Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лопата?

До чого сниться лопата?

Зміст:

Сонник Лопата

Лопата дуже пізно потрапила в геральдику — науку, що вивчає герби, символіку, емблеми. Причина цього така, що вона не знаходить згадки в Біблії. Як знаряддя, розпушують землю вживалися мотики. На Східному Середземномор’ї її використовували як віяла. І тільки Східна і Північна Європа її використовувала, щоб копати землю.

Символіка снів

Лопата — символ творення. Це знаряддя, в символічному значенні називалося «говорить». Іншими словами, вона вказувала на що знаходяться поряд штучні земляні споруди, або поклади золота. До чого приснилася лопата, розкажуть фахівці.

Якщо наснилася лопата

Альтернативне тлумачення

Класичні сонники позиціонують це знаряддя праці, примарилося уві сні, з важкою працею, з проблемами в інтимній сфері.

Сонник Міллера

Образ такого інвентарю уві сні є закликом до гострої необхідності завершити роботу, яку сновидец веде надокучливий контроль. Це досить для нього обтяжливо, і забирає цінний час.

Сонник Фрейда

Лопата, якою орудує чоловік — це лише віддзеркалення його прагнення до занять сексом.

Жінку, подібний сон, викриває в бісексуальності.

Знаряддя несправного виду уві сні, чоловікові вказує на проблему з ерекцією, а жінку попереджає про її сексуальної НЕ привабливості.

Сонник Хассе

На думку міс медіума, образ лопати каже, що наяву у сновидіння немає можливості мати престижну високооплачувану посаду. І на прожиток йому доводиться заробляти дуже важкою працею.

Сучасне тлумачення

Нинішні тлумачі сполучають образ цього інвентарю уві сні з підприємницькою діяльністю людини, зі станом фізичного і психічного здоров’я, з різного роду складнощами реально.

Сонник Цветкова

До чого сниться лопата, яку довелося купувати. Вам загрожує зняття, або пониження в посаді.

Прогнозує ймовірність причин до смутку, не виключений траур, сон, де привиділася розколоте знаряддя праці.

Примарилося, що довелося копати лопатою уві сні, чекайте допомоги з боку друзів.

Якщо копали лопатою

Дворянський сонник Гришиной

Якщо ви побачили в мріях лежить на землі лопату, значить в процесі втілення проекту вас чекає збільшення грошових витрат, тому що ви не врахували дрібниці. Але прибуток ви все одно отримаєте.

Мусульманський сонник

Бачити себе, що орудує лопатою, скопуючи землю, значить оволодієте новою інформацією. Завдяки цьому зможете вирішити всі питання, які до цих пір вас хвилювали.

Як вказує сонник, лопата, примарилося, обіцяє вигідні придбання.

Сюжети снів

До чого сниться лопата уві сні, залежить від того, які дії передбачені його сценарієм. Адже лопатою можна орудувати на землі, не тільки в цілях проведення сільськогосподарських робіт. Розглянемо ці та інші ситуації, до чого сниться лопата, коли довелося:

Якщо сновидцу довелося уві сні копати город, значить наяву він виснажує себе копанням в минулому. Відпустіть ситуацію, і нехай життя йде своєю чергою. Інакше у вас відбудеться нервовий зрив.

Якщо мали справу з картоплею

Бачити, як комусь сторонньому довелося копати землю, значить хтось із колег збирає на вас компромат. Будьте уважні. Не кидайте марних слів, не робіть необдуманих вчинків. Намагайтеся не залишати поза увагою дрібниць в завданнях, які вам доручають.

Бачити, як довелося рити яму уві сні. Ці мрії викривають вас в неохайності. Ви хочете комусь нашкодити, з метою пожинати плоди прибутку за чужий рахунок.

Якщо трапилося копати могилу, або підгортати картоплю, сон закликає не затівати новий проект. Тому як він буде свідомо програшним.

Бачити, що вам довелося робити таке знаряддя праці своїми руками, значить перед вами відкриваються великі перспективи. Це може бути пов’язане з отриманням високооплачуваної посади, або відкриттям власного, дуже прибуткового і рентабельного, бізнесу.

Примарилося, як довелося довбати держаком землю, в пошуках скарбу, або покладів золота, то це відображення ваших прагнень домогтися розташування впливової особи, з метою вигідно вийти заміж. Остаточна трактування сну, залежить від його логічного завершення. Вдалося знайти скарб, значить і наяву досягнете мети.

Коли знаряддя праці при розкопках знаходилося в чужих руках, це обіцяє вам знайомство, яке відкриє шлях до додаткового джерела доходів.

Про невпевненості у власних силах сновидіння говорять мрії, де за допомогою саперської лопати він рив окоп.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: