Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лисиця?

До чого сниться лисиця?

Зміст:

Сонник лисиця

У численних традиціях лисиця є символом підступної хитрості й віроломства. Хутро цієї тварини через червонуватого відтінку нагадує вогонь. Це дало привід зараховувати його до почту диявола. Це і символ зваблювання. Але що символізує цей образ в мріях?

Сюжети сновидінь

Найчастіше тлумачення, до чого сниться лисиця, зводиться до того, що доведеться зіткнутися з витівками нечистоплотних людей, то чи вас спробують обікрасти, то чи втягнутий в сумнівні авантюрні справи. Не виключено, що навіть домашній персонал водить вас за ніс. Заглянемо в лабіринти сновидінь, коли мариться:

Якщо приснилася лисиця

Якщо довелося побачити полювання на цього звіра, значить в реальності ви займаєтеся сумнівними авантюрними справами, або любовними, невиправдано ризиковим, пригодами. Безперечно вас чекають барвисті емоції, але це крайнощі, які бажано уникнути. До чого сниться лисиця, яка тікає від мисливців? Це знак того, що в реальності існує людина, з яким сновидец знаходиться в якомусь протистоянні. Це може бути недруг або конкурент. А можливо його здолали труднощі в житті, важкі обставини. Але втеча уві сні символізує перемогу над цими обставинами, завдяки розуму, силі духу, спокою, витримці і хитрості сновидіння.

Приснилася лисиця, за якою ви йшли по слідах, це вказує на те, що скоро вам запропонують провернути вигідна справа, але воно явно сумнівне. Ви про це знаєте. Однак вплутуватися в цей захід, чи ні вирішувати вам. Врахуйте, що ні виключений ризик втрати репутації. Але якщо це тварина йде на вашу сліду, це гарантія того, що вам належить поборотися з суперником. Але ситуація не безвихідна. Головне проявіть гостроту розуму.

Приснилася лисиця, притвор немов мертва, це заклик придивитися до вашого оточення. Стовідсотково серед нього знаходиться прихований недоброзичливець, який чекає випадку, щоб зуміти вам нашкодити.

Можливо сновидіння покаже вам образ лисиці, яку, намагаючись приручити, годуєте з рук. Це застереження того, що серед ваших колег, або просто знайомих є недоброзичливець, який користується вашою довірою. Завдяки тому, що ви з ним відверті і відкриті, він знає всі ваші плани і таємниці. Не виключено, що він цим зможе скористатися.

Якщо уві сні вам вдалося вбити хижачку, то в реальності ви здолаєте підступного і непередбачуваного суперника. Це буде цікава сутичка, яка закінчиться досягненням бажаної мети.

Заглянемо в авторитетні джерела

Якщо полювали на лисицю

У літературі лисиця, це втілення улесливості, лицемірства і крутійства. Але тлумачення сну лисиця не можна сприймати однозначно як неприємне побачення з шахраєм і дуже хитрим і, які шукають вигоду, людиною. Компетентні сонники нам все роз’яснять.

Класик тлумачень

За трактуванні Міллера, якщо примарилась полювання на лисицю, це віщує залучення в справи, вкрай сумнівного характеру, не виключена любовна інтрига, сполучена з ризиком. За твердженням Міллера лисиця, яка потайки проникла в ваш двір, слід остерігатися заздрісників. Вони можуть оббрехати вас і спробують накласти пляму на ваше добре ім’я. А ось якщо сновидец вбив уві сні цього звіра, це обіцяє, за твердженням Міллера, беззастережну удачу в будь-якому підприємстві.

Думка психолога

Сонник лисиця Лоффа тлумачить появу лисиці уві сні двояко. Значить сновидец сам має риси характеру, як у цього звіра, або він може перетворитися в жертву улесливих і хитрих людей. У разі, коли цей звір був для вас суперником, ключовим аспектом для розгадки послужить те, чого він вас хоче позбавити. Коли лисиця нападала на вас, а поруч стояла жінка, то це суперник в любовних відносинах. Коли ж лисиця вириває у вас їжу або видобуток, то це говорить про назрівання ситуації, в ході якої вас можуть позбавити бізнесу. Придивіться до конкурентам, спробуйте розгадати їхні наміри і тактику.

Сонник Езопа

До чого сниться лисиця в річці, за твердженням Езопа, значить попереду доленосна зустріч, яка допоможе поліпшити ваше фінансове становище. Можливо по сюжету сновидіння лисицю з річки можуть витягувати інші тварини. Це застерігає від необдуманого згоди в участі будь-якого підприємства, яким би воно не здавалося виграшним і прибутковим.

Уві сні лисиця може кинути свою здобич, хоча їй ніщо, в даний момент, не загрожує. Це сигнал, що заняття, за втілення якого ви взялися, дуже небезпечне.

Трапляється побачити в мріях лисицю без хвоста. Це заклик про необхідність більше часу приділяти дітям. Бути уважніше до їх витівок.

Лисиця в клітці обіцяє налагодження безнадійних справ.

Який масті лисиць

Якщо наснилася біла лисиця

Дуже важливо при тлумаченні до чого сниться лисиця, звернути увагу на масть, колір хутра. Так, коли сновидець бачив білу лисицю, це знак лукавого людини, який завжди крутиться під ногами. Це можливо хто-небудь з учасників судового розгляду, в разі такого. Ця людина виявиться провокатором і брехуном. У цій ситуації сновидцу наяву буде складно розгорнути ситуацію з користю для себе.

Чорна лисиця уві сні віщує нечесну конкурентну боротьбу. Не виключено, що вас обдурять колеги, які претендують на вашу посаду. Це можуть бути і витрати на непотрібні речі.

Чорно-бура лисиця мариться до достатку. Руда лисиця, навпаки, мариться до розорення від розпусного способу життя, більш того, до хвороб, причиною яких є часті оргії і безладні любовні інтриги.

Випадки, коли примарився хутро лисиці, кажуть, що сновидець в реальності в пошані і багатстві. Однак якийсь невловимий вада в цих бонуси життя. Не виключено, що їх можете втратити. Можливо, що прихований недоброзичливець запропонує вам матеріальну винагороду за якусь послугу, маючи сумнівні цілі.

Цікаві нюанси

Коли лисиця мариться чоловікові, часто це означає очікування зустрічі з чарівною жінкою. Незважаючи на її схильність пофліртувати і звабити, вона має неабиякий інтелект. Для жінок в такому сновидінні важливо лисиць або лисиця примарилися. У другому випадку це таємна заздрісниці.

До чого сниться лисиця, яка своїм агресивним і нахабним поведінкою шкодить сновидцу? Це знак того, що в житті він викриє кого-небудь в лукавстві. Але особливо злих і, здатних реально зашкодити репутації та справі, підступів не передбачається.

Коли сняться в мріях багато лисиць, це застерігає, що радість від теплого спілкування з хорошими людьми може несподівано обернутися невеликим розчаруванням.

Лиса, навколо якої багато лисенят значить, що в реальності ви відчуваєте приховані хвилювання, що ваші діти приховують щось важливе. Але гряде зустріч з жінкою, вона зможе навчити вас життєвої мудрості.

Раптом уві сні привидиться скажена руда бестія. Бійтеся удару, який вам завдасть хтось із вашого оточення, що користується хорошим ставленням до нього з вашого боку. Не поспішайте всіх називати друзями.

Коли в сновидінні вам довелося гладити лисицю, знайте, це попередження до того, щоб в реальності з обережністю ставилися до нових знайомств. Тому як незабаром не виключено знайомство хоч і з цікавим, але хитрим людиною. Якщо ви не забудете про пильність, то ця зустріч обіцяє користь і задоволення. Не менш цікаве знайомство на світській вечірці обіцяє примарилося лисиця, яку ви зловили за хвіст.

Доброзичливо налаштована по відношенню до сновидцу лисиця або лисиць вказують на те, що виникли любовні відносини не переростуть у бурхливі романи. І намагаючись ці відносини продовжити, ви тільки прискорити розрив остаточно.

Руда хижачка, яка в сновидінні вмивається, пророкує потік лестощів по відношенню до вас. Він настільки буде нав’язливим, що вам доведеться ховатися і уникати спілкування з деякими людьми.

Принагідно, коли лисиця раптово почала тікати від вас, це віщує біди, про пришестя яких подбає найкраща подружка.

Коли ж лисиця бігає навколо вас або просто по колу, це заклик до необхідності прислухатися до добрих порад ваших рідних, тому як їм притаманне зерно істини.

З суботи на неділю таке сновидіння віщує хвороби та смерті тварини, до якого прив’язаний господар сну.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: