Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лікар?

До чого сниться лікар?

Зміст:

Сонник Лікар

Практично всі ми з дитинства боїмося лікарів. Лікарня навіває сумні думки, швидка допомога вселяє жах, а лікар в білому халаті не самий бажаний персонаж. Якщо життя людини, щільно пов’язана з лікарською діяльністю, може бути, сновидіння про медичні справах ніякого особливого посилу не несуть. У зворотному випадку, до чого сниться лікар?

Думки компетентних джерел про снах про лікарів

Як твердить практично кожен сонник, лікар є попередженням сновидцу, зверніть увагу на стан свого здоров’я.

Найголовніший момент — напрямок спеціалізації лікаря, що з’явився вам уві сні. У свою чергу, не варто ігнорувати і свої відчуття під час сну.

Жіночий сонник

Вважається, що якщо молода панночці уві сні є доктори в білих халатах, значить, вона віддасть перевагу марним витівок, внаслідок чого вона втратить свою молодість і красу.

Коли доктор виглядає напруженим, тоді жінка може випробувати горе в реальності, а може бути і втрату когось.

Приснився лікар, який крім усього іншого красивий чоловік, зібралися за нього заміж — остерігайтеся брехні і фальші від людей.

Тлумач Міллера

Якщо приснився лікар

У Міллера вважається, що якщо сновидіння про лікарів є нездоровій людині, то захворювання буде і далі прогресувати, можливі неприємності у взаєминах з людьми.

Перебуваєте на прийомі у некваліфікованого лікаря, і він ніяк не може вилікувати вас, значить, чекайте тривог і захворювань.

А, до чого сниться зубний лікар? Ви вже скоро розчаруєтеся в поведінці близьких людей.

У Міллера вважалося, якщо доктор чоловік на ваших очах лікує зуби молодій дівчині — грандіозний скандал серед близьких друзів.

Сонник Лонго

І лікар окремо, і лікарня в цілому є символом того, що сновидець занадто сильно стурбований станом свого здоров’я. Як правило, ніякої реальної небезпеки немає, а ви просто «робите з мухи слона». Якщо станете звертати менше уваги на негативні сторони і простіше дивитися на життя, вам і вашим оточуючим стане легше.

Якщо ж в нічному баченні ви самі фахівець в білому халаті і у вас пацієнти на прийомі, можливо, ви часто вирішуєте складності інших людей, і категорично забуваєте про себе.

Сниться лікарня, де санітари і доктора опікуються пацієнтами — вам необхідна підтримка і розуміння з боку близьких людей, але чомусь звертаєтеся за допомогою абсолютно не до тих.

Сонник 21 століття

Тлумач Цвєткова

До чого сниться лікар? Жінка після такого сну може понести особисті втрати. Чоловікові ж сновидіння пророкує невдачу в діловій сфері.

Сняться стоматологи — захворювання.

Привиділася не лікарня, і ви зустрічаєте доктора в іншому місці, це знак незвичайної удачі, як сказав би цей сонник.

Думки різних народів про сновидіння про лікарів

Французи вважають, що лікарі в білих халатах, швидка допомога, і все що з ними пов’язано, обіцяє сновидцу неприємності.

Українці ж вважають, що бачити уві сні лікаря до хвороби.

А ось російські сонники кажуть, що сон про лікаря обіцяє розраду в горі. Також сновидец може отримати прибуток або вигоду в певній справі.

Цигани, в свою чергу, вважають, приснився медичний працівник, значить ви чесна людина.

На сході є повір’я, якщо лікар безуспішно намагається зробити розріз на вашому тілі, то ви повинні бути гранично обережні з грошима.

До чого сниться гінеколог

Багато сонники кажуть про те, що якщо приснився гінеколог, без супутніх атрибутів, наприклад, крісла, крові, інструментів, то таке бачення говорить лише про те, що вам варто перевірити сечостатеву систему.

Також якщо жінка вагітна, то подібні бачення можуть просто відображати безпричинні страхи за здоров’я малюка.

Якщо приснилися лікарі швидкої допомоги

Якщо жінка бачить уві сні гінеколога, це так само може означати, що в реальності вона вагітна. Особливо такі сни правдиві для людей, які давно намагалися зачати дитину.

Бачити, як на прийомі гінеколога знаходиться знайома жінка — в реальному житті вона вагітна, і скоро дізнається про своє цікаве положення.

Сниться, що ви вагітна, і лікар позбавляє вас від плоду — ви можете по своїй дурості втратити важливе.

До чого сниться швидка допомога

З приводу того, до чого може снитися швидка допомога, жоден сонник не сказав однозначно. Таке бачення може відображати ваше занепокоєння за життя та здоров’я рідних і близьких, а може і обіцяти удачу, і здійснення бажань.

Якщо ви бачите, як швидка допомога з включеною сиреною їде по вулиці, то ваше заповітне бажання незабаром здійсниться, саме так сказав Сучасний сонник.

Якщо швидка була викликана вами, значить неприємності, які виникнуть у ваших родичів, безпосередньо торкнутися вас.

Швидка була викликана для вас — не виключено погіршення вашого самопочуття.

Бути водієм швидкої допомоги, то, в реальності від вас залежить багато людей, і ви намагаєтеся не підвести їх.

Що може означати чергу до лікаря

В цілому, черга людей уві сні підказує вам, що ви повинні зайняти творчу позицію. Варто уважно придивитися до оточуючих і досконально вивчити ситуацію.

Черга до лікаря, яка ніяк не просувається — приготуйтеся до того, що незабаром на вас наваляться неприємності зі здоров’ям, що так чи інакше доведеться вирішувати.

Яке місце, ставши в чергу, ви займаєте? Якщо ви на самому початку, то зможете подолати всі труднощі. Середина черзі говорить про те, що ви заплуталися, і не можете знайти правильний вихід, особливо в тому випадку, якщо ви займали чергу до одного фахівця, а потрапили до іншого. А кінець черги обіцяє неприємності і перешкоди на шляху.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: