Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ловити рибу на вудку?

До чого сниться ловити рибу на вудку?

Зміст:

Сонник ловити рибу на вудку

Сниться, що ти ловиш рибу вудкою, посміхнися, це позитивний сон. Тлумачення обіцяє надзвичайно позитивний період в житті.

До чого наснилося ловити рибу

Все сонники сходяться в тому, що бачити ловлю риби уві сні — сприятливо, і привносить свою нотку в тлумачення.

Сниться ловля риби, що скаже сонник

Як правило, подібне сновидіння обіцяє удачу в ділових питаннях, а також збільшення матеріального доходу сновидіння. Щоб детально розібратися, переглянемо найпопулярніші сонники.

Езотеричний сонник

Якщо ловили вудкою

Жінці ловити рибу на вудку, обіцяє підвищену увагу сильної статі. Єдиний негатив у такому сновидінні в тому, що вам доведеться вибирати серед численних шанувальників.

Для чоловіка ж подібний сон, говорить про те, в даний час вам не вистачає сексуальних відносин. Ваше лібідо знаходиться на піку, що може бути чревате тим, що ви заведете відразу кілька статевих партнерок. Хоча такий розвиток подій буде лише в тому випадку, якщо ви ловили рибу в прозорому водоймищі, в іншому випадку, доведеться мучитися від нерозділеного бажання.

Український сонник

Бачити уві сні вудку — невелика матеріальна прибуток, допомога.

Ловити нею рибку — праці виявляться марними, не отримаєте винагороди, на яке розраховували.

Сонник Лонго

До чого сниться рибалка? Хочете отримати бажане при мінімальних витратах з вашого боку. Від спійманого улову, залежить виконання бажань. Наловите достатньо риби, значить, задумка здійсниться, витративши мінімальну кількість часу і коштів, ви отримаєте досить відчутні блага.

Наснилося, що передаєте вудку знайомому — в реальності ви також віддасте всі почесті і нагороди, які повинні були дістатися вам, іншій людині.

У випадку з передачею вудки, варто згадати, як це відбувалося. Полюбовно, значить, наяву ви за власним бажанням передасте лаври іншому. Якщо ж її вирвали у вас силою, значить, плоди вашої роботи заберуть проти вашої волі.

Універсальний сонник

Бачити уві сні як ловиш рибку — в реальності вас чекає незвичайна удача, не зайвим буде спробувати зіграти в лотерею.

До чого витягувати улов за уловом, не докладаючи при цьому великих зусиль — мрії збудуться, не обтяжують.

Даний сонник, каже, що потрудитися доведеться тільки в тому випадку, якщо ви будете займатися ловом стоячи у воді. Хоча, якщо ви докладете максимум зусиль, результат вас приємно здивує.

Якщо ловили рибу в лісі

Наснилося, що під час риболовлі ви побачили пропливає косяк дрібних рибок, значить, отримаєте суттєві фінансові вливання. Не бійтеся йти на ризик.

Бачити, як ловиш на вудку в лісі — сновидіння, що має негативний тлумачення. Та справа, в якому ви зараз берете участь, чи не прибутково.

Сонник Зигмунда Фрейда

Психолог Фрейд порівнював маленьких водних мешканців з чоловічим началом. А ось велика рибина, на його думку, означає дітей. Відповідно, ловля риби на вудку сниться до вагітності. Жінці або дівчині, за таким сновидіння можна навіть визначити стать майбутньої дитини. Окунь і карась — ви очікуєте хлопчика. Щука і форель обіцяють дівчинку.

Якщо ж ви зловили не одну особину, а кілька, тоді тлумач говорить про небачену удачі. Але, в разі, якщо риба несвіжа, відсутня цілісність, є інші пошкодження — приготуйтеся до пліток і обмовам.

До чого ще сниться ловля на вудку

Коли уві сні ви зловили рибку на гачок, змогли виловити її, і відправити в яку-небудь посудину — однозначно отримаєте додаткові фінанси. Якщо ж рибки вдалося зірватися з гачка — ви пропустіть свій шанс, фінансові потоки пройдуть повз вас.

До чого уві сні довго сидіти з вудкою на березі і чекати клювання — наберіться терпіння, у вас все буде добре, але для цього потрібен час. Якщо ви почнете форсувати події — можете наламати дров і злякати удачу.

Сниться, що рибалка пройшла невдало — ви також даремно проводите свій час.

Уві сні ловити рибу вночі — ви перебуваєте під загрозою, але якщо будете обачними, то подолаєте всі негаразди без будь-яких втрат.

До чого може снитися рибалка незаміжньої жінки? До зустрічі з майбутнім чоловіком. Якщо ви не хочете, щоб майбутній чоловік зірвався з гачка, перестаньте вести себе холодно, говорите про свої почуття, проявляйте емоції.

До чого уві сні бачити невдалу риболовлю

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: