Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться людина без руки?

До чого сниться людина без руки?

Зміст:

Сонник людина без руки

Рука — досить багатозначний символ. Її можна подати в біді, погладити нею, а можна і вдарити, відштовхнути. Сновидіння, в яких присутні руки, мають безліч значень. Коли наснився людина без рук, то передбачення будуть ще цікавіше.

Сниться людина з каліцтвами

Сниться безрукий чоловік? Це, як правило, передбачає появу труднощів різної складності. Правда, сонник може надати і інші передбачення, адже все залежатиме від супутніх факторів і ступеня каліцтва.

Вам можуть наснитися люди, абсолютно позбавлені верхньої кінцівки, а може трапитися і так, що не буде лише її частини. Якщо ви запам’ятали, в чому полягав дефект з’явився уві сні людини, це добре для тлумачення.

Наснилося відсутність кистей

Ви бачите уві сні людини, у якого:

Значення каліцтва згідно Густаву Міллеру

Погано, коли жінка бачить свого чоловіка без рук. Як вважає даний сонник, чоловік без руки сниться до сварки, взаємним закидам, незадоволеності. Ситуація в вашому домі може загостритися до такої межі, що єдиним виходом буде тільки розставання.

Крім іншого, сновидіння про безрукого людини може попереджати, що сновидіння бажають ввести в оману. Після сну варто остерігатися шахраїв, не довіряти малознайомим людям.

Які ще тлумачі розглядають подібний символ

В цілому, в тлумачі снів можна знайти масу інформації про те, до чого сняться різні речі, пов’язані з руками. Буквально кожне джерело розповість вам, що позначають волохаті долоні або кров на руках. Такий символ, як безрукий чоловік, зустрічається досить рідко.

Тлумач Цвєткова

Сон обіцяє відчуття безпорадності

Безрукий чоловік сниться до безпорадності в якійсь ситуації. Ви не тільки абсолютно перестанете її контролювати, але навіть не зможете уникнути.

Чоловік без руки — сигнал, що незабаром ви позбудетеся підтримки одного, на якого звикли розраховувати в складних ситуаціях. Це величезна втрата, і ви відчуєте себе безрукої.

Наснилася безрука дівчина — станете центром скандалу. При цьому дана ситуація не зможе вивести вас із себе, ви поставитеся до неї спокійно.

Маленька дитина без верхньої кінцівки — знак того, що ваша справа, яке ви вважали прибутковим і стоїть, не отримає ні схвалення, ні підтримки.

Подібне бачення для людей, у яких вже є власні діти, може мати абсолютно інший прогноз. Ваше чадо потребує підтримки, приділіть йому увагу. Якщо ви не станете з ним спілкуватися, то він з легкістю знайде допомогу, зв’язавшись з поганою компанією.

Уві сні ви раптом помічаєте, що у вашого друга відсутня верхня кінцівка? Знайте, що це докір. Ви не надали йому допомогу саме в той момент, коли він найбільш її потребував.

Найбільш негативним змістом наділяє сонник сновидіння, в якому вам привидівся безрукий і безногий чоловік. Воно означає, що незабаром вам доведеться згадати приказку, що біда ніколи не приходить одна. Горе буде супроводжувати в усіх сферах його життя. Необхідно велику мужність і терпіння, щоб пережити цей нелегкий період.

Езотеричний сонник

Якщо приснився інвалід

Інвалід уві сні — це символ того, що сновидець незабаром втратить дружньої участі, залишиться без підтримки.

Бачите цілу юрбу безруких — на жаль, ви залишилися зовсім одні, тепер вам не на кого покластися. А сталося це з вини самого сновидіння, так як він постійно відмовляв оточуючим людям у допомозі і підтримці.

Для матері або батька побачити уві сні безрукого дитини — серйозний знак. Зверніть увагу на своє чадо. Шкода, що до вас за допомогою дитина звернеться в останню чергу, ви не встановили з ним контакт. Приснився безрукий малюк, значить, вашому синові загрожує реальна фізична травма.

На думку тлумача, коли вам сниться власний безрукий дитина, то все вищесказане має ще більш негативний характер.

Жіночий сонник

Наснилася отчлененной кінцівку

Даний тлумач не розглядає безрукого людини уважно. У ньому лише зустрічається згадка про те, до чого дівчина уві сні бачить відрубану руку. Такий сон говорить про те, що дівчина сильно посвариться зі своїм хлопцем. Якщо вчасно не погасити конфлікт, то парі загрожує розставання.

Як позначиться сон на професії

Руки людини асоціюються з роботою навіть уві сні. Нескладно здогадатися, що безрукий чоловік означає, що вас чекають неприємності саме на цьому терені.

До чого сниться людина без руки? Вас можуть в останній момент повідомити, що посада, на яку ви покладали великі надії, вже зайнята. Також сновидіння можуть перевести на більш низькооплачувану посаду, яка буде мати набагато менше повноважень.

Але позитивно розглядається сон, коли руки з часом відростають, або лікар уві сні говорить вам, що незабаром вони відростуть. Це бачення означатиме, що ви зумієте завдяки своїм зусиллям і професіоналізму повернути до себе прихильність начальства. Робота, що по праву належить вам, стане вашою.

Якщо ви маєте власний бізнес, то хлопець без рук — символ нечесного на руку партнера. Коли укладаєте угоди, будьте гранично обережні, довіряйте своїй інтуїції, наводите довідки, перевіряйте ще факти.

Безрукий родич

Сон може обіцяти неприємності

Буває, що в нічному баченні ви можете побачити родича, позбавленого однієї руки або обох кінцівок, при цьому в реальному житті він абсолютно здоровий. Що означає такий сон? У родича будуть великі неприємності. Вони безпосередньо не торкнуться сновидіння, але йому доведеться витратити багато часу, щоб врятувати близьку людину. Якщо ви відмовите йому в допомозі, то його неприємності можуть кардинально змінити і ваше життя, і не в кращу сторону.

Якщо родич позбавляється рук в процесі вашого сну, то це вказівка вищих сил: ніщо в світі не вічне. Людина, що вчора мав все, сьогодні може втратити останнього шматка хліба, і навпаки. Тлумачі стверджують, що незабаром з сновидцем відбудуться подібні зміни.

Кошмар про власну неміч

Вкрай негативно розглядається тлумачами сновидіння, в якому ви самі опинилися в ролі інваліда. Сон означає, що ви перейдете дорогу високопоставленим особам, і вони перетворять ваше життя на пекло.

Сновидець ризикує насправді позбутися можливості заробляти собі на життя, і ця подія буде неповернута.

Не варто впадати у відчай. Добре, якщо верхні кінцівки в процесі сну стали відростати. Це означає, що ситуація може стабілізуватися. Таке ж значення буде мати сон, в якому вам ставили протези.

Поганим вважається сон, в якому ваші руки зменшуються. Настають зміни в робочій сфері в гіршу сторону. Можливо, у вас зміниться керівництво, і воно всіляко обмежувати вас. Сплячій людині знадобиться витримка, чоловічий стрижень, щоб впоратися з насувається депресією.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: