Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лялька вуду?

До чого сниться лялька вуду?

Зміст:

Сонник лялька вуду

Підсвідомість іноді надає такі загадки, розгадати які не може навіть самий детальний сонник. А оскільки, деякі сновидіння можуть бути досить тривожними, то пояснити хоча б деяку його частину бажано своєчасно. Так можна уникнути зайвого занепокоєння і отримати пораду на найближче майбутнє.

Пояснити, до чого сниться лялька вуду, може не кожен популярний сонник. Адже сама ця традиція вуду є африканської, і до нас дійшла не так давно.

Якщо наснилася лялька з увіткненими в неї голками — важливо придивитися до свого оточення. У ньому є люди, які хочуть підпорядкувати вас своїй волі.

Щоб правильно витлумачити сон, в якому наснилася магічна лялька, важливо звернути увагу на такі деталі:

Проаналізувавши ці моменти, можна буде отримати приблизний прогноз на найближче майбутнє.

Історія появи елемента ритуалу

Якщо приснилася лялька вуду

Як правило, реальне виявлення подібної лялечки викликає як мінімум льодовий душу страх. Сон з подібним ритуалом також може справити незабутнє враження. Але для того, щоб точно знати, наскільки потрібно побоюватися чиїхось недобрих бажань, важливо згадати, звідки з’явилася лялька або де була знайдена.

Лялечку подарували

Якщо уві сні вам подарували ляльку з голками, важливо згадати, хто саме це зробив. Тому що такий подарунок може говорити про прагнення маніпулювати вами.

Знайти ритуальний предмет

Якщо приснився сон, в якому подібний елемент смертоносного ритуалу був знайдений, варто звернути увагу на місце, де він лежав. У більшості випадків подібний сон може вказувати на своє особисте ставлення до себе самого, особливо якщо лялечка була знайдена у власній квартирі.

Самому чаклувати за допомогою знань вуду

Якщо сниться сон, в якому доводиться самому практикувати знання вуду, значить ви сильний і впевнений в собі людина. Ваша воля настільки сильна, що навіть близькі люди іноді ухиляються від спілкування, тому що змушені виконувати ваші вказівки, навіть не бажаючи цього. Не виключено володіння паранормальними здібностями.

Шити лялечку, розуміючи, кому вона призначається — цей сон говорить про те, що ваше бажання близькості з об’єктом пристрасті настільки велике, що ви не можете зупинитися ні перед чим.

З насолодою встромляти голки, і шепотіти заклинання — почуття помсти тільки іноді може бути продуктивним. Але найчастіше воно випалює людини настільки, що навіть замість тепла і чесноти, в душі залишається зяюча порожнеча.

Намагатися магічними діями нейтралізувати дію ляльки вуду, допомагаючи знайомої людини — почуття відповідальності і співчуття настільки велике, що ви навіть готові пожертвувати своїми інтересами і матеріальними цінностями.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: