Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться літаюча тарілка?

До чого сниться літаюча тарілка?

Зміст:

Сонник літаюча тарілка

Тлумачі вважають такий спосіб. Якщо напередодні ввечері ви не дивилися фільмів, не читали історії і не вели розмови про НЛО, то присниться вам в нічному баченні літаюча тарілка — серйозний знак.

До чого сниться літаюча тарілка? Відповідь знайти досить важко, так як дане явище досі не вивчено і викликає суперечки різних вчених умів.

Літаючий об’єкт

Як вважає сонник, літаюча тарілка уві сні є символом таємничості, вищого розуму, позаземних цивілізацій.

Як правило, даний знак показує нам можливості сплячої людини, його внутрішній потенціал.

Інтерпретація Густава Міллера

Приснився НЛО

Якщо ви бачите сни інопланетного значення, то в даний час ви перебуваєте в стані постійного стресу, нервової напруги. Вас роздирають внутрішні протиріччя.

Якщо ваше бачення викликало у вас негативні емоції, вам було страшно, неприємно, то Міллер не виключав, що у ваше життя втручаються потойбічні сили.

Думки сонників

Коли вам сняться подібні бачення, то тлумачі можуть видавати суперечливі прогнози. Одні будуть обіцяти позитивні зміни в житті, інші ж попереджати про наближення небезпеки.

Тлумач для всієї родини

Побачити тарілку уві сні, що ширяє по небу — вас чекають нові знайомства, зустрічі з цікавими людьми. Коли подібне бачить незаміжня, самотня дівчина, то незабаром вона зустріне свою другу половинку.

Щоб дізнатися, які почуття спалахнути між вами, варто згадати, як ви дивилися на літаючу тарілку:

Спостерігати уві сні за літальним апаратом

Бачити уві сні як тарілка приземляється, і інопланетні істоти виходять з неї — можете готуватися до прийому довгоочікуваних гостей. Ви будете раді бачити їх, а вони піднесуть вам приємний сюрприз.

Також дане бачення може говорити про те, що ваша заповітна мрія незабаром здійсниться.

Здійснювати політ з інопланетянами — ви зміните свою другу половинку і після цього вас чекає розлучення.

Тлумач Деніз Лінн

Літаюча тарілка уві сні говорить про те, що сновидець задумався про сенс життя, шукає своє призначення.

Якщо вона була правильної круглої форми, то вас можна охарактеризувати, як людину цілісного, яка знає собі ціну, впевнено йде вперед.

Також пані Лінн вважала, що НЛО уві сні може говорити про те, що вас лякають деякі аспекти вашого внутрішнього світу. Ви в повному обсязі в собі розібралися, не знаєте себе.

Тлумач Ванги

Наснилися інопланетяни

Провидиця вважала, що якщо уві сні ви бачили літаючий апарат, то бідні духовно. Ви не відчуваєте тепла і любові до оточуючих вас людям, чекаєте чуда, що прийде ззовні, але не шукайте його всередині себе.

Снилися інопланетяни, які увійшли з вами в контакт? Отримайте новини, які не матимуть під собою підстав, не слухайте їх, це просто пустопорожні плітки.

Спостерігати за тим, як космічний корабель прибульців терпить крах — незабаром світ спіткає лихо. Внаслідок його оточує зміниться, люди стануть добрішими і лояльніше ставитися один до одного.

Болгарська провидиця навіть розглядала бачення, в якому вас викрали прибульці та зробили з вас свого ідола. Ви володієте якимось даром, який вважаєте подарунком небес, тоді як це саме зло опанувало вашою душею.

Тлумач 21 століття

Бути уві сні всередині літального апарату

Наснилося, що над вами пролітала тарілка з непізнаними об’єктами — приготуйтеся до того, що у вашому житті відбудеться цікава подія. Не виключено, що ви дізнаєтеся приємну новину.

Коли ж ви самі летите на борту літаючої тарілки, то вам варто бути гранично обережним. Ваша необачність і необдумані дії можуть налаштувати проти вас родичів і друзів.

Сучасний тлумач

Побачити летить по небу НЛО — зустрінете старого знайомого, якого раді будете бачити. Якщо дане бачення відвідує дівчину, то незабаром вона по-справжньому закохається.

Приземлення тарілки — чекайте, незабаром до вас заявляться гості, приємно проведете час.

Самому летіти на борту — ви зважитеся на дрібну інтрижку, і в результаті втратите свою сім’ю. Діти перестануть з вами спілкуватися.

Приготуйтеся до чуда

Більшість тлумачів снів говорить про те, що даний символ обіцяє нові цікаві знайомства, зміни в кращу сторону.

Спостерігати уві сні за пересуванням тарілки по небу — у вашому житті незабаром станеться диво.

Бачити, як вона плавно опускається на землю — ви зумієте пройти всі перешкоди, подолати будь-які перешкоди. Якщо ви не впадете духом, то в кінці будете винагороджені за свої старання.

Іноді зустрічається пророкування, що навіть крах тарілки уві сні — позитивне бачення. Воно означає, що станеться подія, яка поверне вам віру в свої сили і здібності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: