Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лось?

До чого сниться лось?

Зміст:

Сонник лось

Великі і сильні тварини, яких пощастило побачити уві сні, як правило, означають фінансову стабільність і значне збільшення капіталу. Але іноді, згадуючи всі деталі сновидіння, досить важко зрозуміти, до чого сниться лось, або олень.

«Якщо приснився гарний стрункий лось з великими рогами в лісі — відмінний знак, скоро ваші фінансові потоки стабілізуються, і будуть приносити вам регулярний прибуток. А ось худе і охляли тварина посеред жвавої автомобільної траси — сниться до неприємностей на роботі »

Щоб тлумачення, до чого сниться лось, було найбільш точним, потрібно пригадати якомога більшу кількість деталей:

Де зустрівся гордовитий рогоносець

Якщо уві сні лось або олень зустрівся вам в природному середовищі існування — в лісі або заповіднику, це хороший знак. Він може символізувати свободу дій, можливість творення і творчі здібності.

Але якщо він дивним чином потрапив в місто, а тим більше — на дорогу з великою кількістю машин — стережіться, ваша точка зору серед колег вважається, як мінімум, дурною.

Великий лось або олень серед зелених дерев

Якщо сняться красиві, великі тварини серед зеленого листя — можете бути впевнені в стабільності свого матеріального становища і соціального статусу.

Бачити лося з великими рогами — значить мати круту вдачу і свободу волі. А без рогів — вам набагато зручніше підкоряться і ставати на чийсь погляд.

Для чоловіка

Якщо у лося були величезні роги

Якщо чоловік полює в лісі на великих тварин — це знак того, що сновидець готовий до активних дій і власноручного побудови долі.

Для жінки

Спостерігати уві сні за цим красивим твариною в його природному середовищі існування — познайомитеся з цікавим співрозмовником, який може стати для вас приємним кавалером. Якщо дійство уві сні розгортається навесні — значить, це станеться скоро, а якщо взимку — то через деякий час.

Тварина в місті

Якщо лось був в місті

Якщо велике гордовите рогату тварину якимось чином потрапило в місто — чекайте неприйняття своєї особи в новому колективі. Будь-які починання будуть піддаватися критиці, як недоречні, а у вас буде відчуття, що ви не в своїй тарілці.

Для чоловіка

Зустріти великого рогоносці на жвавій автомобільної трасі — попередження про можливу аварійної ситуації. Краще після такого сну не сідає за кермо, а віддати перевагу громадський транспорт. А якщо тварина якимось чином потрапило в вашу квартиру — дізнаєтеся неприємні плітки.

Для жінки

Якщо дама у віці побачить, як велика тварина бродить по місту, значить, вона шкодує про свої вчинки, скоєних в юності. Відводити або осідлати його мати можливість керувати своїм супутником в будь-якій ситуації.

Ось що говорить сучасний сонник: лось, який слухняно йде за жінкою уві сні, символізує безініціативного чоловіка. Він може знаходитися поряд якийсь час, але зробити її життя щасливим або яскравою — йому не під силу.

Аналіз виникли почуттів

Лось настільки рідко з’являється уві сні, що найбільш правильним буде індивідуальне тлумачення, яке спирається на виниклі у сновидіння почуття.

Відчувати здивування, від того що зустріли таку тварину — непередбачені фінансові вливання.

Дивуватися красивим і зеленим рогам — положення в суспільстві.

Оплакувати мертву тварину — зможете винести урок з неприємної ситуації.

Милуватися його красою і силою — знайдете надійного супутника життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: