Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться літати на мітлі?

До чого сниться літати на мітлі?

Зміст:

Сонник літати на мітлі

Мітла — це зручне знаряддя для прибирання території, очищення приміщення від сміття. Особливого значення набуває образ такого предмета у снах. Побачивши полемло, швабру, віник або мітлу, наяву сновидцу слід позбутися негативного мислення, розірвати обтяжливі зв’язку, на корені відсікти непотрібні знайомства.

Часом, мрії настільки дивні, що головний персонаж може стати по сюжету учасником шабашу відьом і пролітати на дивному засобі пересування по повітрю. До чого сниться літати на мітлі, розповість сонник.

Якщо сниться політ на мітлі, то нездорова тяга до окультних знань призведе до різних неприємностей, скандалам, — говорить езотеричний провісник.

Чим вище проходить політ у снах, тим швидше спляча особа розбереться з навалилася роботою, підніметься на вершину слави.

Загальна характеристика

Наснилася літаюча чаклунка

Побачивши за сюжетом мрії пролітають на мітлі відьму, в реальності варто почекати з важливими рішеннями. Дивний сценарій сну приховує символи проблем, виникнення конфліктів, як в робочому колективі, так і на особистому фронті.

Сонник, літати на мітлі уві сні розглядає як поштовх до початку нового життя, а зіткнутися з пролітає відьмою — до початку тернистого шляху, повного неприємних сюрпризів, розставлених ворогами пасток.

Перетворення в відьму, яка збирається злетіти на мітлі, символізує спрагу помсти кривдникам.

Відомий психоаналітик Густав Міллер запевняє, що злетіти на знаряддя для прибирання у снах — до втрати самоконтролю, уразливості.

Відомі значення

На думку мусульманського тлумача бачення, літати на мітлі уві сні — знак швидкого переїзду або подорожі. Які таємні символи для примарилося способу мітли розкриють відомі сонники?

Мчати уві сні на величезній швидкості

Як тлумачить сучасний суміщений сонник, нічні подорожі по повітрю натякнуть, що існують невирішені справи, проблеми, які непокоять душу сновидіння.

Як проходив політ

Всі подробиці нічних видінь несуть таємні сигнали підсвідомості. Відновивши в пам’яті картину того, що відбувається, вийде дізнатися деякі подробиці про власне майбутнє.

Сниться небезпечний політ, рух було занадто низько

Тим, хто вирушав у незвідані далі вночі, наяву потрібно бути більш рішучим, — наполягає тлумач від «А» до «Я».

Натяки підсвідомості

Жінка, яка у снах приміряє роль Булгаковської Маргарити, на підсвідомому рівні прагнути проявити свою домінанту, влада над чоловіком.

Спостерігати уві сні за польотом

Сильній половині людства подібне сновидіння вкаже на безпідставне почуття страху не задовольнити партнерку в ліжку.

Відлітаєте геть з дому на мітлі? Незабаром з’явиться людина, життя поруч з яким стане нестерпним борошном.

Поруч знаходиться утриманець, готовий дістати весь капітал сплячої особи, коли за сценарієм видінь мітла відмовляється слухатися команд.

Попередивши небезпека

Особисту неприязнь до головного героя відчуває людина, який дивився за його злетом на мітлі. Після подібного сновидіння будьте на чеку, адже ваш конкурент чи заздрісник має намір влаштувати для вас пастку.

Польоти на мітлах у снах ототожнюються підсвідомістю зі спробами вирватися з рамок і шаблонів, бажанням відмовитися від обмежень поставлених начальством або подружжям.

Образ дівчини літаючої означає, що сновидець наяву зустріне підступну бестію, яка готова йти по головах заради переслідуваних цілей. Схожий сюжет для чоловіків попередить, що нова пасія зруйнує його звичний спосіб життя.

Бачити уві сні польоти з чоловіком

У жінок після побаченого сну, можливо, з’явиться сильна суперниця.

Деякі провісники наполягають, що зліт на мітлі розповість, що все гальмують фактори перестануть впливати на сновидіння, прийшов час рухатися до нових перемог.

Особливі передбачення

Унікальні сплетення історій і подій у снах, часто ставлять в безвихідь навіть відомих тлумачів бачення. Але, навіть безглузді на перший погляд мрії, вказують на існуючі певні фактори впливу на життя людини.

Сниться запаморочливий політ

Злий образ Баби Яги з казок зі ступою і величезною мітлою сниться тим, хто відчуває невдоволення власним соціальним статусом, ставленням колективу і начальства до його персони.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: