Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться літак розбився?

До чого сниться літак розбився?

Зміст:

Сонник літак розбився

Іноді нам сниться сон, який вражає своєю реальністю. Як правило, до таких видінь, відносять сновидіння, в якому людина бачить, як розбивається літак. Сон вражає своєю реалістичністю і відчуттям катастрофи.

До чого бачити, як падає літак

Літак як символ сну розглядається тлумачами як надії, плани на майбутнє, мрії, виплекані сплячою людиною.

Не важко здогадатися, до чого веде подібний сон, і чому літальний апарат падає.

Розбиті літаки — сонник

Проаналізуйте, можливо, ви вже давно прагнете до чогось, але страх і невпевненість забороняють рухатися вперед? Ця рада дає більшість тлумачів снів. В цілому ж, кожен з них має свою, відмінну від інших точку зору.

Якщо бачили як падає літак

Сонник Міллера

Наснилося, що літак падає — ваші плани зазнають поразки, причому як в особистому житті, так і в кар’єрі.

Сон, де ви знаходитеся в польоті, раптом літак починає стрімко падати — підете вгору по кар’єрних сходах, успіх буде стрімким, але, на жаль, не довгим.

Сонник Ванги

Просто бачити збитий або падаючий літак — чекайте неприємностей, поганих звісток, біди, при цьому особисто вас це все не торкнеться, ви просто будете стороннім спостерігачем.

Ванга вважала, якщо сниться, що перебуваєте в літаку, який падає, то на вашу долю випаде важке випробування. Але бачення вважається позитивним, так як ви зможете впоратися з труднощами, що випадуть на вашу долю, а доля за це віддячить.

Сонник Лоффа

Сонник Лонго

Сон про те, як авіалайнер розбився — пряме попередження про можливу небезпеку. Варто утриматися від перельотів і подорожей іншими видами транспорту.

Універсальний сонник

Перед якою подією сниться

Даний сонник не дає однозначного тлумачення того, до чого сниться літак, який падає. Просто проводить паралель з швидкоплинністю нашому житті. Сон показує, все в світі не постійно і необхідно цінувати кожну мить, насолоджуватися кожним моментом.

Перед якою подією сниться сон

Тлумачі вважають, якщо крах наснилося перед тим, як сновидец повинен відправлятися в політ, то подібне ні до чого не сниться і просто відображає ваші переживання перед дорогою.

Аварія сниться перед вашим одруженням, задумайтеся, чи варто вступати в такі взаємини. Вважається, що щастя і любові у вашому союзі буде занадто мало, зате горя і бід з лишком.

До чого сниться літак, що падає або розбитий, якщо незабаром у сновидіння призначена важлива зустріч? Партнери чи конкуренти надумали вас провести. Якщо ви і підете на ділову зустріч, то сонники радять бути гранично обережними.

Якщо подібне сновидіння наснилося вам в той момент, коли ви зібралися вкласти фінансові кошти в нову справу — зважте всі за і проти. Тлумачі одноголосно пророкують вам крах даного підприємства.

Дивимося на саму суть сну

Подібні бачення поділяються тлумачами на кілька категорій:

Бути стороннім спостерігачем

Авіалайнер зазнав краху, а на його борту були ваші близькі та рідні люди. Вони потребують допомоги, але ви, на жаль, нічим не зможете їм допомогти. Хоча сонник радить не ігнорувати моральну підтримку.

Якщо були на борту під час катастрофи

Уві сні ви очікуєте свого рейсу, спостерігаєте, як літак, йдучи на посадку, зазнає аварії — бездіяльність в реальному житті призведе до повного краху.

Ви потрапили в авіакатастрофу

Уві сні ви перебували на борту під час аварії, при цьому дивом вціліли — від вас буде потрібно чітке прийняття рішення. Воно буде пов’язане з грошовими вкладеннями, від вас вимагатимуть в короткі терміни зробити правильний вибір. Тлумачі радять не поспішати, і все ретельно обміркувати.

Іноді можна зустріти таке тлумачення. Якщо пілот авіалайнера, з вами на борту, не впорався з керуванням і розбився, то ви потрапите в досить неприємну ситуацію і не зможете самостійно з неї вибратися, вам буде потрібна допомога.

Чи не бачити саму авіакатастрофу, а лише спостерігати за її наслідками

Ви ретельно розглядаєте уламки літака в своєму нічному баченні — намагайтеся нікому не довіряти ваші справи. Краще зробіть менше, але самостійно, інакше результати можуть неприємно здивувати.

Також знайти уламки наслідки авіакатастрофи уві сні може служити попередженням — попереду у вас фінансові труднощі.

Якщо ви потрапили на місце аварії ще в той момент, коли уламки горять, то сонник вас розчарує, ваша заповітна мрія, так і залишиться лише мрією.

Авіакатастрофи не відбулося

Ви самі були пілотом і змогли вдало посадити літаюче засіб — зможете вчасно розгадати плани конкурентів і недоброзичливців.

Ще таке сновидіння може говорити про те, що ви вже хворі досить серйозною хворобою. Не варто впадати у відчай, ви впораєтеся з нею, станете здоровою людиною.

Лайнер впав і не розбився, але без вашої безпосередньої участі — потрапите в неприємну ситуацію, але зможете з неї вибратися за допомогою інших людей або завдяки тому, що вам випаде щасливий випадок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: