Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ліжко?

До чого сниться ліжко?

Зміст:

Сонник ліжко

Ліжко — багатозначний символ. Вона може бути предметом для відпочинку або смертним ложе для тяжко хворої людини. Щоб з’ясувати, до чого сниться ліжко саме вам, потрібно максимально точно відтворити події сну.

Лежати на ліжку

Сон, в якому ви лежали в ліжку, передрікає спокійну, але в той же час нудне життя. Якщо ви лежали з людиною своєї статі — це означає, що ви упустили можливість уникнути багатьох проблем. Якщо ви лежали поруч з чоловіком — сон пророкує несподівані новини.

Сновидіння, в якому ви спали в ліжку, обіцяє поява не хорошу людину, яка сильно зіпсує ваш імідж і репутацію.

Як виглядала меблі?

До заможного життя

Велике красиве ліжко — це провісник забезпеченого життя. Для дівчини сновидіння, в якому наснилася двоспальне ложе, є передвісником швидкого заміжжя.

Поява снів, в яких сниться біле ложе, передрікає велику і світлу любов. Іноді таке бачення обіцяє удачу у всіх починаннях.

Якщо ви бачили нові меблі — це означає, що дуже скоро ви зустрінете коханої людини. Згідно з твердженнями сучасного тлумача, таке сновидіння пророкує нову роботу.

Бачення, в якому наснилася дитяче ліжечко з малюком, обіцяє швидке виконання бажань, порожня — обіцяє сум і розчарування.

Бачити уві сні ліжко незвичайної форми — до позитивних змін, побачити антикварні меблі — до втрат.

Застеляти ложе

Сон, в якому вам довелося застеляти ліжко, віщує проблеми зі здоров’ям.

Іноді подібні нічні марення пророкують появу людини, з яким у вас будуть дуже близькі стосунки.

Прибирати ліжко — до хвороби

Якщо заміжній жінці наснилося, що вона застеляє ложе — це означає, що необхідно проявити до свого чоловіка терпимість і розуміння, в іншому випадку серйозних сварок не уникнути.

Покривало лежить на ліжку грає важливу роль в тлумаченні бачення:

Купувати меблі

Детальний тлумачення снів, в яких вам довелося купувати ліжко, є у Езопа. Великий тлумач стверджує, що подібне сновидіння обіцяє масу клопоту в реальному житті. Молодій дівчині сновидіння обіцяє раніше заміжжя і народження дитини. Іноді поява подібних снів передрікає несподіваний відпочинок за кордоном.

Інші варіанти снів

Якщо вам довелося ховатися під меблями — це означає, що ви не здатні самостійно приймати важливі рішення. Бачення, в якому ви впали з неї, передрікає зраду коханої людини. Досить часто таке сновидіння означає втрату авторитету.

Чужа ліжко — провісник розриву відносин. Як правило, причиною розставання стає відрядження або подорож.

Побачити багато меблів — до народження дитини. Іноді таке бачення обіцяє несподіваний приїзд родичів або друзів.

Поява снів, в яких ви сидите на ліжку говорить про вашу незадоволеності і бажанні поміняти партнера.

Як свідчить сонник, ліжко, що стоїть на вулиці свідчить про зраду другої половини. Турбуватися не варто, оскільки дуже скоро ви зустрінете гідного людини.

Зламана меблі символізує появу труднощів і проблем. Сновидіння попереджає про те, що ваші недруги всіляко намагаються перешкодити вашому благополуччю.

Розшифровка сну Міллером

Зрозуміти, до чого сниться ліжко, допоможуть трактування Міллера:

Пророцтва інших тлумачів

Сонники трактують нічне бачення по-різному, що ще раз доводить багатогранність сну, в якому наснилася ліжко. Для максимально точної розшифровки снів варто звернутися до інших тлумачів.

Сонник Менегі

Купили меблі — до поповнення

Побачити металеве ліжко — до дрібних витрат і побутовим проблемам; бачити уві сні ліжко дерев’яну — до спокійного і стабільного життя.

Купівля меблів віщує швидке заміжжя або народження дитини.

Незручне і жорстке ложе є передвісником неприємностей на роботі. Найближчим часом від укладання важливих угод краще відмовитися.

Як стверджує сонник, ліжко, усипана пелюстками троянд, обіцяє сплячому радісне і довгоочікувана подія.

Якщо на своєму одрі ви побачили кішку — це означає, що в найближчому майбутньому в вашому житті настане чорна смуга.

Що говорить Фрейд?

У Фрейда абсолютно інше тлумачення сну, ліжко — це бажання сновидіння втекти від існуючих в реальності проблем.

Що віщує Цвєтков?

Поява снів, в яких ви лежали на одрі, віщує процвітання і успішне завершення всіх справ. Пусте ложе — це провісник смерті.

Езотеричний сонник

Лежати одному в ліжку — до хвороб. Можливо, існує ризик заразитися інфекційним захворюванням. Лежати з незнайомим чоловіком — до неприємностей і зради близької людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: