаючи, що певні труднощі можуть так і не вирішитися. Пророцтва Міллера віщують невдачі за умови, що довелося спускатися на останній поверх. А ось буквально летіти на величезній швидкості говорить про перспективному знайомстві. Людина буде доповнювати Вас і допоможе знайти гармонію і спокій в душі.

Порожній ліфт має неоднозначне тлумачення. З одного боку, він обіцяє легке рішення труднощів і супутню удачу, а з іншого — відсутність результатів при відчайдушних спробах праці.

Інші тлумачення

Провівши тлумачення спіткало події, звернемося до інших провісників, щоб отримати максимально повну і достовірну картину. Сновидіння можна інтерпретувати по-різному, що зайвий раз доводить їх туманність і неоднозначність.

Сонник Медеї

Чаклунка вважає, що ліфт — символ ярого прагнення піднятися в життя, тим самим підвищуючи свій соціальний статус. Якщо довелося бачити зупинилося засіб пересування, то слід побоюватися можливої ​​небезпеки. Вона може проявлятися в непередбачених обставин або в уявних друзів, готових будь-якої миті на зраду. Їхати вгору — до досягнення успіху. Однак для досягнення цілей доведеться докласти чимало зусиль.

Сонник Фрейда

Непрацюючий ліфт

Психолог пояснює сновидіння з точки зору психоаналізу. Він вважає, що ліфт є символом жінки, а поїздка в ньому характеризує відносини, які ретельно приховуються від оточуючих. Бачити непрацююче приміщення — до сумних перспектив в плані особистих відносин. Ваша зв’язок з коханою людиною знаходиться на межі розриву. А ось якщо автомобіль зламалося, коли сновидець прямував угору або спускався, то це показує побоювання щодо розголошення поточної зв’язку.

Езотеричний сонник

Як стверджує сонник, ліфт в даному випадку показує наш духовний стан. Так, хід ліфта вниз символізує занепад і повернення до вихідного початку. І навпаки, якщо машина рухається в зворотному напрямку, то це знак підйому. Рух у бік означає той факт, що побутові клопоти заполонили всі Ваші думки і не дають прагнути до саморозвитку. Бачити обрив, руйнування — до духовного падіння.

Не сприймайте спіткали події занадто серйозно. Сни є своєрідними знаками і застерігають від можливих негараздів, але вершити долю залишається лише Вам.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: