Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться літати уві сні?

До чого сниться літати уві сні?

Зміст:

Сонник літати уві сні

Напевно, кожному доводилося відчувати в сновидінні такі почуття як задоволення від польоту. Літати уві сні — неймовірне і бажане явище, яким ми обділені в житті. Ймовірно, у Вас виросли крила? Або довелося перелітати на літаку? Будь-які незначні деталі надзвичайно важливі при тлумаченні снів. Сам по собі політ — символ великих амбіцій і удачі. Більш детально допоможуть роз’яснити провідні провісники і сучасні сонники, щоб тлумачення було максимально повним і достовірним.

Умови польоту

Ви літали уві сні

Намагаючись відповісти на питання, до чого сниться політ, доцільно почати з умов, що чекали Вас в світі мрій. Який був колір крил і куди довелося літати? Згадайте і проаналізуйте всі деталі.

Коли Вас збагнув політ?

Велике значення має факт того, в яку пору року Вас спіткало дане сновидіння.

Осінь обіцяє захоплюючий роман, але занурюватися у вир з головою сонник не радить. Любов буде хоч і пристрасної, але не призведе до довгострокових відносин.

Зима закликає сновидіння звернути увагу на власне здоров’я. Ймовірно, Вас вразить якийсь недуга.

Весна. До чого сниться політ в таке прекрасна пора року? Це заклик до більш реального сприйняття світу, тому що ймовірність упущення доленосною можливості занадто велика, а мрії будуть марні.

Літо віщує духовне зростання у молодих людей.

Яким чином довелося літати?

Якщо ви літали на мітлі

Необхідно розібратися, яким чином відбувався політ. Адже літати на літаку — досить звичне явище, а от чарівне ширяння не є буденною справою.

Довелось літати уві сні на шкурі тварини? Вкрай сприятливий знак, що передвіщає досягнення великих висот в сфері улюбленої діяльності.

Зверніть увагу на колір крил. Білі обіцяють успіх у справах і особистому житті, чорні — прикру неприємність і розчарування.

Де це відбувалося?

До чого сниться літати біля церкви або по страхітливими лісі? Більшість провісників при тлумаченні снів роблять акцент на місцевості. Проаналізуємо і цю деталь.

Де довелося літати?

Якщо парили над горами

Спосіб і умови польоту надзвичайно важливі, але не варто забувати і про «декораціях» снів. Отже, якщо Ви парили:

Яке було ширяння?

Політ

Розібравшись, до чого сниться літати високо над землею або ж подорожувати в космосі, звернемо увагу на обставини, які чекали безпосередньо в польоті. Як пояснити падіння в пітьму? Якщо уві сні раптово обірвалися крила або Ви раптом втратили відчуття невагомості, то будьте особливо обережні. У найближчому майбутньому чекає погана ситуація, від якої застереже обачність і обережність.

До чого сниться стрілянина з боку невідомої особи? У разі поранення остерігайтеся заздрісників і потенційних противників. Придивіться до оточення, щоб виключити з нього уявних друзів. Злітати і красиво парити довгий час — до сімейних негараздів. Придивіться до своєї другої половинки.

Прояв тепла і ласки допоможе уникнути майбутнього конфлікту.

Східні мудреці вважають, що політ є символом фізичного зростання для людей до двадцяти років. У віці після двадцяти — духовного розвитку.

Думка Міллера і Фрейда

Продовжуючи тлумачення снів про політ, не можна не відзначити таких провідних особистостей як Міллер і Фрейд. Вони інтерпретують подія, що відбулася в нічних мареннях по-своєму і допоможуть зрозуміти, до чого сниться падіння в пітьму або ширяння високо над землею.

Що говорить Міллер?

Небесний простір

Психолог вважає, що безмежний небесний простір, що відкривається перед Вашим поглядом при польоті — символ нещасливого шлюбу. Будьте уважні по відношенню до людини, з яким йдете під вінець.

Велике значення має той факт, чи доводилося підніматися в небеса або парити над водною гладдю. Так, якщо вода каламутна і брудна, очікуйте прояви недобрих намірів з боку знайомих і колег.

Це знак, що закликає проявити обережність і спостережливість у веденні особистих справ. Зліт в піднебессі є глобальним символом і обіцяє біди всій землі, якщо по шляху зустрічалися різні планети.

Сонник Міллера закликає до спокою при вигляді сонця і запевняє, що всі тривоги будуть марні. Зелені крони обіцяють щасливе особисте життя, а засохлі дерева — випробування, приготовлені долею.

Що думає Фрейд?

Парити уві сні

Фрейд же підходить до тлумачення сновидінь з точки зору психоаналізу. Так, якщо героєм подібних снів є чоловік, то це говорить про його заклопотаність власною привабливістю. А ось навідається до нього жінка означає сумніви і невпевненість в інтимній сфері.

Неоднозначно психолог тлумачить подія, де довелося бачити дівчині представника сильної статі. Це говорить про бажання зустріти ідеального партнера або ж самій стати чоловіком в реальному житті.

Інші тлумачення

Що ж говорять інші провісники? Сни багатогранні і часто неоднозначні, тому корисним буде звернутися і до інших джерел, щоб отримати повну картину події явища уві сні.

Сонник Лоффа

Якщо літали на килимі

Провісник виходить з того, що побачене подія уві сні є суб’єктивною картиною світу. Він вважає, що невідома сила, яка змушує високо парити, говорить про сильне бажання подорожувати. Також є й інша думка, де подібна ситуація вимагає втечі від існуючої небезпеки.

Нестандартне засіб пересування, будь то човен або килим, підказує, що насувається аварію. Вам вдасться її уникнути, якщо прислухаєтеся до інтуїції.

Сонник Цветкова

Уві сні Ви перебуваєте високо в повітрі? Чекайте успіху, причому, чим вище буде політ, тим більшого ви досягнете. А ось далеко — до любовних тягот і втомлює очікуванням. Проявіть терпіння, результат буде коштувати всіх мук. Якщо наяву сновидець не відчуває серйозних проблем зі здоров’ям, а уві сні подорожував в небесних висях, то незабаром він випробує щастя і багато приємних сюрпризів.

Езотеричний сонник

Політ віщує приємний відпочинок в далеких країнах, причому подорож принесе багато приємних моментів і змусить задуматися про різні речі. Чи була при польоті допомогу? Сонник говорить, що при позитивному відповіді слід готуватися до покупки побутової техніки, а якщо допомоги не прибуло — до подарунків долі і успіхів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: