Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лікарня?

До чого сниться лікарня?

Зміст:

Сонник лікарня

Події, які відбуваються «на очах» у наших снах не залежать від того що ми хочемо бачити. У реальному житті ми самі можемо вирішувати, ніж нам краще зайнятися і куди варто піти. Ось тому нас лякають сни, в яких ми потрапляємо в якесь місце, яке наяву обійшли б іншою дорогою. І в такій ситуації сновидец безсилий щось зробити. Для багатьох досить лякає є сюжет, в якому наснилася лікарня. Для того щоб зрозуміти до чого снився сон найкраще вдатися до допомоги сонника. Але для того щоб провести правильне тлумачення сюжету потрібно пам’ятати детально все дрібні деталі сну.

Лікарня в нічному сюжеті

Лікарня — це той заклад, куди не поспішає ні один здорова людина (хіба що відвідати свого знайомого хворого). Але до чого сниться лікарня? Що значить побачений сюжет? Давайте спробуємо відповісти на ці питання і на багато інших.

Вказує сонник — лікарня має досить різноманітні трактування, цей символ дуже багатогранний.

Для тлумачення снів необхідно відзначити всі обставини, які були під час сновидіння і які почуття були викликані цим.

В цілому сновидіння з таким сюжетом вказує на удачу у всіх сферах в життя. Побачивши її в мріях значить можна бути впевненим в вірну дружбу.

Бачити уві сні лікарню дуже красиву і світлу — до майбутніх хрестин.

Психіатрична до чого сниться лікарня? Значить ви будете свідком якогось незвичайного події. За сонником Міллера сюжет віщує душевне напруження.

Якщо лікарняна палата сниться важко хворій людині — то це означає швидке одужання не за горами. А ось для того хто здоровий — є два тлумачення таких снів:

Якщо наснилася лікарня

Для людини, який нещодавно виписався снитися сюжет з лікарнею, то це віщує, що недуга може повернутися.

У сюжеті ви були в лікарні на лікуванні

Здавати аналізи по сонником Ванги — до порожніх клопотів.

Ходити по коридорах лікарні — тлумачення снів пророкує до безгрошів’я. Бігати по лікарні — до хвороби. Якщо в сюжеті вам назустріч йшло багато докторів і медперсоналу — в реальному житті будете за щось сильно переживати. Блукати по коридорах в паніці і не виходить знайти вихід з неї — в реальному житті ви намагаєтеся усіма силами виправити свої життєві помилки.

Тлумачення снів вказує, що бачити себе у відділенні швидкої допомоги — знак того, що ви дуже переживаєте за якогось хворого, якого в реальному житті вам доводиться відвідувати в лікарні.

Як трактує Міллер

Лікарняна палата

За сонником Міллера потрапити самому уві сні в клініку і при цьому бути в тяжкому стані (бути прикутим до ліжка) — займіться своїм здоров’ям, перейдіть на здоровий спосіб життя. Тільки так ви зможете уникнути наближається хвороби. Знаходиться на лікуванні у відділенні терапії — ви потребуєте підтримки близьких людей, а особливо хочете щоб вас підтримала ваша мама. Якщо лежали в реанімації, то це до небезпеки. Знаходилися в палаті і чули голоси — після важкого періоду настане біла смуга. Бачити як вам дають ліки — сон вказує, що ви намагаєтеся усіма силами стежити за своїм здоров’ям. Для цього навіть вдаєтеся до нетрадиційних методів лікування і профілактики хвороб. У сюжеті бачили палату брудну і похмуру — ви самі незадоволені своїми вчинками і тому намагаєтеся виправити ситуацію. Також це може означати, що вас дуже образили і це вас мучить зсередини.

Уві сні проходити лікування в сучасній поліклініці і після виписки не хотіти звідти йти — сновидец не впевнений в своїх силах і в реальному житті намагається на інших перекласти відповідальність. Вас лікували в лікарні якимись дивними способами — ви спробуєте в реальності врівноважити дисбаланс свого життя.

Як не дивно, дуже хороший сон, в якому вас поміщають силою в психіатричну лікарню. Сюжет віщує успіх у всіх сферах.

Уві сні відвідувати свого хворого друга або родича в лікарні — дуже скоро настане сприятливий період в житті. А по сонником Міллера віщує отримати неприємні новини.

Якщо провідували дитини — остерігайтеся аварії.

Порожні ліжка в палаті — вас турбує ваше стан після минулої операції.

Всунути, що відводите знайомого в лікувальний заклад — дізнатися новина про цю людину.

До чого сниться сюжет, в якому ви працюєте в поліклініці? Готуйтеся до важкого періоду в житті.

До чого сниться лікарня, яку будують? До премії або до коштовного призу.

Мити підлоги в лікарні

Мили підлогу в лікарні

Мити підлоги в лікарні не дуже хороший сон. Потрібно точно пам’ятати яка вода була (тепла, холодна). Мити підлоги в лікарні — до поганих новин. Вода якій довелося мити підлогу була брудна і чітко бачили на поверхні розлучення — нічний сюжет віщує хвороби. Але якщо вода була чиста і мити підлоги не склало труднощів — не відкладайте строкову роботу в дальній ящик, зробіть її якомога швидше.

За сонником Міллера мити не тільки підлоги, але і стіни — до кар’єрному зростанню.

Кому сниться сюжет

Для літніх таке нічне бачення віщує неприємності зі здоров’ям.

Майбутня мама побачивши такий сон не має спізнюватися на планову консультацію. Тлумачення снів в який майбутня мама бачила стіни лікарні — вказує, що вона переживає про своє і про майбутнім її малюка. Також якщо сниться хвора мама, то для породіллі — це віщує важкий період.

Для дівчини в нічному сюжеті бачити себе в ролі медсестри — велика ймовірність, що протягом цього року вона вийде заміж. Сниться, що вона лежить на ліжку в красивому платті — до розчарування.

Жінці — передвіщає хворобу, але одужає вона швидко.

Якщо в сюжеті снів мама бачить свою дитину в лікарні — то мама має більш уважно придивитися до психологічного стану свого чада.

Чоловікові — до великого скандалу, яка може перерости в бійку.

Щоб зрозуміти тлумачення сюжету — загляньте в сонник. Але для кожного сюжету тлумачення може бути індивідуально і залежить безпосередньо від додаткових символів і знаків, які були в ньому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: