Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лишай?

До чого сниться лишай?

Зміст:

Сонник лишай

Будь-яка хвороба у снах тлумачиться сонниками в негативному ключі. Зовсім не обов’язково, що значення буде вказувати на прийдешні проблеми зі здоров’ям. Іноді подібні сюжети розповідають про відчутне наяву дискомфорті, обуян почутті уразливості або повідомляють про прийдешні турботах, переживаннях.

Після нічного бачення, де спить персони не поталанило заразитися позбавляємо, наяву почнеться складний життєвий період, супроводжуваний невдачами.

Вірно розібрати знаки підсвідомості і зрозуміти, про що застерігає мрія, допоможуть популярні тлумачі.

Як наполягає малий Велесов сонник, лишай є сприятливим символом, що вказує на подарунки і сюрпризи, якщо у снах він не викликав у сновидіння печіння або свербіж.

Наснилося шкірне захворювання

Неприємне захворювання

Серйозними наслідками обернеться лишай, який не лікується наяву. Сновидіння з подібним сюжетом, де спляча особа не звертає уваги на дивні плями, натякає, що не варто залишати справи, сподіваючись на допомогу долі.

До чого сниться лишай, повідає тлумач від «А» до «Я». Перешкоди на шляху виникнуть у людини, який виявив лишай на тілі малюка, а лікування псоріазу вкаже на майбутні сварки з родичами.

Хвороба вітіліго сниться людям, які приховують свої справжні наміри, сховавши корисливі наміри за маскою друга, чесноти.

Якщо у снах помітили подібні зміни зі шкірою знайомого, наяву не слід довіряти цій особі, розкривати таємниці і ділитися робочими секретами, — говорить сонник Данилової.

З’явилися плями

Деякі значення, представлені сонниками, безпосередньо залежать від розташування чешущіеся плями.

Кардинальні зміни не в кращу сторону гарантує східний провісник того, у кого уві сні лишай швидко поширився по всьому тілу.

На чиєму тілі

Щоб не зробити непоправну помилку після мрій про що з’явилося сліді позбавляючи на власній шкірі, слід ретельніше прорахувати можливі варіанти розвитку подій, врахувати супутні обставини.

Лікувати уві сні недуга

Про моральні принципи, які заважають ужитися наяву в колективі, розповість сновидіння, де головному герою довелося відсторонитися від людини, що хворіє на проказу.

Сприятливу символіку несе нічна мрія, де сновидцу вдалося вилікувати захворювання.

Сюжет, де вийшло вилікувати одного, може приснитися, як знак довірчих відносин між партнерами, подружжям, родичами.

Особливості жіночих мрій

Унікальне значення приховує образ чешущіеся плями на шкірі у снах жінок.

Про зраду чоловіка або коханого розповість бачення про лишаї на обличчі, — говорить тлумач Стерво.

Позитивні значення

До чого сниться лишай по езотеричного тлумачу? Нарости на тілі є добрим провісником, оскільки людині судилося прожити довго.

Що з’явилося на власному тілі пляма обіцяє матеріальну забезпеченість, а лишай на шкурі тварини пророкує удачу.

Кошеня в лишаях може означати, що допомога прийде несподівано, друзі допоможуть в скрутну хвилину.

Немає причин боятися за майбутнє сімейне життя людям, яким напередодні церемонії одруження примарилися руки, вкриті червоними плямами. Подібне бачення вказує на щасливе сімейне життя.

Коментар психолога

Приснився лишай, на думку психоаналітика Міллера, вкаже на існуючу проблему, яка турбує як у снах, так і під час неспання.

Хворі тварини натякнуть, що незабаром після мрії захворіє один. Якщо за сценарієм сновидец прогнав кішку, то і нездужання у товариша швидко пройде.

Міллер характеризує сплячу персону, як чесного, чуйну людину, коли у снах до нього тягнулися руки хворих позбавляємо незнайомців.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: