Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться лялька?

До чого сниться лялька?

Зміст:

Сонник лялька

До чого сниться лялька? До того, що у вас величезний потенціал, правда, поки ви його не змогли розкрити. Хоча, вважає сонник, лялька — іграшка, будучи уві сні, означає підсвідоме бажання повернутися в дитинство, сховатися за «маминою спідницею». В цілому, від таких снів можна чекати позитив. А ось що думають конкретніше з цього приводу сонники.

Тлумачі снів

Варто зауважити, що тлумачення різняться. Заглянеш в один сонник, лялька позначає успіх, в іншій — прибуток. Але всі сходяться в одному, лялька — хороший знак.

Сонник Міллера

Грати з лялькою — щаслива і забезпечена сімейне життя. Іграшки віщують великі грошові витрати.

Наряджати ляльку в плаття, тлумачення Міллера: ваша доля у ваших руках. Подорослішавши і перестаньте чекати чогось від інших.

Іграшка стала жива — очікує фальш, обман, розтрата грошей. Лялька у весільній сукні — до вагітності, знайомству або зустрічі з майбутнім обранцем.

Сонник Езопа

Купувати іграшку — привабливу пропозицію. Погодьтеся — заімеете гарний прибуток.

Сонник Ванги

Ванга давала точні, чіткі тлумачення снів, в залежності від того, що робили з лялькою уві сні:

Тлумачення снів сучасним сонником

Сну, в якому вам привидівся пупс, такий як справжня дитина, судилося відкрити в вас нові якості.

Бачити уві сні ляльку, з якої грає дитина — наступ важкого періоду у вашому житті, він буде безпосередньо пов’язаний з хворобою дуже близької людини.

Цікаве значення дається сну, в якому у вашого пупса відсутня певна частина тіла. Ваша сім’я зіткнеться з перешкодами на своєму шляху. Але тлумачення сну позитивне, так як ви згуртуватися в процесі подолання їх.

Жива, що говорить іграшка свідчить про те, що скоро ваша дитина піднесе вам несподіваний сюрприз.

Приснилася лялька Барбі — ви страждаєте від того, що не можете відповідати громадській думці. Дається ще й таке тлумачення подібного сну — у вас низька самооцінка.

Сонник Менегетті

Значення подібних снів — підсвідоме бажання повернутися в дитинство, під захист матері, яка вас народила.

Якщо іграшка займає про сон головну роль — останнім часом ви стали маріонеткою в чужих руках.

Сценарій сну

Яка лялька приснилася

Не буває однакових снів, і тлумачення, до чого сниться лялька, теж неможливо розкласти по поличках.

Будь-тлумач снів зможе лише вказати вам напрямок, але ніяк не розписати все від А до Я.

Почнемо з того, що лялька уві сні може потрапити у ваші руки різноманітними методами, та й не всі вони однакові. Але ж, кожна деталь, згаданий вами, це ще один крок до розгадки сновидіння.

Вид іграшки

Іграшки бувають різноманітними, це і маленькі пупсики, і прекрасні Барбі, і лялька — дитина, а ще є містичні ляльки Вуду. А адже кожна з них має своє тлумачення.

Красуня Барбі

Дані іграшки є ідеалом жіночої краси. Звичайно, вже науково доведено, що реальна жінка з такими пропорціями просто не змогла б функціонувати. Але факт залишається фактом, вона красива, і вважається еталоном. Така лялька показує, що ви не хочете миритися з загальновизнаними еталонами краси. Ігноруєте громадську думку, але при цьому відчуваєте себе нещасними.

Буває і таке тлумачення подібних снів — гра з Барбі, означає, що скоро ви знайдете цікаве хобі.

Пупс голяк

Якщо наснилася лялька пупс

До чого сниться лялька пупсик? Оточуючі не правильно вас зрозуміють і піддадуть осуду. Але іноді сонники дають і таке тлумачення — до вагітності та народження дитини. Головне згадати емоції випробувані під час сну.

Тлумачення такого сну зводиться до того, що пупс це пустишка, яскрава обгортка, а в середині пустота. Залежно від того, що відбувалося уві сні, таке тлумачення буде застосовано до вас, вашим близьким, або до ситуації.

Пупс, точь-в-точь як дитина — до порожніх клопотів, метушні. Для жінки грати з ним — скоро у вас на руках буде справжня дитина. Деякі сонники трактують, як моральну неготовність жінки виносити і народити дитину.

Для вагітної дівчини, такий сон означає її переживання з приводу материнства.

Лялька вуду

Не хочеться думати, до чого сниться лялька Вуду? Всім, отже, все ясно — до негативних наслідків, а можливо смерті. Але чи так це, все ж варто почитати тлумачення в певних джерелах.

Вважається, що грати з такою лялькою — усвідомлювати всю ілюзорність світу, розуміти, що в ньому багато брехні, фальші, горя.

Така лялька уві сні вказує вам на маніпулятора поряд з вами. Озирніться, хтось дружить з вами, переслідуючи особисті цілі. Без жалю позбавляйтеся від таких «друзів».

Подарунок або покупка

Звичайно, буває, нам сняться незрозумілі сни, в яких ми багато чого не розуміємо. У них іграшка може впасти з небес, вилізти з їжі або взагалі з’явиться на порожньому місці. Але, як правило, гру або дарують, або купують.

Прийми від мене подарунок

Сон, в якому вам довелося дарувати — зробите хороший вчинок на радість вашим близьким людям.

Уві сні купити, і готується подарувати ляльку — людина, якій ви хочете зробити подарунок, потребує вашої допомоги або підтримки.

Безоплатний дар

Якщо це був подарунок

Дарування гра, символізує вашу втому. Ви вичерпали свої життєві сили, відпочиньте поки не пізно, візьміть відпустку, поміняйте обстановку.

Коли вам дарують ляльок — мрії збудуться, фінансовий стан буде процвітати. Якщо сняться багато — в майбутньому вас чекає щасливе життя і багато дітей.

Гра, отримана в подарунок — до приємних новин. Дарування лялька, одягнена в красиву сукню, і ви вважаєте себе негідною такого подарунка — слід переглянути свої слабкості, через них можете серйозно постраждати.

Купити ляльку

Сон з покупкою — негативний. Настають проблеми, і не в ваших силах обійти їх стороною. Це стосується не тільки фінансової сфери, а й здоров’я.

Куплена гра — до вас не виявляє поваги і вважають вас гірше, ніж є насправді.

Інші передбачення

Гра з лялькою в колясці — збільшення в сім’ї. Інше тлумачення — в глибині душі, ви все ще дитина, і дуже страждаєте від того, що доводиться вести доросле життя, вирішувати проблеми. Гостро потребуєте покровителя.

Ще одне тлумачення сну, де відбувається гра з лялькою в колясці — навколишні склали про вас не найприємніше думку.

Бачити лялечку в весільній сукні — потребуєте теплі і ласці. Такий сон часто сниться дівчатам, які готуються стати мамами, так як в цей момент вони дуже вразливі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: