Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ловити рибу?

До чого сниться ловити рибу?

Зміст:

Сонник ловити рибу

Виловити велику рибу в річці — один із найбільш багатообіцяючих снів. Він обіцяє багатство і значні придбання. Якщо сняться дрібні риби, яких ловлять мережею — дуже вдалий збіг обставин.

Рибна ловля уві сні — досить неоднозначний символ. Для чоловіків він може означати багатство і вигідні фінансові операції, а заміжній жінці — вже настала вагітність.

Також дуже важливо звернути увагу в якій воді була виловлена ​​риба. Якщо уві сні вода була чистою, то це означає зміцнення здоров’я, а якщо брудної — навпаки.

Кожен сонник ловити рибу трактує по-різному. Від великої удачі і фінансового успіху — до зміни погоди і погіршення здоров’я. Для того, щоб отримати найбільш точне тлумачення, до чого сниться ловити рибу, потрібно точно пригадати деталі сну і свої відчуття від цього процесу.

Якщо ловили рибу

На що в першу чергу потрібно звернути увагу:

Якість води і метод лову

Найчастіше якість води уві сні означає стан здоров’я сновидіння. Якщо вона чиста, прозора, і видно як в глибині плавають блискучі великі рибини — це один з дуже хороших снів. Він обіцяє здоров’я і фінансове процвітання.

Бачити велику живу рибу в воді, яка підпливає до поверхні, і зрідка б’є хвостом — до дуже вдалої прибутковою угоді.

Встигнути зловити її руками — доля надати вам можливість зловити її за хвіст. А ось чи зможе утримати її сновидец, буде залежати тільки від нього самого.

Якщо жінці сниться, що вона спіймала велику живу рибу сачком в чистій воді — значить, скоро вона познайомиться з дуже приємним молодим чоловіком. Відносини швидко стануть серйозними і цілком можливо, вони одружаться.

Для чоловіка подібний сон означає занадто важкий проект, який йому одному буде не під силу.

Ловити вудкою — до невеликого прибутку, але і швидкої розтраті. А мережею — до величезної удачі. Дивитися, як інші ловлять — участь в невеликому святі.

Коли розмір має значення

Якщо зловили велику рибу

Для чоловіка зловити дуже велику живу рибу — значить отримати дуже серйозний проект для реалізації. Від того, наскільки важко було її тягнути і утримувати, і буде залежати, скільки зусиль для втілення в життя цієї справи потрібно буде внести. Випустити уві сні велику з рук — втратити можливість закінчити розпочату справу.

Якщо ж її вдалося виловити і легкістю і вогником, це означає, що всі задумані починання збудуться і принесуть чималий прибуток, обіцяє сонник Міллера.

Виловлена ​​раз по раз дрібна — порожні турботи, невиправдана трата грошей на задоволення.

Величезне відро з різними особинами за розміром (бачити в ньому і дрібну, і велику) — вечір зі спогадами в компанії друзів з дитинства.

Дивитися, як рибалки на річці раз по раз тягають велику — поповнення сімейства.

Тлумачення різних джерел

Неоднозначність символу зробила його важким для пояснення. З одного боку — вона німа, слизька і мокра. Тому частина сонників говорить про те, що її поява уві сні загрожує хворобами (на тілі виступає піт або холодний піт), а інша — вважає спійману велику рибу великою удачею.

Щоб отримати достовірне тлумачення, потрібно згадати також свої відчуття і власне сприйняття сну. Підсвідомість, як правило, не помиляється.

Прибуток або негода — малий Велесов сонник

Виловили мережею — до гарної угоді

Стародавні тлумачення розуміли цей символ як прибуток. Тому що, за відсутності худоби або великого наділу землі тільки виловлена ​​в річці риба могла прогодувати велику сім’ю. Дивним є тлумачення про мертву і тухлу — це один з неприємних снів, який обіцяє зміну погоди.

Прихована енергія — сонник Міллера

Оскільки, рибна ловля все-таки активний процес, і для того, щоб отримати уві сні бажане, потрібно докласти зусиль, то в реальному житті це один зі снів, який може означати щасливий збіг обставин. Великий улов — значний прибуток. Невдала рибалка — марна трата життєвої енергії, каже сонник Міллера.

Холодний, як риба — сонник Фрейда

До нових відносин

Для німецького психоаналітика Фрейда, який на перше місце ставив принцип сексуальності або агресивності, риба зі снів уособлює холодність в ліжку. Невміння і небажання прислухатися до партнера, яскраво виражений егоїзм. Це тягне за собою не тільки зіпсовані побутові відносини, то і власну незадоволеність.

Яке тлумачення актуально

Як бачимо, є маса різних тлумачень снів, в яких довелося ловити рибу. І є навіть абсолютно протилежні. Від чого ж потрібно відштовхуватися в першу чергу, щоб знати, як себе вести в найближчому майбутньому?

В першу чергу, потрібно згадати свої відчуття уві сні. Якщо процес був приємним, викликав азарт і бажання продовжити його, зловити ще більше — значить потрібно відштовхуватися від позитивних тлумачень снів (ті, які обіцяють прибуток і нові проекти).

Якщо ж витягувати її було дуже складно, був неприємний запах болота, каламутна вода, і навіть велика риба викликала стійку відразу — швидше за все, відбудуться неприємні зміни, погіршення здоров’я, а дуже вигідний проект просто втече з рук.

Знак вагітність уві сні в образі риби є тільки дорослим заміжнім жінкам, а й ці бачення можуть бути індивідуальними.

У будь-якому випадку, бачити живу, велику, блискучу рибу уві сні — попередньо хороший знак.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: