Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лотос?

До чого сниться лотос?

Зміст:

Сонник лотос

Квітка лотоса уві сні вважається символом потойбічного світу, невпізнаного, таїни. До чого сниться лотос? Якщо ви бажаєте дізнатися, що означає даний символ, можете вивчити дану статтю.

Загальна про квітку

Часто даному квітці присуджують статус священного. Коли він відвідує нічне бачення сплячої людини, то понад на сновидіння покладено певне призначення, він не просто так прийшов в цей світ.

Тлумачі вказують на те, що у сновидіння є певні здібності, які слід розвивати.

Передбачення Авадяевой

Даний сонник найбільш підходить для розгляду снів, в яких вам з’явилися лотоси. Такий символ означає, що ви володієте сильним духом, якоїсь владою над людьми.

Деталі нічного бачення:

Наснилися квіти на воді

Думки тлумачів

Як не дивно, але дане бачення рідко розглядається тлумачами снів. Щоб знайти необхідну інформацію, варто постаратися.

Єгипетський тлумач

Сниться квіточки татуювання

Якщо снився сон, в якому ви їли листя лотоса, то таке бачення вважається позитивним. Незабаром відбудеться подія, яка сильно обрадує вас.

Тлумач 21 століття

Як вважає даний сонник, лотос уві сні — знак, що зараз для сновидіння настає найсприятливіший час. Якщо ви займетеся творчою діяльністю, то досягнете небувалих успіхів.

Дитячий тлумач

Коли дитині наснилося будь бачення з квіткою лотоса, то це знак, що у нього буде незвичайна доля. Вищі сили наділили його певними знаннями і навичками, які він повинен буде використовувати в реальному житті, в цьому його призначення.

Тлумач Деніз Лінн

Подібні сни говорять про те, що ви стаєте духовно багатшими. Також в тлумачі ви можете знайти інформацію про те, що даний квітка з’являється з бруду, тому подібні бачення сняться тоді, коли ви стоїте на порозі кращого життя. Навіть якщо зараз вам важко, то незабаром ви побачите, що всі нещастя були дані вам, щоб виховати вашу силу волі.

Бачити уві сні однойменну йогівську асану

Деталі сновидіння

Якщо уві сні ви перебували в позі лотоса, а в реальності ви не практикуєте подібного, то це знак, що тимчасово ваші справи зупиняться на мертвій точці. Всі ваші спроби змінити ситуацію ні до чого не приведуть. Краще провести цей час з користю і обдумати свої подальші дії.

Купатися в ставку, плавати по ньому на човні і зривати квіти — ви будете зайняті зовсім марною справою, яке може навіть завдати вам шкоди.

Якщо ви не купалися, рвали квіти, а просто милувалися ними, то дане бачення має нейтральний посил. Ваше життя насичена подіями, часом непередбачувана, але вам подобається такий ритм.

Бачити, як людина купається уві сні в ставку з лотосами — бачення, яке не має особливого сакрального сенсу. Але якщо все квіти були закриті, що не розбещені, то незабаром людина з вашого бачення або ви самі відчуєте погіршення самопочуття. Але не варто сильно переживати, воно буде незначним.

Стали зрізати квіти — вас долають погані думки. Подарувати букет комусь — ви станете ініціатором скандалу.

Скупатися у ставку з ліліями, лотосами — ваші почуття до нікому людині набагато глибше, ніж ви думаєте. Це може принести вам душевні страждання.

Якщо люди не купаються у водоймі, тому що він повністю заріс квітами лотоса, то незабаром вас чекає побачення, яке так чи інакше буде пов’язане з водою.

Зламаний квітка попереджає про те, що ви незабаром розлучитеся з якимось дорогим для вас людиною.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: