Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лисий чоловік?

До чого сниться лисий чоловік?

Зміст:

Сонник лисий чоловік

Вам приснився чарівний, імпозантний, лисий чоловік у самому розквіті сил, наголо обголений юнак або лисий неохайний старий? Зрозуміти значення такого сну допоможе сонник. Лисий чоловік, приснився молодій дівчині, заміжній жінці або хлопцю, тлумачиться абсолютно по-різному в залежності від сюжету сну і ролі сновидіння в ньому.

Загальні тлумачення

Примарилося неприємного, похмурого лисого чоловіка навряд чи можна вважати хорошою ознакою. Ймовірно, це застереження про небезпеку, що насувається. Веселий, злегка п’яний товстун, з лискучою лисиною — ось, хто віщує успіх у бізнесі і в особистому житті.

Сниться відсутність волосся

Приснився лисий чоловік може бути попередженням про шахрайство і обман, яке може привести до фінансового краху і банкрутства.

Сновидіння

Як правильно розгадати значення сновидіння? Один і той же сюжет для різних людей має різне тлумачення. Молодим або літнім, холостим або заміжнім — кожному своє тлумачення.

Жінки

Дівчатам і жінкам приснився лисий чоловік може бути витлумачений по-різному, в залежності від обставин сну. Дрібна, незначна деталь може істотно змінити суть передбачення.

Чоловіки

Лисіючий чоловік раніше асоціювався зі старістю, неміччю і хворобами, але часи змінилися, і сьогодні він — скоріше символ сексуальності і успіху. Побачили себе з боку або когось іншого — у кожного сновидіння своє тлумачення.

Пророцтва для всіх

Зустріти уві сні виходить з перукарні голеного «під нуль» молодої людини означає початок нового перспективного проекту. Вам належить складна і цікава робота в дружньому колективі.

Бачити уві сні самого себе лисим — небезпека, яка виходить від ваших недоброзичливців. Вони плетуть свої інтриги і поволі готуються вам нашкодити. Проявіть пильність і увагу, щоб не стати їх жертвою.

Наснилося, що волосся вилізли під час розчісування

До чого сняться випали волосся? Розчісували уві сні і виявили, що гребінець вся забита вилізлими волоссям — наяву можлива подружня зрада чи зрада близького друга.

Приснився добре знайомий вам людина, але при цьому у нього збриті волосся на голові — велика ймовірність конфлікту і нерозуміння між вами. Сон попереджає вас про необхідність терпимей і терпимими ставитися до помилок і промахів оточуючих, щоб не розгубити своїх друзів.

Приснився завзятий, веселий, здоровий і лисий малюк — на щастя і благополуччя у вашому домі.

Інші тлумачення

Тлумачі схоже тлумачать приснився лисину. Пророцтва можуть варіюватися від обставин і учасників сну.

Сонник Міллера

Наснилося, що лисини заростають волоссям

Чоловіча лисина уві сні означає, що у вас є недоброзичливці, які всіляко намагаються зруйнувати ваші плани.

Уві сні побачили пейзажі, чимось схожі з лисою головою, пагорби і гори, не покриті рослинністю — доля готує вам серйозне випробування, від матеріальних проблем до проблем зі здоров’ям.

Сонник Фрейда

Оригінальне тлумачення лисини сформулював Зигмунд Фрейд. За його версією, лиса голова уві сні асоціюється з сідницями. Ймовірно, саме вони найбільш приваблюють вас у вашому сексуальному партнерові.

Сонник Хассе

Наснилося, як лиса голова почала заростати густим волоссям — вам гарантована спокійна і сита старість в сімейному колі.

Уві сні вам намагаються насильно поголити голову, і ви всіляко чините опір цьому — ви надмірно переживаєте через свій вік і боїтеся втратити привабливість.

Сонник цілительки Євдокії

Приснився чоловік з лисинами на голові — висока ймовірність серйозного захворювання . Багато лисих чоловіків — ваші конкуренти готують вам пастку. Незначний промах може коштувати вам кар’єри і роботи, проявіть пильність і не довіряйте нікому своїх таємниць.

Осінній сонник

У себе уві сні побачили лисину на голові — несподівано знайдете розгадку давно мучила вас таємниці, або вдало складете бізнес-план. Лисину на голові вашого друга означає його високий інтелектуальний потенціал, розкрити який він зможе найближчим часом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: