Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться локшина?

До чого сниться локшина?

Зміст:

Сонник локшина

Як і в реальному житті, уві сні локшина безліччю тлумачів снів асоціюється з брехнею. Правда, якщо ви вирішили і справді підняти завісу майбутнього, то варто детально вивчити не один тлумач снів.

Будьте пильні

До чого сниться локшина? Практично всі сонники вважають, що це до обману, зради, приховування правди. Також сплячої людини незабаром можуть невдало розіграти або стануть провокувати його своїми вчинками.

Основна думка, що видає сонник: вас будуть обманювати ненавмисно, скоріше, з банальної нудьги.

Що говорить з цього приводу Густав Міллер

Наснилося популярна страва

Міллер вважав, що локшина уві сні описує сновидіння як людини з надмірними апетитами. При цьому дане твердження стосується не тільки гастрономічні уподобання. Ви часто захоплюєтеся чимось і не в змозі реально оцінювати ситуацію.

Крім того, ви завжди занадто самовпевнені. Такий стан речей може обернутися проти вас.

Тлумач Лонго

Їли в нічному баченні локшину — до знайомства з людиною, який спочатку сильно зацікавить вас. Ви будете вважати його цікавою і непересічною особистістю. Насправді ж новий знайомий стане підпорядковувати вас своїй волі.

Тлумач вважає, що новий знайомий істотно змінить ваше життя. Але ви до останнього будете вважати, що все, що з вами відбувається, — це суто ваших рук справа.

Займатися приготуванням локшини — в любовній сфері намітилися зміни. Незабаром можуть збутися самі ваші потаємні мрії.

Займатися уві сні приготуванням страви

Спостерігати за тим, як локшина вивалюється з ложки — останнім часом ви чините так, як від вас ніхто не чекає. Просто таким чином ви намагаєтеся урізноманітнити свої сірі будні. Хоча все, чого ви домагаєтеся, — це здивування оточуючих людей, які не можуть зрозуміти, чому ви ведете себе подібним чином.

Думки інших тлумачів

Якщо ви хочете отримати кілька думок з приводу того, що може означати такий символ як макаронні вироби, то варто прислухатися до кількох тлумачам. Благо, цей символ досить часто зустрічається в багатьох джерелах.

Тлумач за алфавітом

Здійснювати покупку макаронних виробів — сновидец занадто багато часу приділяє своїй роботі. Такий стан речей не може позначитися позитивно на стан сім’ї сплячої людини.

Займатися приготуванням локшини в домашніх умовах — незабаром до вас в гості з’явиться людина, що займає досить високу посаду.

Бачити уві сні суп з макаронами

Наснилося варити перша страва з локшиною — ви вирушите в далеку дорогу, але доведеться повернутися, так і не досягнувши мети, так як вас здолає серйозна хвороба.

Тлумач Федоровской

Нарізати локшину — будете сумувати за померлій людині. Також тлумач дає кілька цікавих припущень, до чого призведе той чи інший сюжет сну:

Кухонні клопоти

Як вважає сонник, локшина, що ви варили, уособлює клопоти, які будуть сипатися на вас з усіх боків.

Відкидати приготовану страву на друшляк уві сні — займетеся домашніми турботами, ваші дії будуть вельми продуктивні.

Варити макарони з молоком — будете когось поминати.

Остившая їжа, на думку Зігмунда Фрейда, говорить про згаслих почуттях. А ось ламати локшину перед приготуванням негативно для чоловіків, і означає сон неприємності з потенцією.

Використовувати сіль при приготуванні — ви не зумієте розрахувати свої сили і вчасно розплатитися з боргами. Це надовго виб’є вас із колії.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: