Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться люстра?

До чого сниться люстра?

Зміст:

Сонник люстра

У сучасному світі ми не можемо уявити свого існування без електрики. Якщо ще якихось сто років тому люстра в будинку була чимось надприродним, то сьогодні все йде з точністю до навпаки.

Немає нічого дивного в тому, що нам в будь-який момент може наснитися красива люстра на стелі. До чого бачити такий сон? Яке послання або застереження він несе для сплячої людини?

Загальна пророкування

В цілому люстра розглядається як позитивне бачення. Людини, який побачить подібний символ, чекає успіх, також він отримає масу позитивних емоцій, його справи самі собою підуть в гору.

Правда люстра ще і може бути знаком того, що незабаром ви позбудетеся від ілюзій, зможете бачити очевидне.

Що кажуть сонники

Якщо приснився освітлювальний прилад

Коли людину цікавить певне питання, наприклад, до чого сниться люстра, то він насамперед звертається за допомогою до тлумачів снів. Благо, дані джерела в наш час існують в необмеженому доступі. Варто визнати, що не всі вони дійсно стоять.

Ситуацію погіршує той момент, що багато дійсно хороші сонники створювалися ще в той час, коли про висвітлення приміщень тільки мріяли.

Нижче наведено кілька сучасних онлайн-тлумачів, їх передбачення.

Сонник Мельникова

Приснився сон про люстрі обіцяє сновидцу участь у важливому заході.

Гарячі лампочки обіцяють людині радість в реальному житті. Якщо подібне бачення наснилося хворому, то він незабаром піде на поправку.

Існує бачення, яке негативно розглядає даний сонник. Це люстра зі старими, антикварними лампами у вигляді свічок. Такий сон означає, що якась людина пообіцяв вам свою підтримку, допомогу, але навіть не збирається її надавати.

Сонник Васильєва

Люстри сняться, як правило, тим людям, які мають йти на званий вечір. Причому вам там буде зовсім не цікаво.

Сонник каратовим

Якщо сниться люстра, то незабаром доведеться йти на торжество, ви будете бажаним гостем.

Сонник Адаскіной

Даний джерело вважає, що люстра уві сні несе в собі тільки позитивні ознаки:

Навіть впала люстра обіцяє вам успіх в суспільстві.

Єдиний негатив сонник бачить в баченні, в якому лампи не горіли. Значить, хтось не виконає своїх обіцянок, даних вам. Але в такому випадку варто просто розраховувати на свої сили і не довіряти солодким промовам оточуючих.

Клацнули вимикачем, і відразу засвітилася кімната? Ваші справи різко підуть в гору. Недолік грошей — матеріальне благополуччя, неприємності з коханою людиною — швидке примирення, проблеми зі здоров’ям — повне одужання.

Сонник мандрівника

Це джерело розділяє свої передбачення на дві категорії:

Сонник від А до Я

Міцно висить на стелі нова, красива люстра — до фінансового прибутку.

Якщо з вашої вини вона впала, то вам доведеться пережити нелегкий період в житті, все буде валитися з рук, взаємини з оточуючими різко погіршаться.

Люстра з психологічної точки зору

Світильник — це фалічний символ. Вперше таку теорію висунув Зигмунд Фрейд.

Коли люстра має багато ламп, вони все горять — ви досить велелюбний чоловік. Чи не можете належати одному єдиному партнеру, полігамні.

Якщо лампи перегоріли або зовсім відсутні, то таке бачення говорить про ваших безладних статевих зв’язках. Така поведінка загрожує вам захворюваннями або швидким перенасиченням і, як наслідок, затяжною депресією.

Ваші дії уві сні

Мити уві сні освітлювальний прилад

Мити люстру — в родині все буде благополучно, мир і любов оселяться у вашому домі. Крім того, сонник обіцяє фінансове благополуччя. Вам залишиться тільки насолоджуватися таким станом.

Скрупульозно вішати люстру під стелею — вам випаде шанс примножити свої знання і вміння, скористайтеся ним.

Вибирати даний освітлювальний прилад в магазині — станьте більш рішучим у своїх діях. Не варто постійно озиратися на те, що скажуть інші, іноді варто діяти тільки в своїх інтересах.

Інші тлумачення

Якщо люстра буде падати і розбиватися уві сні з вашої вини, то незабаром настане переломний момент, коли весь світ здасться вам ворожим. Ви все будете бачити в чорному кольорі.

Чим більше була люстра, готова впасти в вашому баченні, тим більше бід варто очікувати на своєму шляху. Якщо уві сні ви перебували у величезному залі, стали свідком того, як на підлогу впала величезна люстра — нещастя буквально підкосять вас, втратите віру в себе. Сонники і психологи стверджують, що в таких випадках краще звернутися за допомогою до психолога.

Купувати люстру уві сні — приготуйтеся до того, що вам знадобиться важко і старанно працювати для того, щоб домогтися успіху.

Якщо лампи раптом гаснуть, то вам варто остерігатися неприємностей зі здоров’ям.

Шикарна кришталева люстра — успіх, слава, фінансове благополуччя. Все це чекає сновидіння в доступному для огляду майбутньому. Але уважно придивіться, чи все з нею гаразд, так як брудна або надколоти люстра говорить про те, що ви сильно захопитеся дозвільної життям, наживете безліч неприємностей.

Колір освітлення

Тлумачі вважають, що для передбачення важливо, який саме світло виробляли лампи в нічному баченні:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: