Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться магія?

До чого сниться магія?

Зміст:

Сонник магія

Чи вірите ви чи ні в надприродне — не важливо. Але в житті відбувається безліч речей, які ми просто не можемо пояснити з наукової точки зору.

У момент сну ми занурюємося в світ невідомого, наша підсвідомість бере верх над раціональним мисленням. Тому сон може бути магічним, і цього не можна не визнати.

Сниться чаклунство

До чого сниться магія уві сні? Погодьтеся, що навіть якщо ви не сильно вірите в те, що сновидіння збуваються, таке бачення хочеться розглянути.

Сняться незвичайні явища або дії

Часто в Тлумачі снів зустрічається інформація про те, що сновидець, який бачить подібні сни, володіє екстрасенсорними здібностями. Подібні сни не відносяться ні до негативних, ні до позитивних. Їх варто розглядати всебічно.

Що скажуть сонники

Сонник — першоджерело, з якого слід брати інформацію про те, як розгадати бачення. Саме в ньому міститься основна інформація, яка згодом переробляється і викладається іншими джерелами.

Зоряний сонник

Як вважає даний сонник, магія уві сні означає, що в житті сновидіння будуть відбуватися різні цікаві ситуації. Ви не зможете дати їм пояснення.

Домашній тлумач

Коли уві сні вам привидиться магія, чаклунство, шамани, значить, ви сильно хочете досягти поставленої перед собою мети. Але при цьому не бажаєте докладати ніяких зусиль.

Великий сонник

Якщо уві сні з вами сталося щось, чого ви не можете дати пояснення, і вважаєте, що це магія, то в реальності очікуйте ситуацій, що будуть приємними і незрозумілими.

Приснився магічний предмет — будете терпіти невдачу за невдачею. При цьому ви настільки будете дратуватися і панікувати, що перестанете тверезо оцінювати ситуацію.

Наснилися окультні або ритуальні предмети

Сон, в якому ви будете мати справу з білою магією, говорить про те, що ваше життя різко повернеться в кращу сторону. Вас чекає щастя і удача.

Якщо ж ви бачили або спілкувалися з чорним магом, то чекайте біди. Сонник дає дві основні трактування такого бачення:

Сонник Катерини Великої

Сновидіння, в якому ви спостерігали за магічними діями, обіцяє радість, приємні події. Вони будуть пов’язані не з матеріальним, а скоріше з духовним збагаченням.

Самому чаклувати — життя стане підносити вам сюрприз за сюрпризом. Правда, сонник говорить про те, що вони будуть і приємними, і досить сумними.

Сонник цілительки Килини

Бачити уві сні проведення ритуалу

Яка б магія вам не наснилася, і хто б нею не займався в вашому сні, вас очікують приємні зміни. Килина давала поради, як після такого сну залучити ще більше удачі в своє життя. Ви з ранку повинні представити, як чаклуєте і залучаєте у своє життя нову квартиру, машину, роботу. Також можна привернути до себе і людини, до якого ви відчуваєте певні почуття.

Тлумач Лоффа

До чого може приснитися магія? Сновидіння означає, що бажання сновидіння будуть виконуватися, інші люди підкоряться його волі. Правда, якщо ритуали носили характер чорної магії, то вам варто пам’ятати про те, що не завжди ваші цілі збігаються з планами інших людей, і, домагаючись свого за всяку ціну, ви приносите горе оточуючим.

Сонник Іванова

Сон про чаклунство каже, що спляча людина володіє надприродними здібностями. Можливо, ви не знаєте про свій дар, але незабаром відбудеться подія, яка відкриє ваші здібності.

Правда, якщо магія була спрямована на негатив, то і в житті у вас будуть відбуватися неприємні ситуації:

Магічні дії уві сні у різних народностей

Мусульмани вважали, що будь-яка магія уві сні — негативний знак, що передвіщає горе і прикрі події. Вважалося, що людина, чаклує уві сні, в реальності розлучить сімейну пару.

Стародавні ассірійці вбачали в подібних снах як позитивне, так і негативне значення. Якщо ви займалися білою магією, то ваші здібності і творчий потенціал незабаром вийдуть на новий рівень. Ви зумієте домогтися бажаного. Чорна магія також обіцяє одержання бажаного, але тільки за рахунок щастя інших людей.

Астрологічна та інша магія

Наснилися астрологічні розрахунки

Якщо уві сні ви ворожили за допомогою чисел у вашій датою народження, то, на думку Нострадамуса, ви зумієте розгадати плани ваших недоброзичливців і перешкодити їм.

До чого сниться магія за допомогою вогню? В такому випадку вам варто запам’ятати, як виглядало полум’я:

Коли уві сні ви намагалися вгадати майбутнє за допомогою чисел, то в реальності ви перебуваєте в підвішеному стані. Ви не задоволені ситуацією, але при цьому боїтеся змін, вас лякає невизначеність.

Складання гороскопу за допомогою мага — з вами будуть відбуватися містичні ситуації. Коли ж ви читали вже складений гороскоп, то це хороший знак. Вам нададуть нову посаду, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете нове хобі.

Якщо уві сні ви бачили обряд Вуду, то вам варто приготуватися до нападу ворогів. Ваші недруги вже тривалий час псують вам життя. Не виключено, що вони навіть вдалися до магічних змов. Сновидінню після такого сну не зайвим буде придбати амулет, або убезпечити себе іншим можливим способом.

Справжнє диво

Якщо уві сні ви використовували чарівну паличку, то удача може повернутися до вас спиною. Подібне пророцтво дається тоді, коли сновидець використовував магічний предмет тільки для виконання власних бажань.

Розмова з чарівником — позитивний знак. Особливо добре, якщо ви змогли запам’ятати його слова, вони стануть в нагоді вам у складній ситуації, підкажуть вірний шлях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: