Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ловити мишей?

До чого сниться ловити мишей?

Зміст:

Сонник ловити мишей

Мишки — милі створіння, хоча люблять їх не всі, і шкода в побуті вони можуть принести колосальний. До чого вони сняться, кожен сонник може розглянути по-різному. Але що, коли в нічному баченні сновидец не просто бачив їх, а намагався зловити? І до чого сниться ловити мишей уві сні?

Сірі істоти уві сні

Спочатку розберемося, до чого в цілому є уві сні сірий гризун. Такий маленький, пухнастий звір, але емоцій, як правило, викликає бурю.

Бачити уві сні гризуна

Аналогічно і уві сні, навіть один і той же тлумач може давати абсолютно різні тлумачення появи миші уві сні. Провидиця Ванга говорила про те, що побачити миша на відстані витягнутої руки — до підвищення цін на харчові продукти. Коли звір просто спить, то ви можете бути спокійним за майбутнє своїх дітей, вони комунікабельні і завжди можуть знайти правильний вихід з положення.

Якщо зважувати, яких передбачень більше, негативних або позитивних, то перші, звичайно, переважають. Багато сонники сходяться на тому, що миша сниться для пересудів за спиною сновидіння, негативним розмов, зради з боку близьких людей.

Тоді ще цікавіше ставати, то нащо тоді може привидітися ловля цих істот?

Полювання за гризуном

Уві сні ви бачили, як сірий гризун був спійманий, лише збиралися його ловити, ловили? Кожна дія має першорядне значення для передбачення.

Ловля мишеняти

Ловити миша руками — в реальному житті все складеться найвдалішим чином для сновидіння. Ви зумієте провернути будь-яку справу, будуть надходити привабливі пропозиції, що стануть перспективними для вас. Правда, провидці кажуть про те, що вам варто діяти рішуче, щоб не упустити свій шанс, інакше він автоматично перейде до іншого.

Ставити уві сні мишоловку

Ставити мишоловку, капкан — ви заповзятливий чоловік, знаєте, що робити, і йдете до мети.

Вдалося зловити хвостате

Зловити мишу за хвіст — сновидец досить несерйозно ставиться і до своїх обов’язків зокрема, і до життя в цілому. Це сновидіння говорить про те, що йому варто стати більш серйозним, через подібної поведінки можна допустити ряд помилок і виставити себе на посміховисько.

Але ловля гризуна за хвіст — позитивний сон для одиноких людей. Це бачення говорить про те, що незабаром людина зустріне свою другу половинку і у нього виникне бажання вступити в шлюб.

Спійманий в мишоловку мишеня або вбитий вами говорить про те, що вам доведеться вступити в серйозну боротьбу з сильними конкурентами. Ви зумієте вийти з неї переможцем тільки в тому випадку, якщо проявите кмітливість і силу волі.

Пророцтва тлумачів

Спіймати уві сні гризуна

Кожен читач снів може давати абсолютно різні передбачення одному й тому дії. Якщо вас дійсно зацікавило сновидіння про ловлю мишей, варто запастися кількома джерелами з передбаченнями.

Жіночий сонник

Мишка уві сні символізує неповну щирість ваших знайомих, друзів, домочадців. Спіймати і вбити її означає, що сновидець зуміє здобути перемогу над обставинами, виявити недоброзичливців, убезпечити себе від негативного впливу ззовні.

Коли ваша ловля нічим не увінчалася, то боротися з обставинами ви будете з поперемінним успіхом.

Малий Велесов сонник

Тлумач, що славиться своїми лаконічними і чіткими прогнозами:

Тлумач Езопа

На думку Езопа, якщо сновидец без зайвих емоцій спостерігав за гонитвою кішки за сірим гризуном, то йому вдасться в силу щасливого збігу обставин уникнути великої біди.

Самому встановлювати пастку для гризуна — знайомі поважають сплячої людини за вміння не панікувати і знаходити правильний вихід з будь-якого становища.

Гризун попався в пастку — зіткнетеся з складною справою, і тільки ваша сміливість зможе допомогти впоратися з ним. Те ж тлумачення матиме і сновидіння, в якому ви вбили маленького гризуна.

Сонник 21 століття

Даний сонник ловити мишей, і навіть просто бачити вважає дуже хорошим знаком. Бачення обіцяє щасливі зміни, радісні події, відсутність перешкод на шляху.

Тримати в сні гризуна в руках

Коли людина уві сні ганяється за гризуном, намагається його зловити, то незабаром його життя зміниться в кращу сторону. Для неодружених сновидцев такий сон, на думку сонника, обіцяє швидке сватання.

Зловити мишу, тримати її в руках — ви зумієте помститися людині, яка вас зрадив. Тлумач каже, що ви отримаєте невимовне задоволення від цієї помсти.

Головне, щоб ви її не вбивали, інакше пророцтво з позитивного переходить в розряд негативних. Якщо довелося випадково або навмисно вбити тварину, то вас чекає печаль.

Колір гризуна також має значення: якщо вам приснилася біла мишка, то всі хороші передбачення тільки посилюються.

В сонник 21 століття мишоловка розглядається як дуже важливий символ:

Якщо ви бачили ті ж сюжети, тільки не зі звичайною мишею, а з літаючої, то можете сміливо читати всі прогнози з точністю до навпаки. Бачити їх — до неприємностей, а ось убити або зловити означає здобути повну перемогу над ворогами.

Наснилася кажан

Тлумач Міллера

Побачена уві сні миша — символ нещирості до вас ваших друзів, неприємностей в сім’ї. Для ділових людей подібні бачення стають передвісником того, що незабаром в бізнесі буде повна плутанина.

Вбити мишеняти — перемога над ворогом, перешкодою, ситуацією. Якщо він втік — доведеться неабияк поборотися, і не факт, що будуть результати.

Сонник Лонго

Будь мишачий символ уві сні — знак про те, що вам загрожує небезпека. Після подібного сну варто дивитися в обидва, що не знайомитися з людьми, в яких ви впевнені, не довіряти малознайомим людям.

Зловити мишу або побачити вже спійману — вам піднесуть приємний сюрприз, подарунок, або ж ви самі зробите корисну покупку для свого будинку.

Налаштуйтеся на позитив, тепер ви озброєні

Деякі тлумачі кажуть про те, що зловити уві сні білу миша — символ не дуже хороший. Він може приснитися до того, що вас зрадить рідна людина, якій ви довіряли як самому собі. Правда, якщо ви загнали її в кут, не має куди подітися, то сон обіцяє хорошу сімейне життя, відсутність неприємностей в домі.

Бачити, що кіт зловив мишку — дуже добре. Незабаром ви зрозумієте, що потрібна допомога, і буквально в той же момент ви її отримаєте. Допомога буде кваліфікованої, і ви зумієте разом вирішити всі неприємності.

В іншому тлумачі є інформація, що кішка, що зловила уві сні миша, обіцяє сновидцу отримання неприємних новин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: